Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

sice uz sme spolu nekolikrat handlovali, ale az vcera jsme se konecne potkali. byl na nas hezkej pohled, dva buzici (metrous je prevlecenej homous, a spajdy je nejvetsi metrous z prahy, ja na morave su druhej, hned za gasem) si slintaj nad hodinkama a zobaj cheesecake a zapiji to frappeckem :) Michale, kdykoliv, kdekoliv znovu :D

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Spajdy je strašnej, domluvíte se na nákupu od něj, potkáte ho třeba v obchoďáku a za deset minut je všechno jinak a vy přicházíte o své vlastní hodinky a ho berete domů (protože krabici a doklady k těm kráskám, co jsou na vašem zápěstí prostě právě nemáte ssebou)

Býval B pozitivní, teď aktuálně nevím jak je na tom, každopádně milerád DOPORUČUJI!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si taky přisadím :-)

 

Kdysi. Čeká nás krátký výlet do Liberce v počtu třech členů zvláštní školy. Večer tam, ráno nazpět. Máme sraz na Čerňáku. Já jedu z práce rovnou, takže kartáček a zubní pastu si beru z kanceláře. K autu přichází druhý chronomagor (kreativec mající na tomto fóru tolik identit, že opravdu nevím, která je teď ta aktuální). Prohlašuje, že sice nemá vůbec nic sbaleno, ale že vše je přece úplně v poho. Hodinky přece máme. Čekáme na třetího. Nic. Čekáme a čekáme. S dvacetiminutovým zpožděním se k autu připotácí hošík s nagelovanou hlavou a vleče za sebou kufr na kolečkách ...... Smíchy chvíli nemůžu řídit, ale pak již společně vyrážíme vstříc nehostinnému severu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si taky přisadím :-)

 

Kdysi. Čeká nás krátký výlet do Liberce v počtu třech členů zvláštní školy. Večer tam, ráno nazpět. Máme sraz na Čerňáku. Já jedu z práce rovnou, takže kartáček a zubní pastu si beru z kanceláře. K autu přichází druhý chronomagor (kreativec mající na tomto fóru tolik identit, že opravdu nevím, která je teď ta aktuální). Prohlašuje, že sice nemá vůbec nic sbaleno, ale že vše je přece úplně v poho. Hodinky přece máme. Čekáme na třetího. Nic. Čekáme a čekáme. S dvacetiminutovým zpožděním se k autu připotácí hošík s nagelovanou hlavou a vleče za sebou kufr na kolečkách ...... Smíchy chvíli nemůžu řídit, ale pak již společně vyrážíme vstříc nehostinnému severu.

 

:-))

 

Tenhle mikropříběh mě po ránu rozesmál a přihrál mi kousek energie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jj, když jsme se poprvé potkali v Letňanech, nechyběl gel, náramek z chirurgické oceli, nějaký prsten, různé šňůrky a stylové hodinky. Jaké? To se ho musíte zeptat sami, nebudu mu dělat ostudu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělejte si z něj p...l, Spajdy je v poho :) Jemu bych neváhal poslat prachy dopředu nikdy.

Jo, a mně na srazu ve Vílánci pochválil stylové Festina tričko, které jsem si vzal schválně. Jenže Frantík nepřijel :(

 

Příště prijedu a záplacnu ti ten napis kecupem :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo. Asi je dobře, že má každé ohnisko chronomagorství jednoho vystajlovaného týpka, který hrdě nese pochodeň metrosexuality. A ukazuje tak nám ostatním cestu... Je jedno, jestli to je spajdy pro "hele véééď, sibiř pro Šalingrad nebo sibiřova pravá svalnatá ruka gasík pro dálný východ...

 

Od spajdyho jsem nakupoval tuším zatím troje hodinky (Fortis, Grand Seiko, Breitling). Vše v naprostém pořádku, klidu a pohodě. Detaily nechtějte znát - já třeba, když se hodně směju, tak mě potom bolí břicho.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...