Přejít na obsah

Fotka

spiderer

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
109 odpovědí na toto téma

#1 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 14 450 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 4.srpen.2012 - 07:41

sice uz sme spolu nekolikrat handlovali, ale az vcera jsme se konecne potkali. byl na nas hezkej pohled, dva buzici (metrous je prevlecenej homous, a spajdy je nejvetsi metrous z prahy, ja na morave su druhej, hned za gasem) si slintaj nad hodinkama a zobaj cheesecake a zapiji to frappeckem :) Michale, kdykoliv, kdekoliv znovu :D

Tento příspěvek byl upraven od sibirnaya: 4.srpen.2012 - 07:42

Dolce vita, pitcho vole.  :)

#2 gas

gas

Megazávislák

• Member_50
  • 4 439 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2012 - 07:51

Tlamo ! :)
Fake_Watches1.jpg

#3 gougy

gougy

čím dál tím víc vintage

• Member_50
  • 8 392 příspěvků(y)
  • Bydlí:jak je třeba

Publikováno 4.srpen.2012 - 07:57

Spajdy je strašnej, domluvíte se na nákupu od něj, potkáte ho třeba v obchoďáku a za deset minut je všechno jinak a vy přicházíte o své vlastní hodinky a ho berete domů (protože krabici a doklady k těm kráskám, co jsou na vašem zápěstí prostě právě nemáte ssebou)
Býval B pozitivní, teď aktuálně nevím jak je na tom, každopádně milerád DOPORUČUJI!

#4 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 730 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2012 - 08:02

Tak já si taky přisadím :-)

Kdysi. Čeká nás krátký výlet do Liberce v počtu třech členů zvláštní školy. Večer tam, ráno nazpět. Máme sraz na Čerňáku. Já jedu z práce rovnou, takže kartáček a zubní pastu si beru z kanceláře. K autu přichází druhý chronomagor (kreativec mající na tomto fóru tolik identit, že opravdu nevím, která je teď ta aktuální). Prohlašuje, že sice nemá vůbec nic sbaleno, ale že vše je přece úplně v poho. Hodinky přece máme. Čekáme na třetího. Nic. Čekáme a čekáme. S dvacetiminutovým zpožděním se k autu připotácí hošík s nagelovanou hlavou a vleče za sebou kufr na kolečkách ...... Smíchy chvíli nemůžu řídit, ale pak již společně vyrážíme vstříc nehostinnému severu.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#5 marosh

marosh

Megazávislák

• Member_50
  • 3 628 příspěvků(y)
  • Bydlí:Černá díra

Publikováno 4.srpen.2012 - 08:16

Tak já si taky přisadím :-)

Kdysi. Čeká nás krátký výlet do Liberce v počtu třech členů zvláštní školy. Večer tam, ráno nazpět. Máme sraz na Čerňáku. Já jedu z práce rovnou, takže kartáček a zubní pastu si beru z kanceláře. K autu přichází druhý chronomagor (kreativec mající na tomto fóru tolik identit, že opravdu nevím, která je teď ta aktuální). Prohlašuje, že sice nemá vůbec nic sbaleno, ale že vše je přece úplně v poho. Hodinky přece máme. Čekáme na třetího. Nic. Čekáme a čekáme. S dvacetiminutovým zpožděním se k autu připotácí hošík s nagelovanou hlavou a vleče za sebou kufr na kolečkách ...... Smíchy chvíli nemůžu řídit, ale pak již společně vyrážíme vstříc nehostinnému severu.

:-))

Tenhle mikropříběh mě po ránu rozesmál a přihrál mi kousek energie.

#6 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 4.srpen.2012 - 10:19

Jj, když jsme se poprvé potkali v Letňanech, nechyběl gel, náramek z chirurgické oceli, nějaký prsten, různé šňůrky a stylové hodinky. Jaké? To se ho musíte zeptat sami, nebudu mu dělat ostudu. :D

#7 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jihlava

Publikováno 4.srpen.2012 - 10:53

Nedělejte si z něj p...l, Spajdy je v poho :) Jemu bych neváhal poslat prachy dopředu nikdy.
Jo, a mně na srazu ve Vílánci pochválil stylové Festina tričko, které jsem si vzal schválně. Jenže Frantík nepřijel :(
Lepší BANán na fóru než ananas v řiti.

