Přejít na obsah

Fotka

Sinn nebo Mühle-Glashütte

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
84 odpovědí na toto téma

Anketa: Sinn nebo Mühle-Glashütte (79 uživatel(ů) vložilo hlas)

Sinn U1000 nebo Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph

1. Již jste hlasovali Sinn U1000 (39 hlasy [50.00%])

Procento hlasů: 50.00%

2. Již jste hlasovali Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph (39 hlasy [50.00%])

Procento hlasů: 50.00%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#21 Vlcak

Vlcak

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 480 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Omega

Publikováno 11.říjen.2012 - 11:42

Já bych z těchto dvou volil rozhodně Sinn U1000. Jsou designově čistší a přehlednější. U M-G mi vadí ta hodinová ručka, ta se mi vůbec nelíbí. Stejně jako trojúhelníkem překrytý hodinový sčítač a třeba umístění datumky, mohutné tlačítko chronografu - je to víc a všechno tohle je u Sinnu OK. Např. i 60-minutový sčítač chrona, který je mnohem přirozenější. Plus zmíněné Sinn technologie. Prostě jednoznačný výsledek.

#22 Vladimír P.

Vladimír P.

Závislák

• Member_50
  • 710 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prostějov

Publikováno 11.říjen.2012 - 11:54

Doufám, že nakonec vybereš SINN, ty M-G už jsem Cyrilovi hlásil, že jakmile mne M-G Rescue Timery začnou nudit, chci jako jejich nástupce právě tebou vybrané Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph.

ALE! Pokud bych nebyl sobec, radil bych Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph, protože ty SINNy mi připomínají jiné modely od SINNu, nějak zapadají do zbytku kolekce, naopak M-G, mrknu a vidím. A to, že ta červená je spíše oranžová je dobře, protože ta k záchranářům patří.
Realita je jen iluze způsobená nedostatkem alkoholu...

#23 Americkej

Americkej

Jak kdy

• Member_50
  • 1 961 příspěvků(y)
  • Bydlí:venkov JČ (ex-Pražák učící se žít na vsi)
  • Fanoušek značky:silnice se v zimě neudržuje

Publikováno 11.říjen.2012 - 11:57

Jednoznačně Sinn, protože proto! A asi bych také vzal EZM-10

#24 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 9 578 příspěvků(y)

Publikováno 11.říjen.2012 - 11:58

Doufám, že nakonec vybereš SINN, ty M-G už jsem Cyrilovi hlásil, že jakmile mne M-G Rescue Timery začnou nudit, chci jako jejich nástupce právě tebou vybrané Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph.

ALE! Pokud bych nebyl sobec, radil bych Mühle-Glashütte S.A.R. Flieger-Chronograph, protože ty SINNy mi připomínají jiné modely od SINNu, nějak zapadají do zbytku kolekce, naopak M-G, mrknu a vidím. A to, že ta červená je spíše oranžová je dobře, protože ta k záchranářům patří.

Nevybírá,jen diskutuje. :D

Time is Life. Je to dar i prokletí.

Daemonovo Time is Life  Proč Grand Seiko?  Řemínek Nato a jeho historie  Seiko vs Steinhart srovnání  ISO 6425  Co jsou to velké hodinky  Měsíční fáze jako hodinářská komplikace  Hodinky na dovolenou  Compressor, Super-Compressor

Citizen Skyhawk, Citizen Blue Angels, Casio Oceanus, Casio Edifice, Casio G Shock Rangeman, Omega Planet Ocean, Chopard Mille Miglia, Steinhart Ocean GMT, Steinhart Ocean 1 Black, Steinhart Ocean 39, Seiko Skx 007, Seiko Monster Black, Seiko Monster Orange, Seiko 5 SNZH, Seiko 5 Baby Monster, Seiko Turtle, Vostok Amfibia, Seiko Turtle  Coke, Prim Sport 1, Prim Sport 2, Prim Pyžamo, Prim Pilots Automatic, Mido Ocean Star Diver 600 COSC...a td, už ani nevim.

