Přejít na obsah

PRIM Tycho Brahe II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já bych si snad s dovolením nechal tuhle příležitost ujít:-D

Je to extra hnusné.

A perlička: jeden můj kolega (moc se nemáme rádi, myslím si o něm , že je to jen namachrovany ... bez špetky vkusu) se na mě včera vytahoval, že jak se má dobře, a že si tyhle chce koupit :-) Tak jsem pokyval hlavou a něco si pomyslel ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si snad s dovolením nechal tuhle příležitost ujít:-D

Je to extra hnusné.

A perlička: jeden můj kolega (moc se nemáme rádi, myslím si o něm , že je to jen namachrovany ... bez špetky vkusu) se na mě včera vytahoval, že jak se má dobře, a že si tyhle chce koupit :-) Tak jsem pokyval hlavou a něco si pomyslel ..

No to si mu jako spravnej "kamos" mel prave zurive doporucit, ze za ty love je to uplne zadarmo a ze kdybys byl bohatsi, koupis si je taky. Jen at do nich jde, budes mu je pak moct furt chvalit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být "patriot" je dnes v hodinkách těžký. Kolega, kterej si může koupit rolby z jedné výplaty, si hrdě pořídil společenská chrona od MPM. Prý chtěl český hodinky. Nic jsem mu k tomu raději neříkal. Jeho podřízený má má JLC Ultra thin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že to musí být tak drahý, jak jinak chcete zaplatit ruční práci? Protože takovou ručku rozhodně někdo dělal růčo. A to se na hodinkách za kilo cení, nebo ne? :D

 

attachicon.gif2019-03-14 13.04.23.jpg

Myslis rucni kovarskou praci :helpsmilie:  ?

 

@Dokusan: Kde delas, v agenture na "prerozdelovani" EU dotaci :clap: ?

Upraveno uživatelem Bohdan Kocharowski
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lemování subcifru na 6 je stejný i na těch goldech. Takže je to jasnej záměr.

Lemování subcifru na šestce by bylo určitě vzorný, nebejt díry pro měsíční fázi, která z něj kus ukrojila. Tohle vždycky když vidím, tak si říkám, ze by se v Novým Městě neměli pouštět do žádnejch větších akcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych nerozebíral detaily fotek, kdoví kolik grafiků a z jakých zdrojů ty obrázky dávalo dokupy.

třeba "gold echt gold" filtr na obrázku je do očí blijící hnus

 

MlqTQscYTUuqUjkXhsvH_s.jpg

 

a bronz z toho pak udělali jen posunutím jasu, kontrastu, sytosti nebo něco takového

aton_file_000000000095412_2CBFC64218B5E9

stejné stíny, stejný prach, jen ještě o něco horší aplikace masky vrstvy

 

:yucky:  :yucky:  :yucky:

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych nerozebíral detaily fotek, kdoví kolik grafiků a z jakých zdrojů ty obrázky dávalo dokupy.

třeba "gold echt gold" filtr na obrázku je do očí blijící hnus

 

MlqTQscYTUuqUjkXhsvH_s.jpg

 

a bronz z toho pak udělali jen posunutím jasu, kontrastu, sytosti nebo něco takového

aton_file_000000000095412_2CBFC64218B5E9

stejné stíny, stejný prach, jen ještě o něco horší aplikace masky vrstvy

 

:yucky: :yucky: :yucky:

Take rozhodně to kurvi postproces a špatný maskování vrstev. Stejný stíny a světla jsou logicky, pokud je to foceno pod jednim nastavením. Však jsou vidět odrazy softboxu, kterým to je svíceny, nebo fotostanu. Ta úzká ručička je dle mého jen umaznuta, když skládali vrstvy. Ale samozřejmě by to takto nemělo být. Sám bych to líp neuměl, ale pro takovou firmu by neměl být dobrýho grafika problém zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad. fotografie - to že je to dobastlené přece není omluva. Tohle bych dal lépe i já jako hobby fotograf. Možná tím že to má černý cifr tak je raději fotili v noci, na noční směně?

 

Stačí se podívat na produktové fotky třeba těch Longin (eh, je tohle prosím jejich "homage" nebo "kopírka" nebo "inspirace"?),

nebo třeba produktovky těch nových Pam.

A zbastlené oficiální foto + rendery, opravdu fajn prezentace hodinek za 100 až 500 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...