Přejít na obsah

Prim závislost - konečné stadium


Doporučené příspěvky

Ešte by som doplnil,

že všetkých kamarátov a známych budeš otravovať aby Ti pohľadali po šuplíkoch nejaké hodinky, lebo vždy sa tam nejaké nájdu a potom ich začneš otravovať ukazovaním svojich úlovkov, začneš ľudí zaraďovať do kategórií podľa toho aké nosia hodinky a celkovo sa Tvoja existencia scvrkne na pozorovanie, nakupovanie, rozoberanie, skladanie a opravovanie hodiniek, hľadanie odskočených drobných súčiastok na koberci, začneš nakupovať lupy, šróbováčiky, pinzety, pri sledovaní filmu v TV Ťa nebude zaujímať dej, ale aké ma hlavný hrdina na ruke hodinky a rovnako postihnutí Ti tu doplnia úvodný komentár o ďalšie zaujímavosti, ktoré s týmto hoby súvisia.

 

PS : Straspol si prvý a neprekonateľný.

 

Myslím že jsme trochu opustili obsah tohoto vlákna, asi bychom měli založit nějaké jiné a posledních pár příspěvků tam přehodit- neco jako PrimZoufalci nebo tak něco. Ne každý tady má podobné problémy se závislostí na tikotu a absťáky jako my- tady asi brečíme sice krásně, ale na špatném hrobě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, poslední stadium je peklo. Teda- zatím poslední. Bůhví co přijde. Když chvíli nekoukneš na Aukro, přijde pocit že nežiješ. Co když tam zrovna draží něco zajímavého? Cenu hodinek přepočítáváš na množství konzertů co musíš odehrát (jsem muzikant..). Každou chvíli vyplave typ Primek co ještě nemáš. Kupuješ kila bastlů protože mají vzácnější poudro, raritní ciferník nebo stroj co ještě nemáš. Díly na hodinky, hodinářské nářadí, uvažuješ o tom že koupíš od souseda pokoj, prokopeš zeď a spojíš to se svým bytem a uděláš si tam důstojné království svých hodinek, takové malé muzeum. Jedinou úlevu přináší poznání, že jsou na tom lidi hůř. Proto jsem chodil sem. Ale druhotná nákaza vykonala své. Stanou se z nás normální chronobundusový stíny. Kdy půjdem :cheers: ? S tímhle se doma bojím .

 

No na pivo bych zašel. Od čtvrtka mám čas, tak se pokusím tohle překopat na nové vlákno - něco jako "Prim závislost, konečné stádium" a co v rámci tohoto vlákna udělat sraz Prim sekce s podtitulkem "Pouze pro těžce postižené" ? Vstup pouze s kufrem primek, bez kufru vstup zakázán? Povolil bych výjimku na batoh, ale zde bych stanovil váhový limit- třeba minimálně pět kilo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na pivo bych zašel. Od čtvrtka mám čas, tak se pokusím tohle překopat na nové vlákno - něco jako "Prim závislost, konečné stádium" a co v rámci tohoto vlákna udělat sraz Prim sekce s podtitulkem "Pouze pro těžce postižené" ? Vstup pouze s kufrem primek, bez kufru vstup zakázán? Povolil bych výjimku na batoh, ale zde bych stanovil váhový limit- třeba minimálně pět kilo.

 

Tak mi to nedalo.Při průměrné váze cca 30gramů/1ks primek je to cca 170ks,těch pět kilo :D

Pravda jsme těžce OT,už mlčím.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to nedalo.Při průměrné váze cca 30gramů/1ks primek je to cca 170ks,těch pět kilo :D

Pravda jsme těžce OT,už mlčím.

 

V našem stadiu chronobundusu se jedná o limit, do kterého se vejdeme jen s velkými potížemi. Když pomyslím na ty spousty hodinek, co budu muset nechat doma... bude se za nadváhu (hodinek) platit pokuta? Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V našem stadiu chronobundusu se jedná o limit, do kterého se vejdeme jen s velkými potížemi. Když pomyslím na ty spousty hodinek, co budu muset nechat doma... bude se za nadváhu (hodinek) platit pokuta?

 

Pán má asi problémy se čtením. Je tam jasně napsáno MINIMÁLNĚ - takže by se pokutovala tak maximálně podváha.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc jsem se zasmál u věty "...případně nepřijímají zakázky o více jak dvaceti kusech..." nejhorší je, že nesmím nechat cokoli rozdělaného na stole, protože jinak okamžitě přijde muj 3-letý syn a najdu ho se šroubovákem, zapichnutým v setrvačce, popřípadě při výletu do Prahy navštívím firemní prodejnu Prim, prodavačka mi ochotně nabídne, že si ty Orlíky můžu klidně dát na ruku a úplně reálně začínám uvažovat o úvěru v bance, nehledě na to, že je třeba doplatit garáž a udělat novou koupelnu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, to všetko sú len malichernosti oproti tomuto, čo som nazbieral ja a moja manželka mi to zatiaľ trpí, no keď sa poberiem do brán nebeských, kto vie........................ viď :

http://picasaweb.google.com/107568410840617189490/FotoZbierkaPFerdinandy02?authkey=Gv1sRgCOXsw52wqeGU_gE#

 

Tak tohle je strasnej masakr :-)

Jestli je tohle pravda, tak moje predstavy o sbirkach ci sbirani jsou uplne normalni :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je strasnej masakr :-)

Jestli je tohle pravda, tak moje predstavy o sbirkach ci sbirani jsou uplne normalni :-)))

 

Tak to jsi tady taky dobře.

