Přejít na obsah

Oris Artelier Big Date


Vit

Doporučené příspěvky

jasně, dokonce chápu, že je možná i lepší  koupit tah, i když je úmysl nosit je primárně na kůži (tah se hodí mít vždycky do zásoby), ale nějak nejsem přehazovač a nechce se mi hlavně řešit, zda je lepší koupit ten nebo onen řemen - dělal jsem to jednou a u finálního výběru jsem se zasekl jak Buridanův osel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Hodinky již na prodej nejsou. Tímto děkuji za super ochotu a trpělivost Michala. Mám z nich radost. Zde je úplně první foto z hotelu.

post-37082-0-01966700-1416422476_thumb.jpeg

 

 

Zároveň bych se rád zeptal na dvě radu:

1) hodinky jsou z roku 2008 a pravděpodobně bez servisu (manuál říká po 4-5 letech servis, Oris AS říká dokud jdou dobře, tak neřešit). Mám je nechat vyčistit/promazat. Pokud ano, kde v Praze či jen a pouze poslat do AS Oris?

 

2) Jsem punťa a radost mi kazí malé škrábanečky na pouzdru. Pokud nechám přeleštit, opravdu to nebude vidět? A zase, kde v Praze či jen a pouze AS Oris?

 

Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky již na prodej nejsou. Tímto děkuji za super ochotu a trpělivost Michala. Mám z nich radost. Zde je úplně první foto z hotelu.

 

Gratuluju. Krásná kompozice, těším se na další fotky.

 

Zároveň bych se rád zeptal na dvě radu:

1) hodinky jsou z roku 2008 a pravděpodobně bez servisu (manuál říká po 4-5 letech servis, Oris AS říká dokud jdou dobře, tak neřešit). Mám je nechat vyčistit/promazat. Pokud ano, kde v Praze či jen a pouze poslat do AS Oris?

 

Jestli se nepletu, tak je uvnitř ETA 2892 s nástavbou big date. Měl by to zvládnout i "neautorizovaný" šikovný hodinář.

 

Hodinky již na prodej nejsou. Tímto děkuji za super ochotu a trpělivost Michala. Mám z nich radost. Zde je úplně první foto z hotelu.

 

Zároveň bych se rád zeptal na dvě radu:

1) hodinky jsou z roku 2008 a pravděpodobně bez servisu (manuál říká po 4-5 letech servis, Oris AS říká dokud jdou dobře, tak neřešit). Mám je nechat vyčistit/promazat. Pokud ano, kde v Praze či jen a pouze poslat do AS Oris?

 

2) Jsem punťa a radost mi kazí malé škrábanečky na pouzdru. Pokud nechám přeleštit, opravdu to nebude vidět? A zase, kde v Praze či jen a pouze AS Oris?

 

Děkuji za rady

 

Já myslím, že to půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...