Přejít na obsah

popis pod avatarem


lexa

Doporučené příspěvky

napr. KANDITAT ZAVISLOSTI

 

To nezměníš, to je stav mysli :D

 

jinak: Mé nastavení, Profil, Změnit profilové informace.

 

Edit:

 

pokud nenamlátíš 500 příspěvků, tak se ti ta volba nezobrazí... takže piš barde, střádej :)

 

Aha ? ;)

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Po letech...

Kdyz uz se tu resi technicky veci jako mazani uctu, chtel jsem se moderatoru zeptat, jestli jeste funguje ta ficura, ze si muzu misto "hodnosti" napsat do popisku nad fotku cokoliv jineho, treba starej trouba nebo chronomagor na entou apod. V puvodnim profilu jsem tu moznost mel, ted ne. Predem diky.

Upraveno uživatelem Ondra 2.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kecat, ale myslim, že jsem to měl někdy od 550 prispevku. Nicmene - jako zaslouzilej clen s historii a osobnimi vazbami tady na foru muzes nejakemu spratelenemu moderatorovi napsat SZ, ne? Kdyz to budes resit verejne, tak to po moderatorech bude chtit najednou mraky lidi... co se uz nebudou citit zacatecniky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci kecat, ale myslim, že jsem to měl někdy od 550 prispevku. Nicmene - jako zaslouzilej clen s historii a osobnimi vazbami tady na foru muzes nejakemu spratelenemu moderatorovi napsat SZ, ne? Kdyz to budes resit verejne, tak to po moderatorech bude chtit najednou mraky lidi... co se uz nebudou citit zacatecniky :)

No jo... kdyz ja na tu protekci nikdy nebyl... a ted, kdyz uz jsem se verejne zeptal, je to stejne jedno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...