Přejít na obsah

casio-kvalita?!


vick

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.Jsem tady prvně a chtěl bych se zeptat na Váš názor.

Vlastním hodinky casio asi 4 roky.Poslední rok mám snima neustálé potíže v podobě zamlžování.Čitelnost ciferníku se liší v závislosti na prostředí ve kterém jsem.Někdy nejde vidět vůbec,jindy je to lepší,ale už tak 2měsíce se mi nestalo,aby byl ciferník naprosto čistý.Měl jsem to asi třikrát u hodinářů,kde mi pokaždé udělali tlakovou zkoušku,která vyšla,hodinky vysušili ale vždy zhruba po dvou měsících bylo vše při starém.

A ještě jeden problém mě trápí.Hodinky vypadají zespod jako rezavé(nebo jsou).Přitom mi bylo řečeno,že hodinky z ušlechtilé oceli by tady toto neměly dělat.Celý spodek kolem víčka je rezavý.zvrchu je to ok.Nedělám v žádném prostředí,kde by byly nějaké těkavé látky nebo něco podobného.Samozřejmě,že se tam v určité míře práší,ale myslím si,že to by nemělo mít na hodinky tak špatný vliv.

Dával jsem za ně 3000kč.Vím,že to není bůhví co,ale něco by už vydržet měly.Napsal bych zde i přesný typ,ale zrovna dnes jsem je dal už po čtvrté k hodináři,takže to z hlavy nevím.

Máte na to někdo nějaký názor nebo tip co stím?

Předem díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud vychází tlaková zkouška, tak to by mohlo ukazovat na to, že během uzavírání víčka je okolní vlhkost příliš vysoká a v hodinkách se sráží, ale to by bylo vidět hned a ne až po 2 měsících.

Pokud ovšem tlaková zkouška je v pořádku, tak nemám pro to vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vicku,

vím, že ti to bude připadat nemístné, ale neuraž se.

Udělěj si radost a kup si nějaký pořádný hodinky. Mechanický nebo automaty prostě "tik-tak".

 

Tady na foru dostaneš informací a rad tuny.

Se 4 letejma Casiama už do světa velkou díru neuděláš. Vlastně s žádnejma Casiama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdřív jsem to dával k hodináři kvůli výměně baterky.Když jsem si pak pro ně přišel,tak mi dali i potvrzení o tlakové zkoušce.Pak když začly ty problémy,tak udělali tlakovou zkoušku předemnou a opět vyšla a tak mi řekli že to vysuší a ať se stavím tak za dva dny.No a to se opakovalo i při mé druhé urgenci.

Dnes když jsem dával ty hodinky jinému chlapíkovi,tak řekl,že pravděpodobně nevysáli vzduch,než je uzavřeli a proto se v nich ta vlhkost pořád drží.

No a teď ještě reakce na Jerryla.

Určitě máš pravdu v tom,že nové hodinky by to vyřešily,ale kde mám jistotu,že ikdyž dám za hodinky třeba 5 nebo 7 tisíc a nejen ty 3 co jsem dal já,tak se problém nebude po uplynutí záruky opakovat?To bych mohl hodinky měnit donekonečna a rovnou preventivně co dva roky hned po uplynutí záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdřív jsem to dával k hodináři kvůli výměně baterky.Když jsem si pak pro ně přišel,tak mi dali i potvrzení o tlakové zkoušce.Pak když začly ty problémy,tak udělali tlakovou zkoušku předemnou a opět vyšla a tak mi řekli že to vysuší a ať se stavím tak za dva dny.No a to se opakovalo i při mé druhé urgenci.

Dnes když jsem dával ty hodinky jinému chlapíkovi,tak řekl,že pravděpodobně nevysáli vzduch,než je uzavřeli a proto se v nich ta vlhkost pořád drží.

No a teď ještě reakce na Jerryla.

Určitě máš pravdu v tom,že nové hodinky by to vyřešily,ale kde mám jistotu,že ikdyž dám za hodinky třeba 5 nebo 7 tisíc a nejen ty 3 co jsem dal já,tak se problém nebude po uplynutí záruky opakovat?To bych mohl hodinky měnit donekonečna a rovnou preventivně co dva roky hned po uplynutí záruky.

Utíkej odsud, dokud to jde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Jo jo, vypni PC nebo na tyhle stránky vůbec nechoď. Jestli budeš, začni přemýšlet, kam pak budeš ty všechny hodinky dávat ;), protože nosit třeba 6,7,12 hodinek najednou je blbost...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně celkem značku Casio mohu......já je tedy nemám,ale kupuju je přítelkyni(kombinované plasťáky) a jiné nechce.....líbí se jí look,jsou přesné a spolehlivé.Má tedy druhé(první odešly po "odborné" výměně baterie),ty druhé má 4-tým rokem a nemusela na ně sáhnout(stály mne asi pětikilo)......podle mne jde o slušné hodinky za rozumnou cenu.Čistě z uživatelského hlediska.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo máš recht,nepotřebuju několikery hodinky,stačí jedny,ale musí být good.:)

Teraz si ma fakt pobavil, tieto isté reči som mal pred necelým rokom a teraz som ľahší aspoň o 50 litrov, fakt zábava :)

by mne zajímalo,jestli tady na Chronomagu je někdo,kdo má opravdu jen jedny hodinky,neplánuje kupovat jiné a chodí sem jen tak...???:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by mne zajímalo,jestli tady na Chronomagu je někdo,kdo má opravdu jen jedny hodinky,neplánuje kupovat jiné a chodí sem jen tak...???:)

O tom dosti pochybuji :D Forum ctu celkem kratce, ale uz sem si stih poridit za tu dobu samuraie, a jedny mechanicky orienty sem uz mel, ale nejak zlobej. Jinak do budoucna hodlam kupovat dalsi, ikdyz nevim jeste jaky, ale muj sen je mit suplicek v kterym si kazdy rano podle nalady vyberu co zrovna ten den si vemu na ruku za ozdobu :D

Nebo mit 7 hodinek na kazdej den jedny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...