Přejít na obsah

Kazimon 1500b-v2


organic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý je, že to zelený Morelato je mezi rukou a dýnkem. Dnes jsem s nima koupal děti a měď špiní po kontaktu s vodou zápěstí dozelena :sick01:

 

 

 

jsou parááádní! nadhera, gratuluju. kdybys nahodou zjistil ze ti nesedly, stavim se do fronty ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s dlouhodobou nositelností? Myslím oxidace pouzdra a případné fleky na kůži, oblečení? Nebo jiné problémy...

Pouzdro oxiduje, o čemž se budeš moct přesvědčit do budoucna v tomto vlákně, a beru to jako zábavnou část hry. Dneska jsem se venku opotil a na zápěstí mi zůstal zelený flek, který jde mýdlem a vodou dolů. To samé se mi děje s nerezem, ať už 316L nebo u Rolexů, tam je ta špína černá. Oblečení to nesviní, nebo jsem si zatím nevšiml. K bílě košili bych si je nevzal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhý době nechrona, co se mi vážně líbí. Jsou prostě vyjímečný! Materiálem i designem.

 

edit: ovšem vede u mě verze fullbronz s tou podloženou kůží, je drsňácká a zároveň řeší i tu nestálost kovu.

 

 

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhý době nechrona, co se mi vážně líbí. Jsou prostě vyjímečný! Materiálem i designem.

 

edit: ovšem vede u mě verze fullbronz s tou podloženou kůží, je drsňácká a zároveň řeší i tu nestálost kovu.

Full bronz už bohužel není k mání, bylo pouze 6ks, leda z druhé ruky. Já si zase říkám, že bude zajímavé sledovat rozdílné barevné variace bronzu a mědí. Už teď se mi zdá, že bronz je mnohem stálejší než měď, ta patinuje pěkně zvostra. Řemen s podloženou kůží, tzv. "bund strap" je pro tyhle hodinky ideální řešení. Já zatím experimentuju, ale asi u toho skončím :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...