Já strávil čtvrtek a pátek v Krumlově. Ověřil jsem si, že na tom nejsem ještě tak zle- chtěl jsem sice projít všechny Krumlovské bazárky a antiky a koupit si nějakou krásu, ale od okamžiku kdy moje mladší ratolest vyplivla dudlíka přímo do medvědího výběhu a vytrvalým řevem dávala jasně najevo že ho CHCE ZPĚT, byly dvě možnosti : 1. vlézt do výběhu a přemluvit huňáče aby nově získanou hračku vrátil, 2. utíkat do města a tam OKAMŽITĚ koupit deset nových dudlíčků, aby měla z čeho vybírat. Po zralé úvaze jsem debatu se zvířetem zavrhnul a shánění dudlíka trvalo strašlivou hodinu naplněnou hustým akustickým smogem. Antiky šly rázem stranou, nebylo ani pomyšlení. Na hodinky jsem na tu dobu úplně zapomněl. Nakonec mne bazárky stejně zklamaly- všechny tyhle typy už doma mám, nebo to nesbírám A NEHODLÁM ZAČÍT, Orlíky nebo pořádný Igeny či Eltony nikde...

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi tady taky dobře.

Já strávil čtvrtek a pátek v Krumlově. Ověřil jsem si, že na tom nejsem ještě tak zle- chtěl jsem sice projít všechny Krumlovské bazárky a antiky a koupit si nějakou krásu, ale od okamžiku kdy moje mladší ratolest vyplivla dudlíka přímo do medvědího výběhu a vytrvalým řevem dávala jasně najevo že ho CHCE ZPĚT, byly dvě možnosti : 1. vlézt do výběhu a přemluvit huňáče aby nově získanou hračku vrátil, 2. utíkat do města a tam OKAMŽITĚ koupit deset nových dudlíčků, aby měla z čeho vybírat. Po zralé úvaze jsem debatu se zvířetem zavrhnul a shánění dudlíka trvalo strašlivou hodinu naplněnou hustým akustickým smogem. Antiky šly rázem stranou, nebylo ani pomyšlení. Na hodinky jsem na tu dobu úplně zapomněl. Nakonec mne bazárky stejně zklamaly- všechny tyhle typy už doma mám, nebo to nesbírám A NEHODLÁM ZAČÍT, Orlíky nebo pořádný Igeny či Eltony nikde...

 

Orlíky v bazaru ? To by bylo něco...

Existuje nějaký šťastlivec tady z fóra, který je takovým způsobem pořídil ?

Ten příběh bych chtěl slyšet... dal by mi naději :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeni pratele hodinek zn.Prim. Zacnu omluvou, ze nepouzivam diakritiku, ale jeste jsem se nedostal k tomu, abych si ji na svem Ipadu nainstaloval. Doufam, ze nevadi. A nyni, proc vlastne pisu.

Poslednich par let jsem si oblibil mechanicke hodinky, a tak jsem si udelal radost a k zivotnimu vyroci jsem si poridil nadherne Zenity El Primera, nasledne synovi Omegy a jak uz to tak byva, jedny hodinky jsou malo, chceme oba dalsi a asi dalsi. A tusim, ze to jen tak neskonci.

Poslednich 14 dni procitam prispevky o hodinkach Prim a nejak jsem zacitil sentiment. Nasel jsem ve sklepe v krabici sve stare hodinky, ktere jsem dostal jeste jako kluk od rodicu. To mi mohlo byt kolem 15 let.. Zkusil jsem je natahnout a..... Normalne jdou. Primky. Diky zdejsim prispevkum jsem je identifikoval jako kalibr 68, zlacene pouzdro, datumovka, 17 kamenu. Pro mou orientaci jsem si vytiskl nadherne zpracovany material prispivatele Stanik73, nazvany Kalibry Prim vcetne subverzi do roku 1995. Skvela prace pane Jungu, klobouk dolu. No a jak tak ctu prispevky tady na foru, procitam a prohlizim manual, pomalu me zacina chytat touha mit nejake krasne Primky. No a tak jsem na internetu objednal par kusu krizem krazem kalibry a vidim to tak, ze si nejake necham zrenovovat. Moje uvaha je nasledujici. Pro zacatek sehnat nejlepe asi kalibr 68.1 s Incablokem, a nechat je cele v Eltonu predelat na Sport IGen, libilo by se mi ale vetsi pouzdro nez 38. Volal jsem do Eltonu a hovoril jsem s pani, myslim, Krskovou. Velmi ochotne mi v podstate namodelovala hodinky do telefonu. Cena cca 10-12 tisic, staci jim strojek. Vse ostatni maji nebo vyrobi. Tak fajn. Dalsi faze - koupeni nejakych novych, ale pravda, musi byt clovek velky srdcar, aby se vyrovnal s cenou. Ale diky moznosti individualizace to jde sluknout.

Svym zapalem pro Primky jsem nakazil i svych par kolegu. Vsichni zacali hledat doma v suplicich. Co kdyby nahodou nejake objevili. Taky jsem spolecne zacali prohledavat internet. Mame jen obavu, jakozto zacatecnici, ze koupime nejake, jak se zde pise "zbastlene". Na druhou stranu, diky cenam se asi svet nezastavi. Co rikate na internetovy obchod ceske-kralovstvi.cz ? Mate s nakupem na nem nejakou zkusenost ?

 

Takze vas vsechny zdravim a doufam, ze jsem pouzil dobre vlakno. Tezko se mi to nekam radilo.

Hezky den vsem priznivcum znacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...