Přejít na obsah

Kazimon 1500b-v2


organic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nádhera,to pouzdro nemá chybu,jaký to má prosím tě průměr,a je dostupné normálně nebo pouze zakázka,nenašel jsem to v jeho kolekci.

Ty informace se blbě shání, protože model 1500 není ani na oficiálním webu Kazimon. První celobronzová verze vznikla v počtu 6-ti kusů, Další série - v2 vznikla původně s ůmyslem použít na lunetu "Corten Steel", ale Kazimovi se nepodařilo udržet jednotnou kvalitu, tak se rozhodl to nahradit speciální mědí. Corten steel luneta a dýnko bude součástí dodávky taky. Rozměry jsou 43mm bez korunky, 50mm lug to lug, výška 13.5mm - snad je to správně - mám to jen v hlavě, nikde jsem si to neuložil.

Tady je ukázka nainstalované corten steel lunety - pouzdro, co drží Steve :)

 

Edit: dostupnost - pouze na dotaz, nikde je oficiálně nepromuje, edice je silně limitovaná, nevím přesně kolik, ale když jsem mu psal já, měl poslední 2 kusy.

 

Hodně informaci je zde

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě nikdy nevíš. Střídám hodinky rychlostí kung-fu chvatů. Buď si je zamiluju nebo pudou...

 

Povzbudivá odpověď,tak na mně mysli v budoucnu.Co se týče toho materiálu,zajímavé počtení ohledně vlastností,člověk by netušil že koroze může být i k prospěchu :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povzbudivá odpověď,tak na mně mysli v budoucnu.Co se týče toho materiálu,zajímavé počtení ohledně vlastností,člověk by netušil že koroze může být i k prospěchu :smile_anim:

Uvidíme, jak se poperu s měďěným dýnkem na zápěstí. Bude to asi trochu špinit. Případně se to dá přelakovat. U těhle hodinek si člověk vyhraje s patinama, s řemena, fajn hračička.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokuď nemáš nějak zvlášť agresivní pot tak by to až taková hrůzy být neměla,z obrázků jsem pochopil že jde o potápky,takže je můžeš pravidelně oplachovat,v nejhorším se můžeš vymlouvat na ,,moncla" :D ,kam se hrabe Ciryl se svojima plesnivkama:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi libi, jakou maji vodotesnost? A muzes pro zajimavost napsat pribliznou cenu? Klidne do sz. Dik.

Vodotěsnost 1500metrů, 4mm sklo, heliový ventil. Cena 1590 eur

 

Edit, a to jste ještě neviděli balení a dýnko :)

 

 

 

 

 

 

Na obrázcích je ovšem full bronze varianta a uměle patinovaná

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jiný level, kdybych měl budget, neplácám se u Kazimonu a PAM 382 jsou jasná volba, nějaký mezistupeň možná ennebi fondale bronzo...

 

Tak to je mi jasné,doufám že jsem Ciryla neurazil :suicide_anim: ,každopádně dobrá alternativa :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky moc pěkný.

Bavila mě diskuze o materiálu lunety.

Kazim dával hádat, co to bude za materiál a byl se v prsa, že ho na hodinkách ještě nikdo nepoužil.

Tak maníci hádali a hádali a hádali a všichni byli mimo. A pak jeden napsal, že už ví, že luneta bude z kryptonitu :)

:) a ejhle, je to Corten steel, ale kvalita stojí za prd, tak ji tam nakonec nedal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky moc pěkný.

Bavila mě diskuze o materiálu lunety.

Kazim dával hádat, co to bude za materiál a byl se v prsa, že ho na hodinkách ještě nikdo nepoužil.

Tak maníci hádali a hádali a hádali a všichni byli mimo. A pak jeden napsal, že už ví, že luneta bude z kryptonitu :)

:) a ejhle, je to Corten steel, ale kvalita stojí za prd, tak ji tam nakonec nedal :)

No nepsal, že je to naprd ale přesné vyjádření je tady:

after long testing the material i have used for the new bezel and caseback i have decided not sell this complete watch. i will ad these parts as an extra for the new version. the material is unique and so is the apperance, everytime it looks different, so i can not make pics and sell this. as every watch would look different and people would say "hey i did not order this watch". but i dont have time to make a pic of each watch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...