Přejít na obsah

Citizen AS4035-04E


Kasp2

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak se chci pochlubit nové Citizen AS4035-04E Jsou strašně lehounké až je to nezvyk. Jinak mám moonwatche ale ty na ten sport moc nejsou chtěl jsem dny v týdnu a radiově řízené. Mám rád přesné hodinky.

Koupené http://www.newatch.com, žádný problém jen jeden email o tom jak jsme na tom a pak do dvou dnu doma. Posted Image

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Výborné hodinky, vybral si si z tejto rady tej najvhodnejší vizuálne ešte nepreplácaný model, pričom asi okrem logaritmickej stupnice (lunety) tam má všetko. Skvelá lumi, korunka nie je, ak sa dobre pamätám, šrúbovacia, ale mne to vôbec nevadilo. Remeň fajne polstrovaný, tak akurát. Ty máš navyše v tomto modely titán a hlavne safír...kurnik, že ja som tie svoje predával :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si u svých AS4030-59E nejvíc cením právě té přehlednosti. Vidět je na ně v naprosto jakékoliv situaci. Díky titanu se skutečně skvěle nosí a perfektně sedí na zápěstí. Nabídkou časových informací a funkcemi se vyrovnávají digitálkám. Korunka skutečně šroubovací není, ale to vůbec nevadí. Za víc než rok používání se mi ani jednou nestalo, že bych ji omylem povytáhl. A i kdyby se to náhodou stalo, nevadilo by to. Na rozdíl od běžných guartzek se totiž povytažením korunky do druhé polohy tyto hodinky nezastaví.

Prostě, u mě jde o nejlepší hodinky, jaké jsem kdy měl, a zatím ani po jiných netoužím, což je u mě div. Obvykle mám po roce neodbytnou potřebu změny.

 

Přeju ti, abys byl taky se svou volbou takhle spokojený :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si u svých AS4030-59E nejvíc cením právě té přehlednosti. Vidět je na ně v naprosto jakékoliv situaci. Díky titanu se skutečně skvěle nosí a perfektně sedí na zápěstí. Nabídkou časových informací a funkcemi se vyrovnávají digitálkám. Korunka skutečně šroubovací není, ale to vůbec nevadí. Za víc než rok používání se mi ani jednou nestalo, že bych ji omylem povytáhl. A i kdyby se to náhodou stalo, nevadilo by to. Na rozdíl od běžných guartzek se totiž povytažením korunky do druhé polohy tyto hodinky nezastaví.

Prostě, u mě jde o nejlepší hodinky, jaké jsem kdy měl, a zatím ani po jiných netoužím, což je u mě div. Obvykle mám po roce neodbytnou potřebu změny.

 

Přeju ti, abys byl taky se svou volbou takhle spokojený :D

 

Ahoj to jsou moje třetí citizeny mám tu značku moc rád vždy byli spolehlivé. Jedny mám dokonce už asi 10 let. A musím potvrdit přeskakování vteřinové ručičky u vybitých hodinek o dvě sekundy. Po daní na sluníčko se v klidu zase rozběhli. Baterka je tam ještě pořád původní. Jsou to prostě hodinky na furt. Dokavaď bude vysílat to radio budou i přesné. Posted Image

Upraveno uživatelem Kasp2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni jsou přesné i bez rádia. Mně se doma samy neseřídí, protože v husté sídlištní zástavbě nezachytí signál. Akorát když se tak jednou za jeden dva měsíce dostanu mimo, seřídí se bez problémů. I tak ale udělají max 3 vteřiny do plusu za měsíc. Toho si člověk v běžném každodenním životě ani nevšimne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsou pěkné, tento jednoduchý nepřeplácaný styl se mi taky líbí a absence lunety mi vůbec nevadí. Ale byl by někdo tak hodný a vysvětlil mi funkci všech subciferníků a nápisů? Jeden jsem identifikoval jako 24hodinový ukazatel, další jako ukazatel dne bez soboty nebo neděle kombinovaný s něčím dalším, ale dál netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže: Ty první dva subciferníky jsi identifikoval správně. U dnů v týdnu je to ještě kombinované s chronografem. Ten subciferník na šestce zobrazuje mód hodinek: čas, chronograf, druhou časovou zónu, kalendář, kalibrace ruček, alarm. Mód volíš korunkou po vytažením do první polohy. Podle toho se ti srovnají ručičky do odpovídající polohy - třeba budík si tak nastavíš přesně na minutu jako u digitálek.

 

P. S. Dny jsou tam všechny, včetně soboty i neděle - ta je tam červeně.

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A netreba zabudnúť na točivé predstavenie pri prechode dní o polnoci. Ručička dňa sa roztočí a veniec s dátumom sa pohne vpred, až kým všetko presne nezastane ako má. Dátum je presne v okienku.

 

Siwi, ten interaktívny návod mi nejde otvoriť, tak to skúsim opisne.

 

Ak sa dobre pamätám, chronograf funguje:

 

1.Korunkou nastavíš v dolnom subdiály ručičku (mód) na CHR = Chronograf

2.Veľká sekundovka sa okamžite nastaví na pozíciu "12" - odpočítava sekundy, na pravom subdialy sa malá ručička nastaví na "60" = minúty, ale pozor, po zastavení chrona, stlačením dolného tlačidla ti tá istá malá ručička ukáže aj desatiny sekundy po .0, .5, .10, .15, .20, atď

 

A tu som už s pamäťou v koncoch, ako to ukáže hodiny? Alebo je to 60min sčítač?

 

Edit: nepresnosti, prosím opravte...aha tak už ste to prebrali.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...