Přejít na obsah

DŮLEŽITÉ! ZMĚNA PRAVIDEL PRODEJE


Jay Doll

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Musím reagovat, říkáte si forum gantlemanů, ale předvádíte tady pěkné divadlo... A je to můj názor, za který mě ukřižujete, nebo spíš zabanujete?

Celá pravdila s prodejem jsou směšná, přece jen těch pár hodinek, které se tu nabízí, si lépe najdou kupce zde, než na bazaru. Nejsem prodejce a chci tu prodat jen dvoje hodinky z osobní sbírky a takových obštrukcí jsem ještě nikde nezažila. Nopak to tu normálním lidem ztěžujete... A co najednou těch 50 příspěvků? Jsem tu registrovaná poměrně dlouho, ale začínám mít pocit, že si tu stavíte Alcatraz!!!

 

A to se myslím neslučuje s možnostmi diskuzního fora pro VEŘEJNOST!!!!

 

Jste mě docela pobavila, přečtěte si po sobě občas co píšete!:angry:

Co si představujete pod pojmem "normálním lidem"? Myslíte tím kšeftaře?!

Nenapsala jste na konci svého příspěvku něco o diskuzním fóru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom malá poznámka - do sekce "prodej" stále píší a zde inzerují lidé s méně než 50 příspěvky nebo registrací méně než půl roku. Vedou se zde vášnivé debaty a v inzerci pak zasloužilí členové fora tyto lidi napomínají....

Jen ze zkušenosti s například chatem - pokud je konkrétní místnost chatu omezena např. 20 hodinami, tak se tam sice můžete zkusit přihlásit, ale nepustí vás to, dokud nesplníte podmínku mít právě těch 20 hodin... To nejde udělat i tady ? Nejsem žádný odborník v programování těchto specialit, ale myslím, že by to bylo řešení a konec toho, že ti, kteří podle momentálně v rozporu s platnými pravidly prodávají či nakupují ( respektive přispívají do těchto omezených sekcí ), nesplňují výše uvedené podmínky.

No tak sorry, to byl jen nápad pro mnoho zdejších duší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jedním z těch, kdo porušili pravidlo, jsem byl já (měl jsem za to, že když mám možnost reagovat v prodejním vlákně, byl mi udělen příslušný status, takže jsem v jednom prodejním vlákně reagoval). Tedy se všem omlouvám...

Myslím si, že nastalá situace není úplně šťastná. Já opravdu nechci nic prodávat a úplně chápu jak motivy zpřísnění pravidel, tak právo majitele určovat pravidla. Jen mám trochu špatný pocit z některých "mazáckých" postojů. To myslím není třeba a ani není hodno džentlmenského fóra. A také si myslím, že by stálo za úvahu, zda neurčit pravidla tak, aby šla snadno technicky ošetřit. Takto si myslím administrátoři dost přidělali práci nutností hlídat dodržování kombinace omezení a asi to bude dělat zbytečně zlou krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodej by se měl zpřístupnit všem a je na každém z nás, zda si hodinky na základě komunikace s nabízejícím koupí, nebo ne. Těch hodinek není ani nebude moc, protože naše země je malá, tak proč to tak omezovat?

 

:war:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodej by se měl zpřístupnit všem a je na každém z nás, zda si hodinky na základě komunikace s nabízejícím koupí, nebo ne. Těch hodinek není ani nebude moc, protože naše země je malá, tak proč to tak omezovat?

 

:war:

 

Jsme diskuzní forum, nikoliv prodejní portál typu aukro. A forum má určitá pravidla a ty se prostě respektují.

Ale tohle se tady už probíralo už mnohokrát.

Těch hodinek se tady už tak prodává až moc, po zrušení jasně daných pravidel by forum brzy skončilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím reagovat, říkáte si forum gantlemanů, ale předvádíte tady pěkné divadlo... A je to můj názor, za který mě ukřižujete, nebo spíš zabanujete?

Celá pravdila s prodejem jsou směšná, přece jen těch pár hodinek, které se tu nabízí, si lépe najdou kupce zde, než na bazaru. Nejsem prodejce a chci tu prodat jen dvoje hodinky z osobní sbírky a takových obštrukcí jsem ještě nikde nezažila. Nopak to tu normálním lidem ztěžujete... A co najednou těch 50 příspěvků? Jsem tu registrovaná poměrně dlouho, ale začínám mít pocit, že si tu stavíte Alcatraz!!!

 

A to se myslím neslučuje s možnostmi diskuzního fora pro VEŘEJNOST!!!!

 

Fórum není pro veřejnost, ale pro registrované. Registrací souhlasíš s dodržováním pravidel. Pokud s pravidly nesouhlasíš, tak jsem nechoď. Přidadáš mi, jak kdyby jsi došla hrát fotbal s tenisovou raketou a prvně sjela ostatní, kde mají nataženou síť... .

 

Tohle bych doporučil tvojí pozornosti k pročtení: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/44085-pripad-pavel-karizek-alias-gordon-gecco/

 

... Praví členka, z jejichž 56 příspěvků bylo 40 smajlíků :sad01_anim:

 

... a po banu si udělala druhý nick a jela dál. Vcelku nechápu proč se jí těch 40 smajlíků neodpočítalo ... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvíte jako mazák, ale 249 příspěvků od roku 2008 snad ani nebudu komentovat... A děkuju, že mi dáváte možnost nahnat si víc příspěvků :) Neb nereagovat by byl hřích.

