Přejít na obsah

www.StrapShop.cz


Ondrej71

Doporučené příspěvky

Posilam veskrze pozitivni feedback k poslednimu nakupu: zralok Rios objednan a zaplacen kartou ve ctvrtek v poledne, dorucen do kanclu behem patku. Luxus. Diky Viktore!

post-248-0-47901600-1535896792_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, objednával jsem 2x a vždy zboží dorazilo bez problému a rychle. Jen bych uvítal více fotek u produktů - některé barevné kombinace jsou na skladě, ale vybírat bych měl podle pidi foto výřezu (např. https://www.strapshop.cz/campagnolo-synteticke/campagnolo-technical). Komplikuje to výběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Ahoj,

 

Aniž bych tu chtěl spamovat, tak bych se chtěl zeptat na vaši zkušenost s Nato řemínky ze strapshopu. Nedávno jsem koupil Nato a nasadil na SKX009. Jsem nemile překvapen jeho kvalitou - látka moc nevydrží a díra používaná na přesku je vytahaná. Nejhorší ale je, že ta ručka spony je příliš krátká a často projede sponou a tím se hodinky uvolní a spadnou. Stalo se mi to již několikrát, dnes jsem zavadil o rukáv bundy a hodinky letěly na asfalt. Tímto jde Nato do koše... Mám ho cca 4 měsíce a z toho byl na ruce párkrát na víkend - max. 10 dní. Je to obecný problém, nebo jsem měl jen smůlu na kus?

 

Jinak mám se strapshopem jen pozitivní zkušenosti - objednávám jsem nějaké Riosy i Hirsche, podložku, vystěžejkovač, atd., vše super.

Upraveno uživatelem dtx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Mládenci, takhle by to nešlo. Nemůžete trošku zvolnit? Objednal jsem v pátek odpoledne vystěžejkovač a kožené nato, no a v sobotu ráno na mě zvoní pošťák s balíčkem. Ještě jsem to ani doma nestačil nějak šetrně sdělit, že jsem zase koupil něco k hodinkám.
Maximální spokojenost

 

a69c4210405a6c11d4ebabd635ba951f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...