Přejít na obsah

orient CEX0P001B strojek


Sid

Doporučené příspěvky

máte tady někdo zkušenosti s nějakýma reklamacema na zboží koupené od někoho přes ebay??

zalezi, setkal jsem se s ruznym pristupem.. nekdo na to hodil bobek, nekdo zas poskytuje nadstandartnis servis - to mas jak v kamennych obchodech, zalezi prodejce od prodejce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak se rozhoduji mezi http://www.tophodinky.cz/cem69002d-hodinky-26.html

a http://www.tophodinky.cz/cex0r001d-hodinky-558.html  Jaké jsou kalibry v hodinkách Orient? Dají se natahovat a mají hacking?

Hlasuji pro CEX0R001D. O informace si napis na tophodinky.cz, meli by ti dokazat erudovane odpovedet. Aspon poznas, co jsou zac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. Pánové, sedl sem na prdel. dnes mi došly Orient star, objednány 25.3 DÍKY Afrikab!! a jsou super!!

Jsem velmi velmi překvapen čistotou a zpracováním.

jedním slovem- Paráda!!

....až na ten průser doma..smile.gifsmile.gifsmile.gif V úterý BWC od Vora a v pátek tohle..smile.gifsmile.gifsmile.gif

Tak honem fotky sem, at se taky pokocham wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam na ty orienty a vazne pekne hodinky.

Nevite nekdo vice o hodinkych ORIENT, jaka je to kvalita vyrobku, co tam je za kalibry, kdo to vyrabi, jejich spolehlivost. Jsou lepsi Seika Spirit nebo treba Orienty ???

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam na ty orienty a vazne pekne hodinky.

Nevite nekdo vice o hodinkych ORIENT, jaka je to kvalita vyrobku, co tam je za kalibry, kdo to vyrabi, jejich spolehlivost.  Jsou lepsi Seika Spirit nebo treba Orienty ???

Diky.

Orient majetkově patří pod Seiko. Kvalita je stejná jako u Seiko Spirit. Rozdílná je filosofie značky - Orient vyrábí pod řadou Orient Star (není v ČR, jedná se o lepší kvalitu než běžné orientky) decentní nebo naopak vzhledově šílené hodinky. Kalibry jsou pěkně zdobené, většina bez možnosti hackingu a manuálního nátahu. Doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, pred tremi dny jsem si koupil vyse zmineny tikator Orient CEX0P001B. Hodinky se mi moc libi a mam pocit, ze z toho bude dalsi zivotni laska ... :o)

 

Nicmene resim takovy "problem". Od mechanickych hodinek necekam absolutni presnost, o te to neni. Zatim mam ale po tech trech dnech pocit, ze se mi i pri plnem natahnuti zpozduji o takovych 15-20 sekund za den. Dnes jsem je narizoval znova a po sesti hodinach jsem znova na nejakych -5s. Nekde jsem cetl, ze si hodinky musi "sednout" nebo tak neco, ale moc tomu nerozumim. Taky tusim, ze nekdo mluvil o tom, ze konstantni zpozdeni se da korigovat.... Hmmm, myslite, ze by se nasel nekdo ochotny, kdo mi vsechny tyhle veci srozumitelne vysvetlil a uvedl me do deje.. ?

 

Dik ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pred tremi dny jsem si koupil vyse zmineny tikator Orient CEX0P001B. Hodinky se mi moc libi a mam pocit, ze z toho bude dalsi zivotni laska ... :o)

 

Nicmene resim takovy "problem". Od mechanickych hodinek necekam absolutni presnost, o te to neni. Zatim mam ale po tech trech dnech pocit, ze se mi i pri plnem natahnuti zpozduji o takovych 15-20 sekund za den. Dnes jsem je narizoval znova a po sesti hodinach jsem znova na nejakych -5s. Nekde jsem cetl, ze si hodinky musi "sednout" nebo tak neco, ale moc tomu nerozumim. Taky tusim, ze nekdo mluvil o tom, ze konstantni zpozdeni se da korigovat.... Hmmm, myslite, ze by se nasel nekdo ochotny, kdo mi vsechny tyhle veci srozumitelne vysvetlil a uvedl me do deje.. ?

 

Dik ;o)

 

Je to jako s novym autem. Novy motor potrebuje, stejne jako strojek v hodinkach, zabehnout. Pockal bych tam mesic nebo dva. Pak se se odchylka mela ustalit. Pokud bude vic jak +20, zasel bych za hodinarem, ktery by mi ji seridil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam dalsi problem :blink: :)

 

Dnes jsem si vsimnul, po tydnu od nakupu, ze se mi zacina lehce rozpadat reminek. Na fotkach (foceno postarsim mobilem, sry za kvalitu) je videt, ze ze spodni strany se mi zacina na jedne strane parat sev. Nevim, jak velky dopad to muze mit na soudrznost reminku, protoze svrchu i zespod je pouzita jina nit. Mate napad, kde a zda vubec by to slo opravit? Nebo jestli je moznost (a to i s vyhledem do budoucna) koupit originalni reminek k temto hodinkam? Hodne se mi totiz libi, zejmena system zapinani na zajimavou sponu...

 

Jinak konstantne se mi zpozduji o 15s za den, na coz uz jsem si zvykl. A mozna i diky ne zrovna jednoduchemu zpusobu jak zastavit vterinovku, me uz preslo kazdodenni narizovani presneho casu :D

post-1666-1182966174.jpg

post-1666-1182966181.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...