Přejít na obsah

Kde koupit SEIKO SKX007?


mydlinkaTM

Doporučené příspěvky

Zdravím, velmi často pročítám toto fórum a čerpám cenné informace, proto se na vás obracím s velkou prosbou.

 

Konečně jsem se rozhodl, že po roce, kdy jsem si přes toto fórum koupil mé první mechanické SEIKO 5 dozdrál čas na výměnu.

 

Chtěl bych si koupit vysněné SEIKO SKX007.

 

Už týden intenzivně prolézám web a marně sháním nějakého seriózního prodejce tady v čechách. Když někoho najdu, tak jeho obchod zadám zde a docela se divím. :sad01_anim:

 

Asi by mi ani nevadil šedý dovoz, spíš mám obavu abych si nekoupil nějaký plagiát :sad01_anim:.

 

Koukal jsem se i do Altra kde bych měl jistotu, ale tam se mi zdá ta cena nějak přemrštěná (kolem 9300,-)

 

Nemáte prosím někdo dobrý tip, nejlépe osobní zkušenost s nákupem? Za odpovědi moc děkuji.

 

p.s. případně i obchod v zahraničí, i když tam s nákupem nemám zatím vůbec žádnou zkušenost :sad01_anim:

Upraveno uživatelem mydlinkaTM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 128
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A co treba zkusit pokemonyu na ebay? Ja osobne jsem od nej nic nekupoval, ale co si pamatuju, tak tady byly pozitivni ohlasy.Shodou okolnosti taky mam zaostreno na skx007, ktery ma ted teda jenom na gume, ale posledni 009 na jubilee se prodaly za $155, takze s postou a prip. dph se podle me bez problemu vlezes do 4000 ceskejch. S nakupem pres ebay Ti kdyztak rad pomuzu. Hodne stesti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eleven

Teď se jedna, podle mně povedená, modifikace vydražila za cca 4350,- Kč. Chvilku jsem si myslel, že bych si je pořídil k těm mojim skx007. Ale měl jsem o dost nižší limit při přihazování.

http://www.ebay.co.uk/itm/RARE-LARGE-VINTAGE-SEIKO-7S26-0020-MODIFIED-PLANET-OCEAN-DIVER-SERVICED-/300772428283?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item46076f09fb

 

Jinak tady na fóru se občas nějaké prodávají taky. Pokud chceš mermomocí kupovat v česku, tak na mně působí nejlíp asi ten AZ watch.

post-13643-073610900 1347294974.jpg

post-13643-071773800 1347294988.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hodinky asi dost pamatovaly, protože ručky jsou zežrané a vložka lunety byla asi ještě horší, tak ji vyměnili. Zas taková rarita, jak by prodejce rád navodil, to není - jsou to SKX011.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eleven

Tak že to jsou s nejvyšší pravděpodobností použité skx011J vidím taky, že jo. I to, že podle typu lunety se patrně jedná o starší model 7s26A. Ale já šel jen do 60GBP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eleven

eleven: Taky to určitě svým způsobem patří sem do vlákna. Nevím, jestlis to psal ty, ale že někdo vysledoval podle lunety, jak staré SKX budou. Nemáš k tomu něco bližšího?

 

Jo, to jsem byl já. No, bližšího mám jen tolik, že jsem vypozoroval jistý rozdíl mezi těma zoubkama z boku na lunetě. Jsou tam dvě řady zoubků. Přičemž u těch starších modelů byly obě řady velikostně hodně podobné, kdežto u těch novějších jsou ty zoubky ve spodní řadě o poznání menší. Jestli tu hypotézu může někdo vyvrátit, tak ať to udělá.

 

Něco se dá vypozorovat ve vlákně na WUS. Teoreticky by pro vyvrácení té hypotézy stačilo najít ten pozdější vzor na dřívějších fotkách. Teď jsem tam lítal dvacet minut a nic jsem neviděl.

http://forums.watchuseek.com/f21/show-off-your-skx007-009s-262404-73.html

 

A jak vypadají ty novější zoubky, je dobře vidět na fotce v příloze. Bohužel nevím, odkud jsem ji stáhl a nevím zdroj, tak se omlouvám případnému autorovi, jestli je tady z fóra. Já ji tu mám v komplu na takový to domácí kochání :-)

post-13643-062589500 1347306266.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já jsem kupoval svoje SKX007 asi před 2 měsíci na ehodinarstvi.cz, cena byla 4.990,-

Hned druhý den co jsem si je vyzvednul na poště tam cena poskočila na 6.990,- , teď koukám že už žádné hodinky SEIKO nenabízejí?!

 

Jestli nevadí, že jsou na gumě (která se ovšem po vytvarování v horké vodě dobře nosí), tak jsou asi k mání tady za slušnou cenu:

KLIK

 

Já jsem je koupil s Jubilee tahem, pak dokoupil gumu a teď mám nově Oyster tah. Kdybych je kupoval teď, bral bych je rovnou na gumě a přikoupil Oyster.

 

EDIT: Jinak azwatch.cz taky doporučuju, nakupoval jsem tam 3x a vždycky max. spokojenost. Určitě bych zkusil p. Šafáře kontaktovat.

 

 

 

 

Upraveno uživatelem ondra.palas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj děkuji za radu. Takhle nějak to plánuji. :smile_anim:

 

Ten Jubilee se mi mioc nelíbí, určitě půjdou na Oyster! Tudíž je koupím na gumě, třeba se někdy hodí....

 

Ty moje současné nosím na téhle gumě přes léto a max. spokojenost.

 

Na rady Vás všech jsem kontaktoval pana Šafáře z AZwatch. Momentálně nemá skladem, ale dá mi vědět, když přijdou.

post-18109-007895700 1347340973.jpg

Upraveno uživatelem mydlinkaTM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpověď pro Gulas:

 

Ahoj děkuji za odpověď.

Ta cena by byla zajímavá, ale bohužel nemám s Ebay žádnou zkušenost :crying_anim02:

Tam to funguje jako na Aukru, že se přihlásíš a přihazuješ v aukci? A když vyhraješ aukci pošleš peníze přes PayPal.

Zeptám se ještě jako "debil" a jak je to s poštovným a proclíváním. nebude to ze Singapuru ranec? :smile_anim:

 

No každopádně jsem na dobrá doporučení kontaktoval AZwatch, momentálně je nemá ale dá mi vědět až přijdou.

Upraveno uživatelem mydlinkaTM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nabídku ihodinářství.cz jsem taky narazil, ale po přečtení recenzí na tento obchod tady na fóru, jsem je raději zavrhl :crying_anim02:

p.s. nevím jestli ta fotka na jejich stránkách je jejich vlastní, ale zdá se mi na ní ta mezera mezi dnem v týdnu a datumem nějaká až moc velká (oproti mému současnému 7S36)

post-18109-042931500 1347341922.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nechceš zvážit nákup tady?

 

http://www.21jewels.com/productsdetail.asp?search=yes&getproductid=773&start=1&getbrand=&getproducttype=

 

Několikrát jsem tam (a když se podíváš do fora, tak nejen já) nakupoval a vždy max. spokojenost. A Fredy to zpravidla posílá tak, že bych si ani s "formalitami" moc hlavu nelámal.. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

p.s. nevím jestli ta fotka na jejich stránkách je jejich vlastní,

obrázek může být bůhví odkud - navíc jsou na nějakým jiným řemenu, ne na Z22, na kterém se nejběžněji prodávají. cena není tak zlá (v koscomu mají 007 na řemenu za 9200..), nicméně ebay - pokemonyu, premierworld a jiní prodejci ze singapuru jsou pořád nejvýhodnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...