Přejít na obsah

Prim závislost - konečné stadium


Doporučené příspěvky

Podle mne na hodinkové strojky se nehodí krabičky od výročních mincí - ty jsou zcela uzavřené aby hlavně stříbrné mince nečernaly a jsou nizoučké pouze na sílu mincí (to hodinkové strojky tak tenké nejsou a nevejdou se tam na výšku) a nemají pružnou molitanovou vložku aby mince byly vidět z obou stran. Tyto krabičky na hodinkové strojky co jsem dostal já jsou o dost vyšší a mají speciální vylisované otvory po straně na průchod osičky natahovací hřídelky s korunkou a mají pružnou molitanovou vložku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro technické "chronoprimkomagory" v posledním stadiu přidávám porovnání krabičky na samostatné hodinkové strojky (jistě budou i jiná provedení) oproti nižší uzavřené krabičce na mince. "Sorry" že je uvnitř strojek Pobeda, ale jen u něho mi čouhá korunka ven. Dole pod strojkem je vidět pružná molitanová vložka aby tam taky strojek nelítal "jako nudle v bandasce".

 

Edit: Upřesnění textu.

post-19465-0-64799800-1508756360_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem v konečném stádiu - spíš někde na začátku, kdy mě to teprve pohlcuje, což je asi ještě horší. Řekl jsem si, že si nekoupím žádné další Primky, dokud neprodám ty duplicitní nebo alespoň ne dřív než po Vánocích. A teď se po delší době objevily ty, po kterých koukám už delší dobu (na Primky dražší kousek). Je tu nějaký univerzální návod co s tím? Jak odolat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem v konečném stádiu - spíš někde na začátku, kdy mě to teprve pohlcuje, což je asi ještě horší. Řekl jsem si, že si nekoupím žádné další Primky, dokud neprodám ty duplicitní nebo alespoň ne dřív než po Vánocích. A teď se po delší době objevily ty, po kterých koukám už delší dobu (na Primky dražší kousek). Je tu nějaký univerzální návod co s tím? Jak odolat? :D

Jak pravil někdy v roce 1942 Winston Churchill: "To není konec, ani začátek konce! Je to ale konec začátku!!!"    :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pomaličku si tak rozmnožuji svoji sbírčicku, vrtám se v nich a pucuji je.

Pak tatíkovi ukážu nový přírůstek, ještě něž projde údržbou, řeknu pyšně (dle mého mínění kolik jsem u...šetřil) a odpovědí mi je "ty seš blázen". No tak jsem asi vykročit vstříct.....světlým zítřkům?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dlouho tady, o Konečném stadiu Prim závislosti, nic nebylo, tak bych přispěl jedním symptomem - to jest po medicínsku: patrná známka postižení. Tohle je prosím můj nejoblíbenější Vánoční stromeček, který si patřičně zdobím :). Navzdory poťouchlým poznámkám okolí.

post-19465-0-68448900-1546271354_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho tadkýy, o Konečném stadiu Prim závislosti, nic nebylo, tak bych přispěl jedním symptomem - to jest po medicínsku: patrná známka postižení. Tohle je prosím můj nejoblíbenější Vánoční stromeček, který si patřičně zdobím :). Navzdory poťouchlým poznámkám okolí.

No moc hezky,akorát žádný z nich nenesou logo bochánek PRIM .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bochánek PRIM je tam jako základ, ze kterého mohl vyrůst ten stromeček následovníků s modernějším psaným logem. Bez "Bochánku" by nebylo následovníků. Jinak děkuji za pochvalu výtvoru z mého chronopostižení :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...