Přejít na obsah

Seiko Ananta - Spring Drive SNR019


lukin_ova

Doporučené příspěvky

Hodinky jsou to krásný, spring drive je geniální a pro každýho Seiko srdcaře je to jasná volba...jen ta cenovka by mohla bejt příznivější...v týhle cenový hladině má řadu kvalitních soupeřů smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Dnes jsem zkusil udělat venku nějaké fotky. Měl jsem ale spoustu nepřátel. Světlo bylo mizerné, hrozně brzy se stmívá. Silný vítr, který mi nedovolil solidně zaostřit a pohnul s nimi vždy, když jsem zmáčknul spoušť. No a někde jsem ztratil destičku ke stativu, takže jsem vše fotil z ruky.

S výsledkem nejsem spokojen. Čekal jsem více ... Přikládám alespoň některé. :photo:

post-15604-081149500 1351974138.jpg

post-15604-066211900 1351974139.jpg

post-15604-048176200 1351974140.jpg

post-15604-038470800 1351974141.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za pochvalu ... dělají mi spoustu radosti .... :smile_anim:

Zpracování je naprosto perfektní, zajímalo by mně jakpak potom může vypadat řada GS ... :suicide_anim:

Gratulujem! Sú parádne!

Mnohé detaily sú na rovnakej úrovni ako u GS.

Ako s odstupom času hodnotíš Spring Drive?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spring Drive mne nezklamal. Neuvěřitelná přesnost (v řádu sekund měsíčně), dlouhá rezerva chodu a hlavně ten nádherně plynulý pohyb sekundovky. To je věc, která se neokouká. Nechtěl jsem schválně chronograf, poněvadž na té malé sekundovce by ten pohyb tak nevyniknul. Jsem z toho nadšený a sledujuji Instantovy reporty a přemýšlím, které budou další. Oblekovky, potápky ? Zatím nevím a tápu. :suicide_anim:

post-15604-083386300 1352058198.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...