Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Koupě rohové sedačky

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
99 odpovědí na toto téma

#41 xmickey

xmickey

Učedník

• Member_50
  • 182 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:moto/kolo/horo/...

Publikováno 26.březen.2014 - 18:24

Pro VM2: velmi hodnotny prvni prispevek zadany 8 minut po registraci na hodinkovem foru... Marketing by se mel delat jinak

#42 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 113 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Perte na 40 stupňů

Publikováno 29.březen.2014 - 10:22

Objednal jsem si osobn...

Dají se objednat i různé provedení (barevné, materiálové).

Jsem s nimi spokojen. Mohu doporučit. :cool02:

No fujtajbl, to bych si nedal ani na zahradu ke kompostu.

Moje zdroje energie: jiu-jitsu, IPSC (puška, pistole, brokna), běh, bicí a hlavně moje skvělé děti.

#43 lupinus

lupinus

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 29.březen.2014 - 17:05

Přátelé, dnes jsem vyhlídl jednu koženou v Xxxlutz cena 50 nabídli mi slevu 9 procent, což mi nepřijde nic extra. Nevíte jak jsou na tom s kvalitou? Případně jak vysoké slevy jste se zde domohli?

#44 lupinus

lupinus

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 30.březen.2014 - 21:00

Klasika. Nakonec jsem koupil dvojnasobne drazsi, nez jsem puvodne zamyslel. Nemecka firma Ewald Schillig. Sedacka vypada bytelne, tam doufam, ze to byla dobra volba. K 10% sleve jsme dostali jeste poukaz na 11000. Chce to do nich halt hucet.

#45 Jeremy

Jeremy

Jeremian

• Member_50
  • 5 113 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Perte na 40 stupňů

Publikováno 25.duben.2014 - 17:35

Tak po 3M čekání Kika zazářila. Gauč je bombastickej, sezení 120cm. A ještě jsem si zablbnul v Kika Busu :-D

Přiložený soubor (y)

Moje zdroje energie: jiu-jitsu, IPSC (puška, pistole, brokna), běh, bicí a hlavně moje skvělé děti.

#46 Pirx

Pirx

Ladič pijan

• Member_50
  • 897 příspěvků(y)

Publikováno 26.únor.2015 - 21:05

....slušnou kvalitu ve středních relacích mají výrobci Polstrin....

No, tak Polstrin uz ne.

:fyou: 

#47 mondeo2

mondeo2

Alien a fanda FORD/ Mondeo MK IV a proto už máme doma dvě

• Member_50
  • 8 220 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mimoň

Publikováno 26.únor.2015 - 21:30

No, tak Polstrin uz ne.

:fyou:

Trošku rozviň svoji holou větu............

Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky?

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

tel : 607977917      e - mail :  klucik.r@seznam.cz

#48 Pirx

Pirx

Ladič pijan

• Member_50
  • 897 příspěvků(y)

Publikováno 26.únor.2015 - 21:58

Je to tady tejden, po sednuti doprostred to ukrutne drevene zavrze a viditelne se to prohne. Nejsem sice twiggy, ale ani pres cent. Taky mi pripada, ze kazdej polstar ma jinou tuhost - nebo to co je pod nima.

Potah je celkove moc pekne usitej, az na jednu chybu, ktera je zrovna docela videt.

Nejak se toho ted s..e vic najednou, tak to asi proste podlozim nejakejma knihama.  :grrr:

#49 mondeo2

mondeo2

Alien a fanda FORD/ Mondeo MK IV a proto už máme doma dvě

• Member_50
  • 8 220 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mimoň

Publikováno 26.únor.2015 - 22:17

Aha, už jsem v obraze, dík.

Přeji pevné nervy.

Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky?

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

tel : 607977917      e - mail :  klucik.r@seznam.cz

#50 Radimk

Radimk

Megazávislák

• Member_50
  • 4 025 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 27.únor.2015 - 07:50

Tak já znovu musím vyzdvihnout firmu EDEL z Lačnova u Horního Lidče.

Pro většinu to bude hodně z ruky, ale my si vybrali přímo na vzorkovně ve výrobě, jednání včetně kávičky , děcka pozkoušely válečku na kdečem, úpravy za mrzký peníz naprosto podle představ, a to rozměrové i v sestavě setu), doprava  zajištěna dodavatelem na přesný termína hodinu, prostě služba super.

Cenová hladina- myslím slušná střední třída a vzhledem k použitému materiálu který odolává dětem i kočce velice příjemná.

http://www.edel.cz/ 

..i Tvůj čas jednou ukáže stín...

#51 paia

paia

Závislák

• Member_50
  • 546 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Casio

Publikováno 27.únor.2015 - 15:28

Taky se přidám s dobrou zkušeností s Kikou, rohovou rozkládací sedačku máme skoro dva roky včetně velkého taburetu. Teď jsem řešil podezření na štěnice (naštěstí falešné), takže jsem měl oddělanou spodní látku a viděl dovnitř - konstrukce dřevěná, sedák je na lamelovém roštu. Potah máme hrubou látku, kterou jsem si vysnil už dřív, když nám v práci do představenstva pořídili pohovky pro hosty. Látka je příjemná, jediný problém může být rozlití nějakých šťáv apod. Teď zrovna prodělává sedačka zatěžkávací zkoušku, protože na ní spí mladá od té doby, co byla v nějakým 6m těhotenství a teď je v obýváku s malým, aby mě nerušili, když se potřebuju vyspat do práce a já je nebudil svým vstáváním. Aktuálně se snaží sedačku odrovnat malej svým prskáním kašičky a různým příkrmů na všechny strany, ale sedačka to zatím ustála se ztrátou jediné kytičky - mrkvový příkrm udělal flek, který jsem zatím nevyčistil ničím, ale nevzdávám to, koupil jsem žlučové mýdlo a to by mělo snad zafungovat.

