Přejít na obsah

Digitálky na lyže


lefty

Doporučené příspěvky

Potřebuju poradit:

 

potřebuju digitálky na lyžování, a přemýšlím o něčem mírně lepším, než casia za dvě stovky. Takže vybírám mezi outdoorovými hodinkami, které by měly (kromě měření času) taky výškoměr a/nebo kompas. Zatím posuzuju Casio Pathfinder, Highgear (Axis a Summit) a Suunto (S6, ale to je dražší sranda :-)).

Poradíte jěště nějakou jinou značku, nebo osvědčený model? Díky za rady, pěknou neděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Nebo jedlovou sisku. Kdyz ji zapichnes do snehu a stin ukazuje k severu, tak je cas jit na grog. Take poznas zmenu pocasi, kdyz se siska otvira a zavira, tak to je zmena tlaku.

Nepleteš si to s vlhkostí? Šišku otevíranou tlakem bych chtěl vidět :) A pro jedlovou si musíš vylézt na strom, na zemi ji nenajdeš. V lyžácích se leze blbě po stromě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo jedlovou sisku. Kdyz ji zapichnes do snehu a stin ukazuje k severu, tak je cas jit na grog. Take poznas zmenu pocasi, kdyz se siska otvira a zavira, tak to je zmena tlaku.

Nepleteš si to s vlhkostí? Šišku otevíranou tlakem bych chtěl vidět :) A pro jedlovou si musíš vylézt na strom, na zemi ji nenajdeš. V lyžácích se leze blbě po stromě :D

Mas pravdu, ale nemuzu priznat, ze jsem udelal chybu :) Zkousel jsem na sisku tlacit ze vsech stran a pocasi se nezmenilo. Peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo jedlovou sisku. Kdyz ji zapichnes do snehu a stin ukazuje k severu, tak je cas jit na grog. Take poznas zmenu pocasi, kdyz se siska otvira a zavira, tak to je zmena tlaku.

Nepleteš si to s vlhkostí? Šišku otevíranou tlakem bych chtěl vidět :) A pro jedlovou si musíš vylézt na strom, na zemi ji nenajdeš. V lyžácích se leze blbě po stromě :D

Mas pravdu, ale nemuzu priznat, ze jsem udelal chybu :) Zkousel jsem na sisku tlacit ze vsech stran a pocasi se nezmenilo. Peklo.

Máš tlačit v kadibudce, přijde tlaková níže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...