Přejít na obsah

DŮLEŽITÉ! ZMĚNA PRAVIDEL PRODEJE


Jay Doll

Doporučené příspěvky

Pokud se tu obnovil přístup k prodejní sekci jako k bonusu pro přispívající členy, tak proč se nevypne počítání příspěvků v celé prodejní sekci a v sekci Ostatní diskuse? IP Board to umí. Přispělo by to k lepšímu rozlišení členů a přestali by existovat ti, kteří mají 95% příspěvků v prodeji. Ti si můžou zvolit profi, přes které lze prodávat i s jedním příspěvkem.

 

Naprostý souhlas.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

a nešlo by ponechat stávající sekci prodám - koupím coby exluzivní a založit ještě jednu podřadnější (zřetelně odlišenou) - pro krátce registrované apod... myslím jako že by se tim zabily možná i cca dvě mouchy...?

 

Tím by se smetí zařadilo do rubriky, ale my se ho rádi zbavíme úplně. Bohužel daň za popularitu - Chronomag přitahuje už i jedince, co nemají zájem se dozvědět maximum a přidat něco svého, ale jen dojit - a to nejlépe ihned, to je třeba zastavit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Pokud se tu obnovil přístup k prodejní sekci jako k bonusu pro přispívající členy, tak proč se nevypne počítání příspěvků v celé prodejní sekci a v sekci Ostatní diskuse? IP Board to umí. Přispělo by to k lepšímu rozlišení členů a přestali by existovat ti, kteří mají 95% příspěvků v prodeji. Ti si můžou zvolit profi, přes které lze prodávat i s jedním příspěvkem.

 

Dobrý nápad.:) Vypnuto počítání příspěvků v sekcích:

Ostatní diskuse a zábava

Prodám

Koupím

Vyměním

Ostatní - prodej, koupě, výměna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kamile, zpětně se to asi neprojeví, že? To by tu spousta lidí asi přišla o pořádnou porci "příspěvků"...:D

 

Udělal jsem taky přepočítání příspěvků. :)

 

Asi jich pár ubyde. Prý v profilu zůstává původní počet, na fóru se zobrazuje ten přepočítaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodina mi jede na dovolenou a já budu doma sám - nudit se, pít chytrou vodu a nikdo mi nebude vyčítat, že sedím u kompu a k rodině zády. Tak jsem se těšil, že si v klidu a samotě oslavím třítisícovku přízpěvků - no a jsem v pytli, to teď asi za dva týdny nedám - je po oslavě. :crying_anim:

Tak to se budu muset ožrat bezdůvodně, ach jooo. :wine:

Jinak chválím, mává a tleskám - dobrej nápad. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nesplňuji ani jedno z pravidel a možná ani nemám morální právo k tomuto rozhodnutí přispívat. Nicméně fórum čtu od doby mé registrace denně a tudíž bych se rád podělil o svůj názor. Stále jsem ve fázi rozkoukávání a i přesto musím říct, že prodejní sekce se opravdu za posledních pár měsíců výrazně změnila.

Sám provozuji jeden webový portál, nejedná se sice o fórum, ale veškeré aktivity co se tam odehrávají prochází tvrdou cenzůrou a nehodlám to změnit.

Takže i když tahle změna pro mě znamená blokaci jakéhokoli nákupu na cca další rok-dva, protože jsem spíše mlčenlivý člen, tak se změnou souhlasím a vřele jí vítám.

Chronomagu to určitě prospěje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nesplňuji ani jedno z pravidel a možná ani nemám morální právo k tomuto rozhodnutí přispívat. Nicméně fórum čtu od doby mé registrace denně a tudíž bych se rád podělil o svůj názor. Stále jsem ve fázi rozkoukávání a i přesto musím říct, že prodejní sekce se opravdu za posledních pár měsíců výrazně změnila.

Sám provozuji jeden webový portál, nejedná se sice o fórum, ale veškeré aktivity co se tam odehrávají prochází tvrdou cenzůrou a nehodlám to změnit.

Takže i když tahle změna pro mě znamená blokaci jakéhokoli nákupu na cca další rok-dva, protože jsem spíše mlčenlivý člen, tak se změnou souhlasím a vřele jí vítám.

Chronomagu to určitě prospěje.

 

ale vůbec žádná blokace nákupu to není. Písneš SZ prodávajícímu a kšeft se točí. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...