Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Vždycky mě lákalo nějaké decentní Invicta vyzkoušet. Měl jsem kliku a čekám na ty vintážky s etou uvnitř že sekce prodej. Jak přijdou, dám reference.

Ty vintážky nevypadají špatně, ale vzhledem k jejich současné produkci a prezentaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes jsem šel v brněnské Olympii kolem výkladu, kde byly vystavený hodinky Invicta. A byl jsem v šoku!! Nejenom že to byly samý hnusný obrovský budíky designově jak od šauklů, ale ta šílená cena. Nejlevnější "pozlacená" cetka začínala kolem 16 tisíc.. a nebyl problém potkat kousky za 25 tyček a víc.

Nikdy jsem proti Invictám nic neměl (některé dřívější modely se mi docela i líbily a model S1 jsem i měl), ale co teď tato firma předvádí? Je to prostě hnus, velebnosti..

Fotku raději neudělal, protože jsem měl strach, že mi praskne čočka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem šel v brněnské Olympii kolem výkladu, kde byly vystavený hodinky Invicta. A byl jsem v šoku!! Nejenom že to byly samý hnusný obrovský budíky designově jak od šauklů, ale ta šílená cena. Nejlevnější "pozlacená" cetka začínala kolem 16 tisíc.. a nebyl problém potkat kousky za 25 tyček a víc.

Nikdy jsem proti Invictám nic neměl (některé dřívější modely se mi docela i líbily a model S1 jsem i měl), ale co teď tato firma předvádí? Je to prostě hnus, velebnosti..

Fotku raději neudělal, protože jsem měl strach, že mi praskne čočka

Souhlas, ale kdyby to lidi nekupovali, tak to nevyrábí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta značka vás nějak provokuje,mám Invicta Pro diver 8926OB,stroj NH35A a spokojenost,jsou na kůži,dobře se nosí,přesnost ucházející,cca 5 vteřin do plusu.....ted do mne.

Mě neprovokuje ta značka. Taky jsem jedny měl a líbily se mi. Jen říkám, že jsem se úplně vyděsil z toho co teď nabízejí. A za kolik peněz? Před pěti lety měli docela pěkné hodinky, ale teď? Pozlacená šílenost omotaná plastovým "lanem" nebo nějaká jiná nevzhlednost s kanálovou mříží přes sklo..

Až půjdu někdy okolo výkladu, tak to vyfotím, ať víte o čem mluvím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta značka vás nějak provokuje,mám Invicta Pro diver 8926OB,stroj NH35A a spokojenost,jsou na kůži,dobře se nosí,přesnost ucházející,cca 5 vteřin do plusu.....ted do mne.

Ale to se pak bavíme o hodinkách za 2 000 Kč plus daň (viz eBay, v Čechách pak od cca 4 500 Kč) - to bych za toto značku pochopil. Kolega (z)denny psal o ceně 16 000 Kč a výš. Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co jako,sračky ,ale moje.

 

Je to spíš o vystředních modelech a o tom jak se značka prezentujou. Tvuj model je klasicky homage, který neurazí ale ani napadem nenatchne. Jestli se ti libí rolex homage, tak je vše OK. Myslím že se invicta snaží koncurovat Disel pukum které jsou tak "popularní" v poslední době

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...