Přejít na obsah

Steinhart Marine 38


kubson

Doporučené příspěvky

Všechno pěkné, velikost O.K., ale co je to na korunce za modrou divnost? :sad01_anim:

No, nejen na korunce...Ty ručičky mají taky modrou jak z plechovky s Balakrylem- ale asi mi jen zkresluje monitor. Ten rotor je taky tak modrej. Vypadá to jako mořený, ne kalený. Viděli jste to naživo? Jinak- nádhera und krása, je to zér šén...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korunka je na styl vintage gentlemanskych hodinek - ta "modra divnost" je drahokam "cabochon", kdysi hojne uzivany na korunkach u vintage hodinek.

 

Rucky jsou zabarvene chemicky (PVD nebo galvanicky).

AHA. ŠKODA- PŘEDNEDÁVNEM SE Z TOHO MOŘENÍ A BARVENÍ NA ČÍNÁCH MOHLI VŠICHNI P...AT , A HELEHELE, NAJEDNOU SE UŽ ANI NEDIVÍME... NO, KALENÝ JSOU KALENÝ...CHJO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Tak dnes jsem si je pořídil a jsem nadšen - dokonce i manželka mě pochválila.. K té modré (tedy spíš k těm nodrým) -> rotor je nalakovaný na matně modrou, dva šroubky pod rotorem jsou modřeny nejspíš tepelně, ručky jsou tmavě modré a lesklé, takže buď modřené a pak nalakované do lesku, nebo nějaká chemická úprava a kámen v korunce barevně odpovídá rotoru, jen je lesklý. Takže každý pes jiná ves, nicméně celkový dojem to nekazí prože to nikdy není vidět všechno najednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...