#25 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 282 příspěvků(y)

Publikováno 11.říjen.2012 - 11:58

ty SINNy mi připomínají jiné modely od SINNu, nějak zapadají do zbytku kolekce

Výbornej argument z nadhledu.
A neboj, nekupuju, ke kvádru by nešly ani jedny.
Myslím, že U1 už jsou na hraně a to je občeas musím zjemnit řemenem.

Tento příspěvek byl upraven od bandicoot: 11.říjen.2012 - 11:59

#26 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 6 019 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 11.říjen.2012 - 12:10

to je dobře, že si ani jedny z nich nekupuješ... Jestli se něco nezměnilo, tak máš ruku tloušťky standartního ouřady. Nic ve zlém :) Já mám rád velký hodinky, ale když jsem si zkoušel u Kubsona ty U1000, šel jsem do kolen. Strašná hrouda na ruce. Měl jsem možnost vidět i ty EZM 1O naživo. To je vlajková loď Sinnu, to jsou jedny z nejšpičkovějších běžně nositelných hodinek, co jsem měl možnost kdy poznat...
Ty mlynáři jsou takový. No já nevím. Eye-catcher, ale takovej prvoplánovej. Myslím tím pro běžný provoz.

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

#27 Cyril

Cyril

PAM/RLX

• Member_50
  • 3 391 příspěvků(y)
  • Bydlí:morava

Publikováno 11.říjen.2012 - 12:55

Hoši, moc pěkná debata...ale mě by stačilo, kdyby jste si koupili oboje...Ať je na výplaty...Ehmm že? :happybday:

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vy..at!

#28 kaplanj

kaplanj

Učedník

• Member_50
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 11.říjen.2012 - 13:33

SAR modely mely spojovat vodni-lode/vrtulniky-vzdusne nasazeni zachrannych jednotek, to jen trochu na obranu designu M-G .

Mimochodem, v aktualnim cisle ArmbandUhren je presne tohle srovnani dvou modelu :) na tri stranky.

Odesláno pomocí Tapatalk 2

#29 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 11.říjen.2012 - 15:54

bandicoote promiň :offtopic: Co je JS ? Jsou to ty islandské hodinky ? :offtopic:

Edit - k tématu

[attachment=226109:sarchrono1.jpg]

[attachment=226110:sarchrono2.jpg]

[attachment=226111:sarchrono3.jpg]

[attachment=226112:sarchrono3a.jpg]

[attachment=226113:sarchrono5.jpg]

[attachment=226114:sarchrono6.jpg]

Tento příspěvek byl upraven od Snow: 11.říjen.2012 - 15:57

#30 Baker

Baker

Ušoun

• Moderators
  • 9 449 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 11.říjen.2012 - 16:25

Votevri si pivo, dej si cigaro dostan se do klidu a zustan u svych U1.
Ale abych nebyl OT, tak urcite Sinn, proc? Protoze ty MG jsou proste divny.

#31 Hasňa

Hasňa

Better Starts Now - CITIZEN

• Member_50
  • 12 288 příspěvků(y)

Publikováno 11.říjen.2012 - 17:56

+1

#32 kubson

kubson

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 682 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 11.říjen.2012 - 17:56

MG - protože jsou divný Vložený obrázek

#33 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 282 příspěvků(y)

Publikováno 11.říjen.2012 - 19:09

MG - protože jsou divný Vložený obrázek

+1

Snow, ano JS Watch.
A dekuju za fotky, pecka jak blazen.

