Přejít na obsah

DŮLEŽITÉ! ZMĚNA PRAVIDEL PRODEJE


Jay Doll

Doporučené příspěvky

Tož karle já taky nechtěl reagovat...

Ale nějak jsem nepochopil nad čím lamentuješ?Forum je otevřené,pozvánku nutnou k registraci jako na některý jiných forech nepotřebuješ,psát/debatovat teda můžeš jak je libo.O šmelinu ti nejde.

Fakt to nechápu.

To je ale asi jedno (asi mám dlouhé vedéní :smile_anim: )

Ale máš sepsané pěkně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nějak se najednou ta mlčící skupina dlouholetých rozepsala.Bohužel pouze v okamžiku,kdy jde o zostření pravidel pro prodej.Toto fórum je po odborné stránce na vysoké kvalitativní úrovni.Tu úroveň tu někdo vybudoval a neustále jí udržuje.Udržuje jí svými vědomostmi,které někde musí načerpat.Jsou tu lidé,kteří nakupují velice drahé modely,o nichž píší hodnotné recenze atd.atd....Oproti tomu jsou zde tací,kteří ničím nepřispějí,ale chtějí pouze prodat.Tvrdě se hlásí o svá"práva"a když je jim v tom zabráněno,tak se mohou zbláznit.To je tak těžké pochopit fakt,že prodej je pouze pro věrné členy,kteří to tu nadšeně udržují při životě?

Proběhla tu řada limitovaných sérií.To znamená,že chronomag není pouhá žvanírna,ale důvěryhodný server,se kterým se nebojí uzavřít obchod ani výrobce.

Dá se tomu Karlehb porozumět?

Byl bych opakovaně pro zpřísnění pravidel(min.200/půl roku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se najednou ta mlčící skupina dlouholetých rozepsala.Bohužel pouze v okamžiku,kdy jde o zostření pravidel pro prodej...

 

To jako já su mlčící skupina dlouholetých?

Ty voe já za nic nebojuju,já už mám nakoupeno.Já bych to tu uzavřel. :skull: :alien1: :nuke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozn. před uzavřením:

Filtrováním podle počtu příspěvků se dá dojít taky k tomuhle výsledku:

Vice než 200 příspěvků má jen cca 480 členů; 50-200 příspěvků má cca 1300 členů; spousta ?lidí? (?) nemá ani jeden příspěvěk cca 11000 (!!) a cca 1300 členů má jediný příspěvek!!

 

K orientačnímu výpočtu jsem došel nastavením filtru a násobením počtu vyhledaných stránek při počtu 20 na jednu.

 

Byl jsem rád, že mé obchody proběhly na chronomagu v pořádku a mohl jsem poslat několikatisícové částky dopředu. Pokud by limit příspěvků nebyl vůbec žádný, obávám se poslat i stokorunu. Pokud naopak větší obávám se, že od těch 480 členů nebude výběr ;-)

 

50 je OK! Jako motivace, jako výzva, jako možnost k aspon částečnýmu ověření prodávajícího! 200 je pro velkou část normální (!) :cigar: populace už demotivující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se v tom začínám trácet. :suicide_anim:

Tak jak to vlastně je? Je nové pravidlo "200/1rok" nebo zůstává po staru "50 příspěvků" nebo je to úplně jinak? Mám v tom teď asi trochu guláš.

Přijde mi to jednoduché - kdo pravidlo pro vstup do sekce prodej splňuje, tak to moc neřeší a ti kteří ho nesplňují tak remcaj - je to předpokladatelné a pochopitelné.

Já osobně schvaluji "200/1rok", ale o mně to není, tohle je asi jen a jen na uvážení Kamila, jak to nakonec rozlousknout.

Ale po přečtení některých bonmotů v tomto vlákně bych ho asi doporučil uzavřít. Stává se z toho fraška. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se v tom začínám trácet. :suicide_anim:

Tak jak to vlastně je? Je nové pravidlo "200/1rok" nebo zůstává po staru "50 příspěvků" nebo je to úplně jinak? Mám v tom teď asi trochu guláš.

Přijde mi to jednoduché - kdo pravidlo pro vstup do sekce prodej splňuje, tak to moc neřeší a ti kteří ho nesplňují tak remcaj - je to předpokladatelné a pochopitelné.

Já osobně schvaluji "200/1rok", ale o mně to není, tohle je asi jen a jen na uvážení Kamila, jak to nakonec rozlousknout.

Ale po přečtení některých bonmotů v tomto vlákně bych ho asi doporučil uzavřít. Stává se z toho fraška. :sad01_anim:

 

Pokud to tady sleduju dobre, tak o zadne dalsi zmene nebyla rec, tzn. 50 prispevku/pul roku zustava... NEDELEJTE V TOM LIDEM BORDEL !!!

Pak z toho vznikaji nesrovnalosti jako treba ted, zase je v inzerci nekdo, kdo prodava hodinky s jednim prispevkem

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, už jsem nechtěl reagovat, ale nedá mi to. Spousta lidí tady píše, jak je tohle vlákno o ničem. Nevím, ale je to snad diskuzní forum, kde má každý právo vyjádřit svůj názor nebo se mýlím? Opravdu je velmi těžké pohybovat se v komunitě jako je tato, když za každý odlišný názor se tady vyhrožuje banem a nebo doporučuje obrátit se na moderátora a nechat si zrušit registraci. Docela mne i překvapují reakce některých ...

 

 

Souhlas + obdiv k tak dlouhému textu :rolleyes:

 

PS: a jsem teď +1 ... chci zkusit nabídnout jedny pěkné Zenithy, co nenosím ... abych si (třeba zde) pořídil jiný pěkný kousek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@oberan: A co kdybys ty Zenithy nafotil a neco k nim napsal? To by bylo smysluplne a konstruktivni jednani ve smyslu fora a 50 prispevku bys mel co by dup. To plati pro vsechny ukrivdene.

 

Já je nafotil a dokonce natočil, ale "vymáčkl" jsem z toho asi jen cca 5 postů :-)

... ale, vážně proto jsem to nedělal - skutečně mě zajímalo, jaké názory se sejdou od jiných fanoušků...

 

Vlákno na chronomag...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je nafotil a dokonce natočil, ale "vymáčkl" jsem z toho asi jen cca 5 postů :-)

 

Vsak se snaz... Omega Seamaster, Zenith Elite Automatic & Traser to uz mas namet min na 30prispevku do diskuze. :smile_anim: A tu padesatku do Vanoc das :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mne i překvapují reakce některých zasloužilých členů na foru gentlemanů, kde se člověk dočte něco o "bezduchých slintech nováčků" a nikomu to nevadí. Ale být to obráceně, tak se tady zblázníte a budete psát o slušném vychování a dotyčného zabanujete.

 

Mě zas překvapuje, že někdo, kdo je registrován na x fórech, neumí číst nebo spíš čte to co chce, psal jsem o bezduchých slintech nováčku v PRODEJNÍCH vláknech... Kdy expert s deseti příspěvky napíše "Sorry za OT, ale jsou nádherný" nebo něco podobně hodnotného, takové úkazy se začly objevovat právě po za zavedení jiných pravidel, kdy rozhodovala jen doba členství
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tak znovu opakuji:

 

Do sekce prodej / koupě / výměna je třeba 50 příspěvků a minimální doba registrace půl roku.

 

Členové nemající 50 příspěvku mohou nově odpovídat v sekcích koupím a vyměním

a mohou zakládat vlákna v sekci koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...