Seiko 5 Military Desert Sand SNZG07J1, Steinhart Military automatic black MY0601, Casio Protrek PRW-3000-1A, Prim Linea 40, Casio Oceanus OCW-650TDE-2A, Seiko SRP309K1 "Orange Monster", Seiko Bullhead 6138-0040, SEIKO Spirit SBPG001, Seiko Quartz Diver 7548-7000

#52 ivan_989

ivan_989

Status varování

• Member_50
  • 5 196 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Cartier, Omega, Stupavar, Barbour, Fiskars, E15

Publikováno 10.květen.2015 - 08:59

Prosim vas nemate niekto prakticku skusenost so sedackami Rom? Belgicka firma ale vyraba v Polsku. Hm.
Ma to zaujimave transformes features vid napr.

https://m.youtube.co...h?v=NOsqWEIwi0M

Posedel som si na tom v showroome a mile sediet na tom.

#53 Elumi

Elumi

Začátečník

• Members
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 16.červen.2015 - 11:31

zdravim, máte někdo zkušenost se sedačkami ze sconta? Jedna se mi tam moc líbí

#54 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 13 960 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 16.červen.2015 - 11:51

ja mam sedacku ze sconta, velky Ucko, po peti letech souziti se psama se zacala kozenka drolit, tak sem ju enchal nove potahnout a jede se dal. a ano, ma zkusenost je veskrze pozitivni.

#55 Pavla

Pavla

Začátečník

• Members
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 17.červen.2015 - 17:36

ahoj, já jsem ve scontu kupovala nábytek do obýváku a bývala bych si koupila i sedačku, ale ta moje ještě není tak stará…

#56 Elumi

Elumi

Začátečník

• Members
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 29.červen.2015 - 21:48

ahoj, já má od nich kuchyň, ale také se poohlížím po sedačce a nejspíš, zase budu kupovat od nich ;-)

#57 Pavla

Pavla

Začátečník

• Members
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 29.červen.2015 - 21:59

aha, no tak díky, asi to nakonec dopadne, líbí se mi nejvíc ze všech a mají jí za dobrou cenu :)

#58 Elumi

Elumi

Začátečník

• Members
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 30.červen.2015 - 18:48

no já asi budu nakovat přes e-shop skříň. Kupovali jste tak někdo něco? Myslím přes sconto.cz? Příjde to včas?

#59 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 598 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 1.červenec.2015 - 08:44

ja mam sedacku ze sconta, velky Ucko, po peti letech souziti se psama se zacala kozenka drolit, tak sem ju enchal nove potahnout a jede se dal. a ano, ma zkusenost je veskrze pozitivni.

my měli ze sconta sedačku 3+2 v kombinaci kůže/koženka na zádech, a ta byla hroznej krám, údajná kůže na exponovaných místech praskala, po roce reklamace a výměna, po dalším roce další reklamace a už jsme si mysleli, že budeme mít každý rok novou, ale asi je to přestalo bavit a vrátili nám peníze s tím, že už se prý nevyrábí (nabízeli nám 15 000 CZK za to, že se vzdáme záruky, chtěl jsem 25 000 CZK, na což naštěstí nepřistoupili)

další 3+2+taburet jsme koupili v kika, už žádná kombinace, ale celá v kůži, máme jí třetí rok a spokojenost, podle štítku výroba lichtenštejnsko a pikantní je, že kvalitní sedačka z kiky stála míň peněz, než srágora ze sconta, ale je pravda, že to byl předváděcí vzorek za méně než polovinu ceny a ještě něco málo jsem usmlouval

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#60 Ivan Lelák

Ivan Lelák

Megazávislák

• Member_50
  • 2 647 příspěvků(y)

Publikováno 1.červenec.2015 - 09:25

Před Vánoci jsem vyhodil sedačku, kterou nám tehdejší tchýně koupila před svatbou, v r.1983, takže po 32 letech. Bylo to na ní znát, ale překvapivě málo a úplnou ostudu nedělala. Ale přítelkyně prohlásila, že je už zralá na výměnu (holt mladá holka, věci se vyhazují i když slouží, jen tak aby byla změna) a tak jsme pořídíli, tentokrát dárek mé matky, tuhle rohovku, zlevněnou ze 43 na 25 tisíc. Rozkládací na plnohodnotné dvoulůžko, úložný prostor, stavitelné hlavové opěry. Zatím pohoda, nic nevrže, jen jsem to už asi 2x napustil nějakou impregnací. Obávám se ale, že 30 let nevydrží, takové věci se už nedělají. Olouvám se za mizerné foto, stará sedačka je ve fungl novém baráku, kde byly jen věci potřebné k životu - sedačka/postel, minikuchyň a jedna z motorek... 

PS: Výrobce mohu když tak zjistit.

Přiložený soubor (y)