Přejít na obsah

sberatelhodinek@seznam.cz


cedric

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

včera jsem našel ve schránce leták, že jistý "sběratelhodinek" bude dnes v našem městě a vykupuje staré hodinky, zejména PRIM,Omegy,Longines,Breitling,IWC atd. Na letáku jsou nafocené (mimojiné) Prim Igen, Diplomat, Traktor, Letecké Prim. Rovněž vykupují staré mince, bankovky, odznáčky, pohlednice. Máte někdo s tímto "sběratelehodinek" jak si říká, zkušenosti?

Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

včera jsem našel ve schránce leták, že jistý "sběratelhodinek" bude dnes v našem městě a vykupuje staré hodinky, zejména PRIM,Omegy,Longines,Breitling,IWC atd. Na letáku jsou nafocené (mimojiné) Prim Igen, Diplomat, Traktor, Letecké Prim. Rovněž vykupují staré mince, bankovky, odznáčky, pohlednice. Máte někdo s tímto "sběratelehodinek" jak si říká, zkušenosti?

Děkuji za info.

 

ukaz letak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 bizon: tak tady ho máš.

Jo a jel jsem okolo toho domu a venku stáli dva pánové, kteří vůbec nevypadali důvěryhodně:-(. Nevím zda se jednalo o ty dotyčné vetešníky, ale určitě tak vypadali :-D. Docela by mě zajímalo kolik důvěřivých důchodců a jiných lidí jim nalítlo :-((((.

 

Edit. velikost obrázků :-)

post-4592-029553000 1346220677.jpg

post-4592-042492500 1346220688.jpg

Upraveno uživatelem cedric
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka je jinačí, jak se tak dívám, nesedí datum ani čas :)

Máš pravdu! :smile_anim:

 

Není to přesně ta samá fotka, ale tyto hodinky poznám. Na tom letáku jsou skutečně Honzovy hodinky ELTON/PRIM SPORT. Jen ta fotka vznikla dříve a jejím autorem není Honza, ale pochází od prodejce na Aukru. V tom jsem se zmýlil. :guitar: Více zde a zde.

 

Tedy je možné, že zde diskutovaný "sběratelhodinek" je skutečně autorem fotky (a tím kdo je na Aukru prodával) anebo také ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co to je, "...z obecnýho kovu", " ... zuby i nečištěné" crying_anim02.gif

 

Ty bych ani nepustil do baráku.

 

Buďte rádi že tohleto ti Lipeňáci dělaj, bez nich by bylo aukro o ničem. A navíc 95% hodinek by skončilo v popelnici!!!! Mimochodem ty sporty o kterých se tady bavíte, přinesl chlápek v Zábřehu a dal mi je zadarmo s tím že ten den je chtěl vyhodit. A těď dělaj Honzovi radost. Jinak se mějte pěkně a super nákupy!!!!! Paquitto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes jsem měl také tu čest. Za čínský duplex jsem dostal nabídku 1000, za Zenitky s mikroregulací taky 1000. Byl jsem tam jen na zkoušku, abych zjistil, co a jak. Tedy řeknu Vám, chodilo jim dost lidí a ta hromada hodinek na stole před pány výkupčími byla nádherná!!! Jen by mě zajímalo, jestli jim někdo přinesl opravdu pěkný kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba by za origo Orlíky dali i 5.000,- Kč :D

 

Já si myslím, že možná i méně, když by jim to někdo přinesl a nevěděl by, co vlastně nese. Na druhou stranu se přiznám, že ani já nevím, jak bych se zachoval. Na druhou stranu jsem kolikrát kupoval hodinky, kde chtěli nižší částku a já nabídl vyšší, protože mám nějaké svědomí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...