Přejít na obsah

Došlo už i na SINN


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Teď mi prosím řekni, jak by měl chudák výrobce hodinek garantovat, že mu je někdo nezkopíruje?

Dneska v Čině zkopírují i ruský Suchoj, takže "nějaké hodinky" jsou proti tomu prkotina.

 

Na druhou stranu, ne každá kopie se povede.

Upraveno uživatelem travex
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SINN tak ako vsetky zname znacky sa fejkuju uz davno. Najhorsie na tom ale je, ze nebyt tam toho napisu SINN tak by to za tie penize boli viac nez slusne hodinky, ktorych filozofia by sa v mnohom nelysila od toho co predvadza Steinhart a mnohi ini, ktorym to v pohode tolerujeme.

 

Ono technicky vzate, vyrobit dnes vodotesne nerezove puzdro so safirom, nacmarat neico na cifernik a dat do vnutra ETU, nie je ziadne velke umenie.

 

A nakoniec ruku na srdce nepripada Vam trochu, ze pridana hdonota mnohych dnesnych aj originalnych "etamontov" spociva v lepsom pripade v dizajne, v horsom naozaj iba v tom napise na ciferniku. (pravda aby som SINN nekrivdil oni este predsa len sem tam prihodia nejaku tu technicku vychytavku)

 

PS: ciste technicky je dokonca mozne ze v jednom smere cinsky fejk svoj original uz dokonca aj predcil. Svojho casu ked som aj ja ulietaval na SINNoch, planoval online kupu a obaval sa fejku.... som na toto tema hodne goglil a zistil som mimo ine, ze replikanti pouzivaju na cierne modely skutocnu DLC upravu, zatial co SINN "iba" tvrdochrom :)

 

PS2: dobra sprava pre nas bojovnikov proti replikantom ale je, ze do "vyspelych" statov povacsinou nie je tak uplne jedoduche repliku vobec doviezt ... ak si to nechate psoalt postou, tak Vam to vo velkom % pripadov jednoducho zhabe colnica. Myslel som si napjprv, ze je to blud, ale sam som si to raz nechtiac vyskusal, ked som z ebay objednal titanove citizeny za 100USD, ktore sa u nas na krame predavali za cca 8K. Fakt to na colnici neikto rozbalil a ocheckoval, kolko u nas taka parada stoji,.... dostal som papierik z vyclievacej posty a u okienka na mna baba vybafla hlasku "Zadrzeno pro podezreni na dovoz padelku". Na koniec to stastne skoncilo 5min vysletlovanim a nejakym cestnym prehlasenim co som na mieste zosmolil. + DPH mi samozrejme naparili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cali: o tom tvrdochormu to máš odkud? z toho mála co vím, tak Sinn používá PVD + Tegiment, tvrdochrom je možná na posledních kusech 657 S, jinak je to historie. A těch technických vychytávek je v Sinn hodinkách celkem dost, nemluvě o kvalitě zpracovní. Z těch fotek fejků bliju, možná je to tím, že jsem už pár Sinnů měl v ruce, ale srovnávat se to nedá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano historia... vsak som to cele napisal v minulom case (predcil..., svojho casu..., zaujimal....) nie som si vedomy ze by som niekde pisal nepravdu... tvrdochrom skutocne fical na SINNoch v case ked som sa o ne aktivne zaujimal, to je pravda a nie ze nie, SINN vtedy PVD este naozaj nemal a replikanti uz ano.

 

No a ta kvalita zpracovania, tak to je snad samozrejme, ze v originale a fiku musi byt markantny rozdiel, inak by ten original nestal za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...