#8 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 660 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 4.srpen.2012 - 12:04

Volove! :D

Gougy pockej, uvidis za chvili, stavame se bratry s OQ :)
"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

Instagram: https://www.instagram.com/spiderer/

#9 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 14 675 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2012 - 12:21

Nedělejte si z něj p...l, Spajdy je v poho :) Jemu bych neváhal poslat prachy dopředu nikdy.
Jo, a mně na srazu ve Vílánci pochválil stylové Festina tričko, které jsem si vzal schválně. Jenže Frantík nepřijel :(

Příště prijedu a záplacnu ti ten napis kecupem :-)

#10 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2012 - 13:10

Hmm...tak to budu ouplně celej okečupovanej......to triko je boží a ty hodinky taky ujdou. To jen Ty, nesnášenlivej a netolerantní mastodont, to ještě nevíš a nechápeš :lol2:

#11 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 14 675 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2012 - 15:02

Bleeeee :-)

#12 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 660 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2012 - 15:46

Jdete se strikat kecupem z myho vlakna holmoci :D Tady jen sibir chtel napsat, ze jsem nejlepsi na svete a ne vam tady dat prostor k tomu navazovat vztahy! :D
"Jedno strašně starý přísloví říká: Někdy tě posere pták a někdy... no a někdy posereš ty jeho."

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

#13 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 4.srpen.2012 - 16:20

Ano, babouku, jsi nejlepší na světě a už mizím....:lol:

4 frantík...já Ti dám bleee....chystám kousek, to budeš čumět. A bude to Festina......se potentockuješ....a jestli ne, tak mne krkneš, Ty neznabohu a prudile !!!! Dočkej času...... :smile_anim:

#14 mmako

mmako

Magor. Někdy i chrono...

• Member_50
  • 943 příspěvků(y)

Publikováno 5.srpen.2012 - 16:08

Ale jo. Asi je dobře, že má každé ohnisko chronomagorství jednoho vystajlovaného týpka, který hrdě nese pochodeň metrosexuality. A ukazuje tak nám ostatním cestu... Je jedno, jestli to je spajdy pro "hele véééď, sibiř pro Šalingrad nebo sibiřova pravá svalnatá ruka gasík pro dálný východ...

Od spajdyho jsem nakupoval tuším zatím troje hodinky (Fortis, Grand Seiko, Breitling). Vše v naprostém pořádku, klidu a pohodě. Detaily nechtějte znát - já třeba, když se hodně směju, tak mě potom bolí břicho.... :-)

#15 spiderer

spiderer

KILLER

• Member_50
  • 9 660 příspěvků(y)

Publikováno 5.srpen.2012 - 16:49

Vole! :D

BREITLINGEN forever!

breitlingsign.gif

#16 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 14 450 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 5.březen.2013 - 14:25

long time no see, nicmene v ramci keep in touch mi od nej prisel vcera dalsi kousek a opet spokojenost az na pudu..
Dolce vita, pitcho vole.  :)

#17 Radius

Radius

Megazávislák

• Member_50
  • 1 404 příspěvků(y)

Publikováno 6.březen.2013 - 19:04

Spiderer legenda, super pokec až mi bylo líto, že nebyl čas někde sedout na kafe, brutální obchod proběhl také hladce, za mě pět hvězdiček.

#18 akostelecky

akostelecky

Učedník

• Member_50
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 13.červenec.2014 - 21:32

Spiderer, dobry a rychly obchod.

#19 Maxmillian

Maxmillian

Megazávislák

• Member_50
  • 1 456 příspěvků(y)

Publikováno 21.červenec.2015 - 23:19

Obchod a komunikace naprosto bez chyby. Mohu jen doporucit!

#20 Arthur N.

Arthur N.

Megazávislák

• Member_50
  • 2 352 příspěvků(y)
  • Bydlí:Západní Čechy
  • Fanoušek značky:už asi jen SEIKO:)

Publikováno 24.červenec.2015 - 17:02

obchod proběhl v naprostém pořádku, takže doporučuji