Přejít na obsah

AUKRO - hodnocení prodejců


Doporučené příspěvky

Zkurka1: kupoval jsem zachovalé Traktory. Vše v pořádku, jsou opravdu v dobrém stavu, dodáno rychle. Jen malá chybička na kráse: u kraje naprasklé sklo - na fotce sice bylo vidět, ale nafoceno tak šikovně, že se to dalo lehce přehlédnout, pokud to člověk nehledal. Cenu nekomentuji, bylo tam buď dražba nebo Kup teď, do druhé možnosti jsem si vlezl sám a dobrovolně.

 

Mám na cestě jedny hodinky od Agemose, tak poreferuji, až přijdou (ale tady problémy nečekám).

 

Takže abych své tlachy shrnul:

Zkurka1: vcelku pozitivní zkušenost

 

Edit: doplnění

Upraveno uživatelem JHonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oldwatch (Praha) - reklamoval jsem hodinky, které měly asi zlomený čep setrvačky a fungovaly jen v jedné poloze. Peníze vráceny včetně poštovného, takže mohu doporučit jako seriozního prodejce.

:offtopic: : nemusel být, teď jsem se hrabal v jedněch Sportech s tou samou závadou (tady) a jako první jsem šel měnit setrvačku, ale čepům nic nebylo, byl v nich pouze neskutečný svinčík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě by za zmínku stál uživatel PAQUITTO, který je na aukru krátkou chvíli a dávám tam opravdu pěkné kousky. Rychlé odeslání, vše OK.

 

PAQUITTO můžu potvrdit seriózní , hodinky dorazili za cca 3 dny po zaplacení, zabalené v bublinkách a vypadali stejně jako na fotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PAQUITTO můžu potvrdit seriózní , hodinky dorazili za cca 3 dny po zaplacení, zabalené v bublinkách a vypadali stejně jako na fotkách.

Honza má pravdu. Taky mám řadu pozitivních zkušeností, ale ani to sem nehodlám psát- zbytečně to může pohnout cenami, za pár týdnů se nedoplatíme !! Ale na koho si dát pozor, to mi přijde důležité, na to bych kladl opravdu důraz. Zabránit kamarádům udělat chybu, když už AUKRO kleslo tam, kde je ...Pojďte psát opravdu ty NEGATIVNÍ zkušenosti. Založme tady černou listinu- to má podle mne velký smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádosti o nějaké vlákno s informacemi o prodejcích na Aukru tady už zazněly vícekrát, tak tady je. Pište sem prosím hodnocení jak negativní, tak i pozitivní.

 

Moc velký dík za toto vlákno. Zatím tady však zaznívá spíše chvála prodejcům. Doufám, že brzy dorazí i negativní hodnocení. Zaznamenal jsem upozornění na Nickiii1. Tak jsem zvědav, zda s tímto prodejcem někdo obchodoval a jak vyhodnotil obdržené zboží, které nafocené vapadá vždy velmi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc velký dík za toto vlákno. Zatím tady však zaznívá spíše chvála prodejcům. Doufám, že brzy dorazí i negativní hodnocení. Zaznamenal jsem upozornění na Nickiii1. Tak jsem zvědav, zda s tímto prodejcem někdo obchodoval a jak vyhodnotil obdržené zboží, které nafocené vapadá vždy velmi dobře.

Ano, nějaké obchody s ním mám za sebou- hodinky byly vždy o třídu horší, než na fotce. To ale už lze očekávat a přiznám se že u problematicky sehnatelných kusů jsem byl rád, že je vůbec mám. Jeho aukcí se už ale neúčastním. Mnoho příhozů je nedůvěryhodných, domnívám se že mu uměle šroubují cenu kamarádi. Jeho aukce končívají na dvojnásobných cenách, než jsou ty obvyklé.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ošklivě jsem také naletěl prodejci RENTLOW. Koupil jsem vzácnější Prim, nasázel jsem do toho dost peněz a přišel mi vrak. Řešila to i policie a nakonec se podařilo mu účet u AUKRa zablokovat- ale určitě teď podvádí pod jiným nickem. Pokud požádáte o další fotky a prodejce je nepošle, NEKUPOVAT !!!

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nějaké obchody s ním mám za sebou- hodinky byly vždy o třídu horší, než na fotce. To ale už lze očekávat a přiznám se že u problematicky sehnatelných kusů jsem byl rád, že je vůbec mám. Jeho aukcí se už ale neúčastním. Mnoho příhozů je nedůvěryhodných, domnívám se že mu uměle šroubují cenu kamarádi. Jeho aukce končívají na dvojnásobných cenách, než jsou ty obvyklé.

Kupoval jsem od něj rozložená humberta, kalibr 64. Vše přišlo, jenže u strojku bylo stržené natahovací péro. Domluvili jsme se na slevě 200,- vše proběhlo v pořádku. Je fakt, že z těch fotek se toho moc rozeznat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc velký dík za toto vlákno. Zatím tady však zaznívá spíše chvála prodejcům. Doufám, že brzy dorazí i negativní hodnocení. Zaznamenal jsem upozornění na Nickiii1. Tak jsem zvědav, zda s tímto prodejcem někdo obchodoval a jak vyhodnotil obdržené zboží, které nafocené vapadá vždy velmi dobře.

Fotky má záměrně přesvícené, aby nebyl znát skutečný stav pouzdra. Dražil jsem nějaké Spartaky, u nichž se nakonec podezřele vyšplhala cena . Na konci aukce mě kontaktoval, že výherce je ze zahraničí a že je tedy s obchodem problém ( tuto podmínku v aukci definovanou neměl) a hodinky mi nabídl za nepatrně nižší cenu, než byla ta výherní. Nakonec to celé ve mně vzbudilo podezření a obchod jsem s ním neuzavřel. Následně jsem se dozvěděl od několika dalších vážených členů Chronomagu, že mají s s tímto prodejcem podobné zkušenost. Jeho aukce dále nenavštěvuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky má záměrně přesvícené, aby nebyl znát skutečný stav pouzdra. Dražil jsem nějaké Spartaky, u nichž se nakonec podezřele vyšplhala cena . Na konci aukce mě kontaktoval, že výherce je ze zahraničí a že je tedy s obchodem problém ( tuto podmínku v aukci definovanou neměl) a hodinky mi nabídl za nepatrně nižší cenu, než byla ta výherní. Nakonec to celé ve mně vzbudilo podezření a obchod jsem s ním neuzavřel. Následně jsem se dozvěděl od několika dalších vážených členů Chronomagu, že mají s s tímto prodejcem podobné zkušenost. Jeho aukce dále nenavštěvuji.

 

Tak to telefonování po aukci tímto prodejcem se zde taky neobjevuje poprvé. Dík za zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to telefonování po aukci tímto prodejcem se zde taky neobjevuje poprvé. Dík za zkušenost.

 

 

Stejná zkušenost. 2x nákup a pokaždý došel šrot.

Když jsem v jeho aukcích skončil do třetího místa, přišla nabídka na odkup "podobných hodinek".

Aukcí tohoto prodejce se nezúčastňuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...