Přejít na obsah

Koupě rohové sedačky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po roku...

Ahoj, dovolím si oprášit toto vlákna jelikož jsem začal zařizovat byt. Vzhledem k tomu, že je malý 2kk rozhodl jsem se koupit rozkládací sedačku pro každodenní spaní (sofabed) jsa si vědom všech kompromisů. Musím říct, že jsem nad výběrem strávil docela dost času. Výběr je převeliký. Do posledního kola postoup:

 

Budget mám 50-60k, jednoduchy a tichý výsuv dvoulůžka (čím větší tím lepší), 3,5sedák+pravý otoman

 

Jech Paris česká výroba, velice kladné ohlasy uživatelů

Recor Allure nebo Mio (mio bohužel nedělají v té sestavě jak bych ji chtěl)

Natuzzi editions VitoA450

 

Uvažoval jsem o Phase Neapol z řady Luxury. Mají teď akci slevu 25 %, ale přečetl jsem si poněkud ne příliš lichotivé ohlasy na jejich sedačky čili zatím jsou mimo seznam. Dokážete poradit klidně i něco jiného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roky doma phase s chameleon latkou, kterou neuspinis s sedacka je to suprova a slysim prvne o tom, ze by nebyly kvalitni. S tou slevou je to myslim super.

Urcite zajed do showroomu a vyzkousej, myslim, ze osobni zkouska dost napovi. Natuzzi samo super ale platis moc za znacku, ale to je kazdyho volba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. My jsme vybírali na podzim. Chteli jsme neco do U a na míru. Podle katalogu jsme nakonec chteli Jecha nicméně jejixh dizajn a posezení nás nakonec úplně neohromil.

 

Poté jsme narazily na Phase- maji třídy od levné po exclusiv ale uz na prodejně bylo ve srovnání s Jechem cítit horší zpracováni - sem tam nitka, lehké vůle v mechanismech atd....

 

Byli jsme i v Bratislavske Eurosofě - levné kožené sedačky ale levné byly hnusné a navíc je to nobame s šílenou pověstí jak jsem se pak dočetl na netu.

 

Před objednáním Jecha jsem ještě zajel v Brně do soho centra a tam je prodejna Aksamite - no a tam to cinklo - perfektní obsluha a sedačka kde nám to sedlo přesně na prdel :) tak je objednáno a na konci února by měly dodat. Vybrali jsme nejdražší látku a konfigurace na foto vycházela na 63000 s 25% akcí co urovna měli (20% mají snad pořad stejně jak phase). My máme ještě delši jednu stranu a smedou barvu. Lze i elektrocké polohování a kýbl blbin ale to jsem neobjednával. Z nabídek mi přišla nejpohodlnější a zpracováním na úrovni Jecha. 97c8dbe64f1368cb3997bfbed3f7aeac.jpg

Standa je že některé sedačky vypadají na foto výrazně hůř než ve skutečnosti a jiné zas naopak - v katalogu super a na místě děs. To samé posed - fakt nejde srovnat ikeu s nějakým normálním výrobcem

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Phase jsem kupoval 2 roky nazpátek, taky rohovou a nerozkládací. Dost nad tvůj budget a pohoda. Já bych je ze seznamu nevyndával. Na Radlický mají showroom, můzeš se tam zajet mrknout. Ochota veliká. Za mě spokojenost.

 

edit: překlep

Upraveno uživatelem OndraTce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. My jsme vybírali na podzim. Chteli jsme neco do U a na míru. Podle katalogu jsme nakonec chteli Jecha nicméně jejixh dizajn a posezení nás nakonec úplně neohromil.

 

Poté jsme narazily na Phase- maji třídy od levné po exclusiv ale uz na prodejně bylo ve srovnání s Jechem cítit horší zpracováni - sem tam nitka, lehké vůle v mechanismech atd....

 

Byli jsme i v Bratislavske Eurosofě - levné kožené sedačky ale levné byly hnusné a navíc je to nobame s šílenou pověstí jak jsem se pak dočetl na netu.

 

Před objednáním Jecha jsem ještě zajel v Brně do soho centra a tam je prodejna Aksamite - no a tam to cinklo - perfektní obsluha a sedačka kde nám to sedlo přesně na prdel :) tak je objednáno a na konci února by měly dodat. Vybrali jsme nejdražší látku a konfigurace na foto vycházela na 63000 s 25% akcí co urovna měli (20% mají snad pořad stejně jak phase). My máme ještě delši jednu stranu a smedou barvu. Lze i elektrocké polohování a kýbl blbin ale to jsem neobjednával. Z nabídek mi přišla nejpohodlnější a zpracováním na úrovni Jecha. 97c8dbe64f1368cb3997bfbed3f7aeac.jpg

Standa je že některé sedačky vypadají na foto výrazně hůř než ve skutečnosti a jiné zas naopak - v katalogu super a na místě děs. To samé posed - fakt nejde srovnat ikeu s nějakým normálním výrobcem

 

Ta sedačka vypadá hodně dobře, líbí se mi ty vychytávky, ale tento model nedělají pro každodenní spaní navíc s matračkou :-( . Mají jen model Apostol, u kterého se mi to rozložení na lůžko moc pohodlné nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ten Jech? Ti maj to spaní lepší. U Jecha na webu je i supr konfigurátor tak si tam můžeš zkusit naklikat. Nám se líbila Tifany (taky má možnost spaní)- jasne je to trochu obyčejnější vzhled ale s hezkym potahem vypadala na živo skvěle a oproti různým avangardám se neokouká.

 

Jinak ke kůži - nám kika kůže udělala po 3 letech tohle.

26e126af521d5165e92ecb9530784837.jpg

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jech urcite taky super, ale cenou uz trochu jinde a aksamite fajn, tu sme meli predtim, delaj svy sedacky a pak jeste naky nemecky s tu sem mel ja, zaruka 5 let, pohoda.

@exburn: tohle se presne stalo segre, po par letech z kika, ale pak sme prisly na to, ze to neni prava kuze ale eko kuze a tam je to obvykly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor na rozměry jednotlivých dílů sedačky . Když jsme nakoupili a dovezli, zjistili jsme, že rohový díl má ve všech

směrech rozměr 1 metr. Dveře mají 80 cm. Nakonec se to podařilo kuchyňským oknem, které má 120cm. Naštěstí máme obývák

v přízemí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Údržba právě probíhala. Ale já ji tenkrát kupoval za levno s tím, že do nájmu bude dobrá a až umře tak to pořeším a i kdyby to byl OK, tak jsme už kůži nechtěli - žena nadávala že to studí atd... Teď to bude nějaká super látka odolná a čistitelná vodou tak jsem zvědavej. Navíc při našem rozměru už kůže atakovala jetou mX-5 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím, rád bych vyměnil naši starou sedačku za novou. Bohužel naše koupena levně, tudíž vydržela 3 roky. Takže bych rád kvalitnější, i si připlatím. Zaujali mě tyto gauče, především ty s nohama. Že se tam neudržuje bordel. Stará pohovka je úplně až na zem s cca 3 cm díry, takže se tam udržuje veškerý bordel a celou pohovku musíme stále odtahovat. Doporučíte? Je to kvalitnější materiál, než ty z diskontů? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, moc udaju tam k latce neni, takze tezko rict. My jsme nedavno taky sedacky resili a zkoncili jsme u materialu Aquaclean a zatim spokojenost. Projeli jsme spoustu obchodu a nakonec resili vse namiru s ceskym vyrobcem a muzeme jen doporucit https://www.calounictvi-duchon.cz/katalog/katalog-sedacich-souprav . Jinak aquaclean pouziva mraky vyrobcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...