Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Sofia


Návštěvník J. V. Pleva

Doporučené příspěvky

Návštěvník J. V. Pleva

To ne, spíš jen občas (cca 1x za dva měsíce) na den dva. Loni jsem tam býval pečený vařený.

 

Tak že bychom teda v pondělí zašli? Já můžu i dřív, klidně ve čtyři nebo tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo třeba i v jednu :-). To má výhodu, že v šest večer je člověk na plech, do desíti trochu vystřízliví, v klidu se vyspí a ráno je v pohodě :-)

 

To uz muzeme klidne v deset rano, nac ztracet cas...Jen nevim, proc vlastne pak jedes do BG :D Dam info do SZ.

Upraveno uživatelem MutraBG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, asi to uz neni zadne tajemstvi, ale ja jsem od 5.6. stejny Bulhar, jako treba Rumun. Jsem uz v Praglu a do BG se chystam max. Jednou za mesic. Nni jsem pravidelne v Bukuresti, takze sraz tam prichazi vice v uvahu. Petre, strasne rad bych Te videl, ale nedeli v noci fakt nedam. Jedeme rano v sest. Na videnou v BG, RO, ci CZ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva

Nejhorší je, že naprostá většina toho jsou přískoky po Evropě, takže na hodiny to nevychází nic moc. Občasný delší let je pak příjemným zpestřením, jako třeba tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, asi to uz neni zadne tajemstvi, ale ja jsem od 5.6. stejny Bulhar, jako treba Rumun. Jsem uz v Praglu a do BG se chystam max. Jednou za mesic. Nni jsem pravidelne v Bukuresti, takze sraz tam prichazi vice v uvahu. Petre, strasne rad bych Te videl, ale nedeli v noci fakt nedam. Jedeme rano v sest. Na videnou v BG, RO, ci CZ!!!

 

Vracíš se do civilizace? To Ti Balkán neodpustí.. :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...