Přejít na obsah

Hodinky a fauna


Pavel K.

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 402
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

asi ho mas na nespravnom mieste. v Ivanke pri jazere je rohacov plny les, v Horskom Parku som nebol snad 10r ale nebol problem ich tam vidiet. Ale treba mat za domom naozajstnu velku zahradu so stromami, hlavne neupratovat za kazdu cenu odrezane drevo. A HLAVNE BYT PRI LESE :) Mam tu asi tri hniezdiace rodiny drozdov (macky to poctivo udrzuju v norme), kvantum kadejakeho ineho ftactva (rano o pol stvrtej to je tak 120dB), slepuchy, jasterice, uzovky a normalne aj vlastneho jezka. Psisko je z neho na infarkt.. macky sa daju aspon ponahanat ale ježo, ten ho má úplne v pichi.. ma na terase krmitko a vodu a pes vzdy ked pride tak na truc mu tu vodu z tej malej misticky vychlemta a tvari sa ako vrchny zloduch - taky ten modrooky blondak v rolaku co ho potom bond na konci zabije.

 

kedze robim cely zivot veduceho tak tento level meditacie je nevyhnutny:

post-4112-0-83968900-1528844159_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt neuveritelne.....mam 55 ale rohaca v BA v zahrade som este nemal...neskusime nejakych presidlit?

Slubujem ze sa budem o nich dobre starat.....

 

to ked si ich zopar vezmes z lesa do zahrady, vtaci ich vykynozia len taky hukot. Ale skus. Potrebujes kopu stareho dreva - rohac, podobne ako fuzace potrebuju rozkladajuce sa drevo - dub, hrab, atd. velke listnate stromy. Ked ich najdes, tak v lese a doslova sa "roja", tolko ich je. nalozia vajicka do dreva a v lete pokapu. Fuzace a podobne chrobaky mam roky na starom prachnivom dreve na konci zahrady, ale rohace su len v lese, ku mne podla mna len doleteli. bez sance aby prosperovali na 12 arovom priestore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Harwey: jako moc dobra a vtipna fotka kamo! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...