Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

Ahoj Jirko, možná trochu odvážná kombinace, ale myslím, že to k té oranžové vteřinovce docela půjde. :)

 

díky, Viktore, je tam opravdu dost tý oranžový, takže zatím nechám otevřený :D 

 

varianta zelená/černá by byla asi tzv. dlouhodobě "lepší", chtělo by to zkusit a vidět  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý den,

 

Jsem víceméně hodinkový novic. Na cestě ke mně jsou Maurice Lacroix Pontos S Diver PT6248-SS001-330-3.  Rád bych se zeptal zda jsou "kompatibilní" s Vaším HIRSCH Speed Calf 075-52. Předpokládám, že budu potřebovat i Vystěžejkovač - nerez ocel.

 

Předem děkuji za odpověď.

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

 

Trochu bojuji s výměnou řemínku u svých hodinek. Je to hlavně rukama. Při vztekání mě, ale napadla otázka. Je možné na 22mm hodinky dávat 20mm řemínek? Naivně si totiž myslím, že mi to pak půjde lépe. Je můj nápad od základu chybný? Co se vlastně stane?

 

Předem děkuji za odpověď a hezké Velikonoce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pominu-li estetické hledisko, které zmínil kolega výše, přesto toto řešení nedoporučuji, řemínek by měl být mezi nožkama pouzdra napevno. V případě, že má prostor "cestovat" tam a zpátky, může hrozit stržení stěžejky a následného pádu hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to vypadat blbě :-)

 

Pominu-li estetické hledisko, které zmínil kolega výše, přesto toto řešení nedoporučuji, řemínek by měl být mezi nožkama pouzdra napevno. V případě, že má prostor "cestovat" tam a zpátky, může hrozit stržení stěžejky a následného pádu hodinek.

 

Děkuji za odpovědi. Nezbývá mi než volšové ručičky trénovat.

 

Hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...