Přejít na obsah

Prim závislost - konečné stadium


Doporučené příspěvky

Dik za nasmerovani. No a to jsem si myslel, ze jsem tady uz precetl skoro vsechno. Pokud nekdo zna dalsi aspon trochu slusne a spolehlive int.obchody, budu vdecny za doporuceni. Hezky den.

Upraveno uživatelem PetrM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, to všetko sú len malichernosti oproti tomuto, čo som nazbieral ja a moja manželka mi to zatiaľ trpí, no keď sa poberiem do brán nebeských, kto vie........................ viď :

http://picasaweb.goo...OXsw52wqeGU_gE#

 

tak to teda čumím, Posted ImagePosted Image rozhodně nejsi žádnej troškař Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojojjo, já to čet´ ...a až ty nerozdané budou prodávat (jestli z nich totiž není ,,důkaz") jsem strašně zvědavý, jestli to půjde standardní cestou- veřejnou aukcí. To by byla legra- jsem zvědavý na dosažené ceny (zašel bych si tam zapřehánět...)

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já myslím, že závislost v konečném stádiu je popsána v TOMTO článku, sice tam nepíšou, že šlo o Prim, ale vsadil bych se, že ano... P.S. asi nepůjde o závislost na hodinkách, ale na palmáre :D

 

No to ale v tom případě dostali dobrou slevu když jedny vychází v průměru cca na 11,5k... kam se hrabem s nabídkou na OII... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,no nevím jest-li jsem v konečným stádiu, ale s novým přírůstkem vystačím tak měsíc.V pondělí mi mají přijít nová suma modrá.Tak že ted střídám prim a seiko ach jo, jak z toho ven.

Ne, to ještě nebude konečné stadium. Ještě neukládáš ponožky do krabice od tiskárny, aby Ti zbyl další šuplík na hodinky. Ještě nesbíráš hodinky po sériích a nemučí Tě představa, že ty s růžovým pruhem na ciferníku ještě nemáš. Nesháníš čtyřicet let staré díly a nejsi schopen za ně platit částky, které připraví rodinu o týden dovolené. Neuvažuješ o tom, že bys měl kupovat hodinky vždy po dvojicích- jedny na nošení a jedny do sbírky. Vlastně jsi skoro zdravý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to ještě nebude konečné stadium. Ještě neukládáš ponožky do krabice od tiskárny, aby Ti zbyl další šuplík na hodinky. Ještě nesbíráš hodinky po sériích a nemučí Tě představa, že ty s růžovým pruhem na ciferníku ještě nemáš. Nesháníš čtyřicet let staré díly a nejsi schopen za ně platit částky, které připraví rodinu o týden dovolené. Neuvažuješ o tom, že bys měl kupovat hodinky vždy po dvojicích- jedny na nošení a jedny do sbírky. Vlastně jsi skoro zdravý..

 

Už dost !!! :D

Jsem na to ještě moc mladý, abych se v tom nacházel... whistle.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,no nevím jest-li jsem v konečným stádiu, ale s novým přírůstkem vystačím tak měsíc.V pondělí mi mají přijít nová suma modrá.Tak že ted střídám prim a seiko ach jo, jak z toho ven.

 

To ti schvaluju, jsou to bezvadny hodinky a mam tezke dilema jestli udelat renovacku Igenu nebo jit do sumo. Sumo je potapecska klasika se zarucenou vodotesnosni a odolnosti. Mam SKX007 coz je jejich mladsi bratr ale rad bych dospelacke hodinky.

Jenom... ja bych si vzal cerne i kdyz i zelena "nitroxova" limitka by nebyla k zahozeni.:smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už dost !!! :D

Jsem na to ještě moc mladý, abych se v tom nacházel... whistle.gif

Chichi- to jako že ses v tom popisu taky poznal? Je to smrtelný. Ze začátku přepočítáváš plat na starý PRIMky. Potom už přepočítáváš nový PRIMky na platy :suicide_anim: . V každém městě Tě zajímají nejdřív antiky a bazárky a až potom historické památky. Nedokážeš odejít z Delvity, aniž bys pověsil na nástěnku nový inzerát ,,koupím staré mechanické hodinky". Každý týden kupuješ v Hornbachu další pořadače na součástky a krabičky na hodinky. Je to PEKLO.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chichi- to jako že ses v tom popisu taky poznal? Je to smrtelný. Ze začátku přepočítáváš plat na starý PRIMky. Potom už přepočítáváš nový PRIMky na platy :suicide_anim: . V každém městě Tě zajímají nejdřív antiky a bazárky a až potom historické památky. Nedokážeš odejít z Delvity, aniž bys pověsil na nástěnku nový inzerát ,,koupím staré mechanické hodinky". Každý týden kupuješ v Hornbachu další pořadače na součástky a krabičky na hodinky. Je to PEKLO.

 

Tak takhle daleko ještě nejsem... uff :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to ještě nebude konečné stadium. Ještě neukládáš ponožky do krabice od tiskárny, aby Ti zbyl další šuplík na hodinky. Ještě nesbíráš hodinky po sériích a nemučí Tě představa, že ty s růžovým pruhem na ciferníku ještě nemáš. Nesháníš čtyřicet let staré díly a nejsi schopen za ně platit částky, které připraví rodinu o týden dovolené. Neuvažuješ o tom, že bys měl kupovat hodinky vždy po dvojicích- jedny na nošení a jedny do sbírky. Vlastně jsi skoro zdravý..

Tak po těch dvojicích už některé primky mám,orlíky zatím jedny l.e.45.Dvě skřínky na zamykání ve sbírce mám asi 40 kusů pak nějaké na nošení a nějaké nářadí,už mě to stálo cca něco přez sto tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám za poslední měsíc, čili srpen přírustek cca 10ks, nepočítám co mám ještě na poště a u hodináře ve fázi rozpracovanosti. Od té doby co jsem onemocněl, si vedu účetní knihu, co, kdy a za kolik jsem koupil, případně prodal, vč. řemenů a dílů. Tak se chystám za nedlouho bilancovat, kolik mě to vlastně stálo :D

Ale dnes jsem se tomu hrdě postavil a řekl si DOST !! Dámské hodinky sbírat nebudu a ty jedny co mám poletí z domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po těch dvojicích už některé primky mám,orlíky zatím jedny l.e.45.Dvě skřínky na zamykání ve sbírce mám asi 40 kusů pak nějaké na nošení a nějaké nářadí,už mě to stálo cca něco přez sto tisíc.

Pěkná infekce se Ti rozvíjí, nojo...jak mi tuhle říkal Mischa : ,,spočítej si jenom cos dal za poštovný, woe" :smile_anim:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám za poslední měsíc, čili srpen přírustek cca 10ks, nepočítám co mám ještě na poště a u hodináře ve fázi rozpracovanosti. Od té doby co jsem onemocněl, si vedu účetní knihu, co, kdy a za kolik jsem koupil, případně prodal, vč. řemenů a dílů. Tak se chystám za nedlouho bilancovat, kolik mě to vlastně stálo :D

Ale dnes jsem se tomu hrdě postavil a řekl si DOST !! Dámské hodinky sbírat nebudu a ty jedny co mám poletí z domu.

Ježišmarjá- ÚČETNÍ KNIHU??? To mne nenapadlo...Proboha- ta kdyby pak doma padla do nepovolaných rukou, tak by mne moje milovaná polovička asi vykostila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...