Přejít na obsah

Hodinky pro leváky


falkkon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kurnik tak tydle Chronomatic s tím koženým páskem vypadají fakt božsky, dík za obrázek.

Co se jevíš ? Copak ty pravidelně neštuduješ oficiální stránky ??? :D

študuju ale tendle model mě před tím nějak moc nezaujal ale shodou okolností jsem se o něm bavil v pátek s jedním mým zákazníkem a ten si ho chce koupit, od té doby z něho nemůžu spustit oči :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem neznalec, študuju v literatuře a zde jsem se dozvěděl, že "moderní náramkové hodinky jsou zásadně určeny pro nošení na levé ruce" - z důvodu polohy uchycení vnitřního bodu vlásku a následné kompenzace. Mají potom hodinky určené pro nošení na pravé ruce konstrukčně upravený strojek (uchycení vnitřního bodu vlásku)?

Asi je to otázka pro profíky - hodináře. Já osobně tomu moc nevěřím, ale berte to jen jako laický názor.

 

Použitá literatura: Základy hodinářství, Ing. Zdeněk Martínek, Jaroslav Řehoř, Praha 1964.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem neznalec, študuju v literatuře a zde jsem se dozvěděl, že "moderní náramkové hodinky jsou zásadně určeny pro nošení na levé ruce" - z důvodu polohy uchycení vnitřního bodu vlásku a následné kompenzace. Mají potom hodinky určené pro nošení na pravé ruce konstrukčně upravený strojek (uchycení vnitřního bodu vlásku)?

Asi je to otázka pro profíky - hodináře. Já osobně tomu moc nevěřím, ale berte to jen jako laický názor.

 

Použitá literatura: Základy hodinářství, Ing. Zdeněk Martínek, Jaroslav Řehoř, Praha 1964.

Taky by me to zajimalo, jestli jsou ty na pravacku urcene hodinky upravene. Cenou by to odpovidalo ... :)

Jinak ja jsem nikdy zadny zadrhel na hodinkych nosenych na pravacce nepozoroval (presnost, natazeni, vychylky v chodu atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá je někdo?? Tak mě to napadlo u vlákna " Prim Lidových milicí... "

Nebo se na nás kašle? Všiml jsem si u Skeletona, má je na pravé ruce a korunky směrem nahoru nejsou ideální.

V klidu, nosím jako levák na levé ruce hodinky desítky let a k žádnému "nadměrnému opotřebení" nedošlo... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem neznalec, študuju v literatuře a zde jsem se dozvěděl, že "moderní náramkové hodinky jsou zásadně určeny pro nošení na levé ruce" - z důvodu polohy uchycení vnitřního bodu vlásku a následné kompenzace. Mají potom hodinky určené pro nošení na pravé ruce konstrukčně upravený strojek (uchycení vnitřního bodu vlásku)?

Asi je to otázka pro profíky - hodináře. Já osobně tomu moc nevěřím, ale berte to jen jako laický názor.

 

Použitá literatura: Základy hodinářství, Ing. Zdeněk Martínek, Jaroslav Řehoř, Praha 1964.

Taky by me to zajimalo, jestli jsou ty na pravacku urcene hodinky upravene. Cenou by to odpovidalo ... :)

Jinak ja jsem nikdy zadny zadrhel na hodinkych nosenych na pravacce nepozoroval (presnost, natazeni, vychylky v chodu atd.).

Me by taky zajimalo, jestli "normalni" hodinky (myslim neupravene pro levaky) a nosene na prave ruce, jestli to ma nejaky vliv na jejich presnost nebo jeste neco jineho...

Přeci když budou mít nějakou odchylku tak si zajdeš do hodinářství a oni ti to zaregulují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...