 

Vaše honička :D

 

 

 

Fórum není pro veřejnost, ale pro registrované. Registrací souhlasíš s dodržováním pravidel. Pokud s pravidly nesouhlasíš, tak jsem nechoď. Přidadáš mi, jak kdyby jsi došla hrát fotbal s tenisovou raketou a prvně sjela ostatní, kde mají nataženou síť... .

 

Tohle bych doporučil tvojí pozornosti k pročtení: http://forum.chronom...s-gordon-gecco/

 

 

 

... a po banu si udělala druhý nick a jela dál. Vcelku nechápu proč se jí těch 40 smajlíků neodpočítalo ... .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvíte jako mazák, ale 249 příspěvků od roku 2008 snad ani nebudu komentovat... A děkuju, že mi dáváte možnost nahnat si víc příspěvků :) Neb nereagovat by byl hřích.

 

Vaše honička :D

 

 

 

 

 

....., :lol2: tak to nemá chybičku, uvidíte že Kařízek byl jen slabý odvar.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, už jsem nechtěl reagovat, ale nedá mi to. Spousta lidí tady píše, jak je tohle vlákno o ničem. Nevím, ale je to snad diskuzní forum, kde má každý právo vyjádřit svůj názor nebo se mýlím? Opravdu je velmi těžké pohybovat se v komunitě jako je tato, když za každý odlišný názor se tady vyhrožuje banem a nebo doporučuje obrátit se na moderátora a nechat si zrušit registraci. Docela mne i překvapují reakce některých zasloužilých členů na foru gentlemanů, kde se člověk dočte něco o "bezduchých slintech nováčků" a nikomu to nevadí. Ale být to obráceně, tak se tady zblázníte a budete psát o slušném vychování a dotyčného zabanujete. Je potřeba si uvědomit, že dotyčný nováček, který se na něco zeptá a dočká se podobné reakce, je třeba o generaci nebo dvě starší než mazák, který takto reaguje. Takže by to asi chtělo oboustranou úctu. Osobně se ani nedivím reakcím některých nováčků, protože jestli jsem to správně vyčetl a pochopil, tak nová pravidla platí až od určité doby a většina starších členů, kteří mají registraci před 4 lety a splněný počet příspěvků, tak tímto způsobem omezena nebyla, ale pokud se mýlím, považujte tuto reakci za bezpředmětnou. Mám širší okruh zájmů a jsem zaregistrován na více forech, hlavně automobilů, ale takový přístup jsem tam nezažil. Ano, třeba na foru BMW, tam to docela fungovalo do doby, než si pár jedinců z toho udělalo Ego forum a potom už se tam člověk nic nedozvěděl a slušní fandové tam přestali chodit. Já jsem ale citroeňák a tam to funguje úplně jinak. Doménu zaplatil opravdový fanda značky a jako nováček se tam opravdu nedozvíte o vašich bezduchých slintech a ani vás nikdo nepošle prodat auto na Aukro nebo do bazaru a kupodivu to funguje bez problémů. Nováčkům se poradí a dá se jim stejný prostor bez omezení jako stálým členům. A pokud se tam objeví nějaký prudič, většinou s ním nikdo nekomunikuje a za čas to vzdá sám. Ale je to asi hlavně o lidech. Tím ale nechci říct, že by se pravidla neměla dodržovat. Ale není snad zločin diskutovat o tom, jestli nastavená pravidla jsou v pořádku nebo by se dala zlepšit. Pochopil jsem, že při změně pravidel se dělala nějaká sbírka na nový software, jak tu někdo psal. V pořádku, tak nastavte pravidla tak, aby každý nováček při registraci zaplatil určitý vstupní poplatek jako starší členové, funguje to tak na spoustě fór. Tím se udělá první selekce, protože když má člověk něco platit, většinou si zváží, jestli to má pro něj opravdu smysl. Potom budou peníze na úpravu software a může se selekce v prodejním foru pořešit způsobem, aby byla opravdu účinná a nikoho nediskriminovala. Teď ani tak nemyslím na nováčky, ale spíš starší členy, kteří nemají počet příspěvků a přijde jim pod úroveň, aby honili počty formou smajlíků a jednoslovných příspěvků v jednotlivých sekcích. Faktem je, že tady v budoucnu nic prodávat nehodlám, možná jen koupit, tak by mi to mohlo být v celku jedno, ale některé reakce mne nepřijdou úplně v pořádku. Byl jsem bez chronomágu do teď a určitě to v budoucnu zvládnu i bez něj, takže o mne se tu opravdu nejedná. Svět se netočí jen kolem hodinek a jsou opravdu důležitější věci.Tímto bych rád ušetřil reakci členům, kteří mi budou psát, abych si zrušil registraci nebo sem nechodil. Beru to tak, že pravidla jsou nastavena a kdo je nechce dodržovat, nemusí tady být. Ale nadpis je změna pravidel a co vy na to, tak reaguji a je to pouze můj názor. Reaguji slušně, nikoho nenapadám a jen se snažím nastínit pohled někoho z druhé strany. Je to tady velice kvalitní forum a byl bych rád, aby to tak zůstalo, protože si myslím, že současná forma není úplně nejšťastnější. Napadá mne toho ještě hodně, ale nechci tady plevelit. Děkuji za trpělivost s delším příspěvkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...