Přejít na obsah

Kazimon 1500b-v2


organic

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Včera ve schránce žlutá americká obálka a v ní Micah French Canvas. Made in California

 

Dneska ve schránce žlutá americká a v ní nenormální bronzová spona. Made in Moscow. Nechodí mi často pošta z Ruska, tak jsem si to zdokumentoval.

 

 

 

 

 

Americký řemen s ruskou sponou na německých hodinách

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ne vsechny bronzove hodinky jsou krasne , ale tyto jsou skvele. Moc gratuluji !

Olivovy Morelatto mi ted prijde nejkrasnejsi, zatim kontrastni :)

 

Na zacatku zminovany Corten asi nebude jednoduchy na ovladnuti, z dlouhodobeho hlediska i v tak jemnych rozmerech, oxiduje/patinuje znacne vic nez bronz

a pokud clovek vezme prostor mezi pouzdrem a lunetou... mno... , okolo roku jde uz o nekolik desetin mm oxidace. Je to preci jen material pro stavebnictvi , ne strojirenstvi.

A dosahnout stejneho vzhledu na dalsi pokus, to opravdu nejde, pokud by si nepostavil nejakou automatickou sprchovaci/susici komoru...

 

Kazdopadne : @organic - jsou skvele !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne vsechny bronzove hodinky jsou krasne , ale tyto jsou skvele. Moc gratuluji !

Olivovy Morelatto mi ted prijde nejkrasnejsi, zatim kontrastni :)

 

Na zacatku zminovany Corten asi nebude jednoduchy na ovladnuti, z dlouhodobeho hlediska i v tak jemnych rozmerech, oxiduje/patinuje znacne vic nez bronz

a pokud clovek vezme prostor mezi pouzdrem a lunetou... mno... , okolo roku jde uz o nekolik desetin mm oxidace. Je to preci jen material pro stavebnictvi , ne strojirenstvi.

A dosahnout stejneho vzhledu na dalsi pokus, to opravdu nejde, pokud by si nepostavil nejakou automatickou sprchovaci/susici komoru...

 

Kazdopadne : @organic - jsou skvele !

Díky za pochvalu, jen upravím, ten řemen není Morelatto ale Micah Dirksen - French Canvas, řádově dražší záležitost :). Dýnko a lunetu z Corten steel mám doma zabalenou a zatím není potřeba experimentovat, kombinace mědi a bronzu je ideální. Problém byl sehnat dobrou bronzovou sponu, Rolko vyfocený výše je jak ruský tank. Je krásná, ale nepraktická, tak jsem sehnal z druhé ruky o něco subtilnější "thumbnail" bronzovou sponu od Olivier watches a je fajn. Krom Rolexu jsou to mé nejoblíbenější časoměřiče, které nosím ve volném čase.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...