Přejít na obsah

Seiko Samurai White


Doporučené příspěvky

Musím se pochlubit, v 16 jsem si pořídil své první mechaniky a co jiného než seiko. I když se mi líbilo i pár dalších, bohužel, cenově stejně velmi nedostupných (Stowa Flieger, Damasko DA36...)

 

Zatím jsem z nich nadšen. :guitar: :thumbsup_anim: Bylo celkem obtížné je sehnat, čímž pádem chci poděkovat uživateli "Jiřina", že mi je přenechal a bratrovi, za to, že založil topic v sekci "Koupím" a za osobní převzetí :notworthy:

 

Popisovat myslím nemá smysl, je tu málo více profláklých hodinek. Za mě snad jen to, že mě překvapila výborná lumi a trochu mi chybí průhled na strojek.

 

Tyto konkrétní mají vyměněný Hardlex za safír s AR.

 

Na závěr nějaké "rychlocvyky". :)

 

 

 

 

post-19795-084506500 1346254793.jpg

post-19795-052939800 1346254804.jpg

post-19795-014344100 1346254816.jpg

post-19795-023090600 1346254823.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate to v rodine, che, my taky.

Bily Samuraje byly taky moje prvni, kupoval jsem je od bubika u Jelinku.

Tenkrat jsem byl uplne podelanej z ty bezprecedentni castky co jsem vysolil a nadsenej z toho, ze mam mechaniky tzn. hodinky se srdcem.

Dneska se radsi ani nedivej do moji galerie, ma to brutalni progres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brasulje...

Ses vul zes do toho sel tak brzo, misto schranovani penez na chlast, drogy a baby ted budes v nejlepsich letech setrit na hodinkywithstupid.gif Pak taky nechapu, jaktoze z toho samyho fotaku mas o tolik lepsi fotky nez ja, no a nakonec me pekne seres s tim antireflexem smile_anim.gif

 

 

Ale jinak Ti je preju a gratuluju samozrejme thumbsup_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se líbí....v 16. se mi o něčem takovém ani nesnilo :-)...ten antireflex je vážně pecka...posoouvá to hodinky ouplně jinam a navíc mne jako optika to prostě těšilo....SUMA, které jsem právě pořídil ho nemají a už hledám, kde ho seženu :-D...ani vlastně nevím, proč jsem je sakra prodal, jsou vážně moc pěkné a neudělají ostudu k jamémukoliv oblečení...takže gratuluji a ať slouží...P.S.: mají i trochu vyladěný vnitřek ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...