Přejít na obsah

Bronzová L.E. od firmy LÜM-TEC


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 226
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zkusím, ale zase nebude korespondovat s lunetou. Teď jsou šrouby na lunetě a číselníku pootočeny.

 

byl to jen nápad, dostalo by to osovou souměrnost i s těma 15 minutama (teda myslím), jinak je to začarovaný kruh

při současném stavu podle mě těch 15 minut rozbíjí celkovou vyváženost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s touhle poslední variantou vlastně nemám problém. Jen mi přijde, jako by najednou na poloze 3 něco chybělo, je tam nepřirozeně moc místa. Až se to skoro bojím říct, ale vyřešila by to datumovka...

možná souhlas, na poloze 3 je prázdno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to nelíbí, ztrácí to jednoduchost a nepřináší nic zajímavého .... když si hrát s vteřinama tak způsob jak navrhoval vít (3 ručky) je daleko šmrncovnější.

 

a hlavně odstup od vás myšlenka datumu :-)

 

za mě ne, varianta C je prostě vyvážená a čistá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nicmene pokud uz vteriny tak jak jsem psal ..... a datum vubec.

Vite, neslo by zkusit vic dotahnout tvar pouzdra do šesti hranu? Jen bych chtel videt jak by to vypadalo. Je mi jasne ze hrany se musi zaoblit ale jen zkusit syrovy sestihran ...

Upraveno uživatelem lobotor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě ne, varianta C je prostě vyvážená a čistá

 

Myslím si to samé, navíc přibudou ještě nápisy a snad i tajný nápis viditelný jen za tmy.

Zkusím Roberta přesvědčit.

 

Ano, nicmene pokud uz vteriny tak jak jsem psal ..... a datum vubec.

Vite, neslo by zkusit vic dotahnout tvar pouzdra do šesti hranu? Jen bych chtel videt jak by to vypadalo. Je mi jasne ze hrany se musi zaoblit ale jen zkusit syrovy sestihran ...

 

On je to šestihran se zaoblenýma rohama. Na bocích to zaoblení musí být, kvůli korunce a tomu aby pouzdro netlačilo do ruky.

Když zruším zaoblení horních rohů, tak to vypadá jako Lum Tec V1.

post-1538-070332300 1361910472.jpg

post-1538-046754500 1361910476.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepoužitelný ? asi ... nevím. kdyby byl větší cifr nožičky vyrůstaly z první části pouzdra, matice nebyly tak masivní ... nebo taky ne ...

 

Ted me opravte, jestli je to blbost, ale pokud by bylo dulezity mit korunku na plose, neni jednodussi pootocit cely strojek a mit korunku v poloze "pul pate"? Moje znalosti co se tyce mechaniky strojku jsou ale na urovni trileteho ditete...

 

Tak jako tak bych ale pouzdro radsi oznacil za hotove. Bojim se, ze bysme se zacali tocit v kruhu. Pokud uprava tvaru, tak uz jen drobna, puvodni ideji, do ktere jsme vsichni sli, odpovida vic nez dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Ahoj vsem. Tak nejak me tento vas projekt zacina pomalu zajimat, nevyznam se v tom, ale i tak se zeptam, kdyz uz musi byt cifr komplet lumi, musi svitit tou hnusne zelenkavou barvou? (evokuje mi to osvetleni timexu pred 20ti lety) Neslo by ho udelat v te zarive zlute? Mozna by to barevne lepe sedelo k barve bronzu i kozenemu pasku. A ohledne dynka, kdyz uz tam bude poradnej strojek, co ocelove se safirem? to co by se planovalo na dynko napsat, se da dat na okraj a na sklicko vyleptat zbytek ne? Taky me napadlo, ze kdyz protahnout vterinovku, tak jen o 2mm a osadit 6tihranem misto klice nebo vrtuli. Jen napad, jen dotaz, prozatim. :rolleyes:

Diky. M.

Upraveno uživatelem samael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...