Přejít na obsah

Citizen AS4035-04E


Kasp2

Doporučené příspěvky

Zdravim pánové , krásný hodinky , hlavně v komplet modré .... mám na vás dotaz , mohl by mi nikdo z hrdých majitelů zdělit velikost těchto hodinek , už jsem narazil na 43 , 45 a dokonce na 47 je několik velikostí? Z ofiko stránek jsem rozměr nevičetl , nebo jsem slepej .

Mám trošku problém s velikostí , mám útlou ručku (17cm)

Díky za info

AS4035-04E jsou siroke 46 mm, ale to je i s korunkou, pres "lunetu" je to cca 41-42. Vyska 15 mm. Mam extremne malou ruku a ve velikosti problem neni. Jsou uzasne lehounky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

AS4035-04E jsou siroke 46 mm, ale to je i s korunkou, pres "lunetu" je to cca 41-42. Vyska 15 mm. Mam extremne malou ruku a ve velikosti problem neni. Jsou uzasne lehounky.

sklicko ma 36. Nemam po ruce supleru, tak merim pravitkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S4035-04E jsou siroke 46 mm, ale to je i s korunkou, pres "lunetu" je to cca 41-42. Vyska 15 mm. Mam extremne malou ruku a ve velikosti problem neni. Jsou uzasne lehounky.

Tak jedna rychla aktualni fotka. Mizerne vyfoceno telefonem.

post-30381-0-53134500-1393096656_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ano je dierkovana <br /><br /><br />Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk

rozhodne zajimavy a netradicni design. Trosku mi evokuje pristup k reprackum :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Jsou to krasavci. Také jsem si musel koupit CITIZENy- CB0030-56E z titanu. Kupoval jsem na britském amazonu, oproti ČR výrazně levněji, tenkrát byly navíc ve slevě a libra byla kolem 30 CZK. V ČR z oceli jsou za cca 16 000 CZK.
Dnes jsou na amazonu jiné super CITIZENy  - Satellite Wave A CC1076-02E za 1 800 GBP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tyhle Citizeny v černém titanu si koupil můj kamarád asi před třemi lety. Když mi je ukazoval nové,byl jsem z nich nadšený. On sám hodinky moc neřeší,nejčastěji u něj vidím automaty potápky. Dlouho jsem tyhle hodinky u něj neviděl až minulý týden a hned jsem na ně přivedl řeč. Jo,spokojenost,žádný problém. Půjčil mi je ,a jak je prohlížím,vidím světlá místa na hraně přechodu sklíčka a pouzdra. Ty hodinky nebyly nijak zrasovaný,jo,škrábanec se našel,ale zůstal černý.To mi docela vzalo náladu,byl jsem větší fanda těchto hodinek než majitel. Nejspíš si je koupím v titanu,ale ne v černém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den. I já jsem od konce roku 2009 do nedávna patřil k nadšeným vlastníkům tohoto modelu. Nedávno jsem je zapomněl sundané na veřejném místě a jsou fuč. Podle příspěvku http://forums.watchuseek.com/f21/citizen-as4035-04e-titanium-bracelet-303256.html jsem si k nim pořídil titanový tah a v roce 2016 ještě jeden takový náhradní. (KHSE.TB1.22)

 

Ten mi teď netknutý zbyl a nemám jak ho využít. Nechodím na toto fórum pravidelně, nepřispívám, tak nesplňuji podmínky inzerze. Rozumín pravidlům, ale nejsem kšeftař. Kdyby někdo chtěl AS4035 vyzkoušet s titanovým tahem v barvě, najde inzerát (na jeden tah!) na bazoši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...