Přejít na obsah

Panerai


obchodnik-o3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Protože jsem to nikde nenašel, zeptám se tady.

Je v současné nabídce nějaký model z řady Luminor do 44 mm, se sendvičovým cifrem, bez data a mimostředky, s manuálním nátahem (kromě 8 denních)?

Díky.

 

edit: doplnění

Upraveno uživatelem pepyczek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Se jim ty vyřezaný čísla asi hromadily u mašiny, tak je zkusili opatlat luminovou a v rámci recyklace nalepit na nenalakovanej cifr - a vida, je z toho nový ultralimitkový model  :thumbsup_anim:

 

PS: Mrkněte na vyseknuté okénko datumovky, to je "prémiový" hliník a nebo je to tak tlusté kvůli ponorkovým údržbářům?  :weird:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Vynechanim minutovych indexu podporovala Italian navy u jejich clenu fantazii a tim rozvijeni prave mozkove hemisfery, ktera je jak znamo zodpovedna mimo jine za dychani a poceni, cich i vnimani barev a tvaru. Stejne tak mysleni v souvislostech. To vsechno je velmi dulezite pri zaskodnicke cinnosti. Proto cim mene indexu, tim lepsi vojaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vynechanim minutovych indexu podporovala Italian navy u jejich clenu fantazii a tim rozvijeni prave mozkove hemisfery, ktera je jak znamo zodpovedna mimo jine za dychani a poceni, cich i vnimani barev a tvaru. Stejne tak mysleni v souvislostech. To vsechno je velmi dulezite pri zaskodnicke cinnosti. Proto cim mene indexu, tim lepsi vojaci!

:lol2: 

 

A co teprve takové jednoručky! Jejich majitelé jsou po několika týdnech nošení schopní u policie nahradit německého ovčáka!

 

Já teda většinou potřebuju znát časovou informaci na úrovni "za chvilku bude" nebo "už mi to stejně ujelo"... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...