Alda, to ja prece vim, reagoval jsem na zdejsi mainstream nikoliv na svoje pocity

Tento příspěvek byl upraven od bandicoot: 11.říjen.2012 - 19:12

#34 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 224 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 11.říjen.2012 - 19:34

Voboje jsou, aspoň teda na fotkách, hnusný jak prĐel. Plus potápky s ručičkama z pilotek a pilotky s ručičkama z potápek.. Tak maximálně koupit oboje a přehodit ciferníky. To, co by bylo v pouzdru Sinn rovnou vyhodit a to MG strčit do vindru,nechat točit a občas k tomu pustit děti, aby viděly, jakýho maj tátu magora.
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#35 flivver

flivver

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 330 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 11.říjen.2012 - 21:25

Za mňa Mühle. Nedávno ma zrovna dilema Sinn vs. Mühle dohnala k obiehaniu hodinárstiev. Naživo ma potápky Sinn sklamali, také šedé myši (bez urážky), nech už sa v nich ukrývajú akokoľvek špičkové trechnológie. Naopak, bol som prekvapený, že S.A.R. Flieger-Chronograph vyzerá veľmi dobre, aj keď podľa fotiek je to jeden veľký chaos na ciferníku. Ale ktoré hodinky vyzerajú na fotke rovnako, ako v skutočnosti? Mám rád prehľadný ciferník a nepotrebujem na hodinkách chronograf, tie MG by som si však kľudne kúpil, keby cena nebola v hladine, ktorá je mimo mňa. Sú to pekné hodinky. Pekné puzdro, fajn povrchová úprava, zaujímavý a plasticky pôsobiaci ciferník. To diskutované veľké tlačítko ich ešte viac oživuje a nepôsobí neprirodzene. Pre niekoho negatívom a pre niekoho pozitívom môže byť, že sú výrazné a určite priťahujú pozornosť.

Seiko SRP455, Mühle-Glashütte Marinus GMT, Mühle-Glashütte 29er Big, Casio DBC-32, Luminox A.3001, Moscow Classic Aeronavigator Alarm
Slnko by malo svietiť v noci, cez deň je svetla dosť. McStinger

#36 calv

calv

watch your style

• Member_50
  • 643 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, Sinn, Damasko

Publikováno 11.říjen.2012 - 21:30

Jak už tady bylo psáno z těchto dvou bych šel určitě do EZM10 :angel: Jsou to taky hodinky, které mě jako první napadly, když jsem si přečetl nadpis vlákna a následně zmínku o vlajkových lodích. Koukám na ně už několik týdnů a začínají se mi líbit čím dál víc. Je to ale zatím z kategorie dream. Jinak u M-G se mi zdá úplně nejvíc nepraktické to strašně praktické tlačítko na spouštění stopek v rukavicích :rip: . Už vidím, jak s nimi visím na našem střapcovém závěsu v kuchyni.... a sinny nejlépe vystihl VladimírP. Vypadají jako upgradované UX,U2 a až na ručičky i U1, které už máš. Rozhodně bych to nechal uležet nebo nakupoval až na základě vyzkoušení na ruce.. i když ty to vlastně kupovat ani nechceš :D

rolex-logo-menu.jpgtudor-logo-menu.jpg        

#37 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 282 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2012 - 10:02

Mimochodem, v aktualnim cisle ArmbandUhren je presne tohle srovnani dvou modelu :) na tri stranky.

Chtěl by jsi sem dát scan?

#38 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 13 694 příspěvků(y)

Publikováno 12.říjen.2012 - 12:30

Sonderanfertigung U1000

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20
Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m
Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m
Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B 200m
Glycine Airman SST-06 
Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m

#39 lazy

lazy

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 242 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 12.říjen.2012 - 21:11

Za mne určitě Sinn, MG na mne působí trochu jako komplikovaný hasící přístroj, Sinn jsou pěkný a jednodušší chrona.

Instantovo foto bílo/šedo/černé verze je parádní.

Sonderanfertigung U1000

#40 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 15.říjen.2012 - 13:38

tady máš takový test x netest :D Sinn : http://www.thewatcho...1000-EZM6-.html

............ nebo si prostě vyber něco jinýho - he he : http://www.thewatcho...e-compare-.html