Přejít na obsah

Hajime Asaoka Tourbillon #1


MarcelG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

Nádhera! Krásně opticky vyvážený číselník i turbo a proti velká korunka. Indexy na 12 a 6 jsou úžasný.

A k neuvěření je, že sestrojil tourbillon a není vyučený hodinář, učil se podle knížky od Danielse a videí na Youtube. :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem co to je za server hodinkee.com ? hodně zvláštní název:-)

 

Uz se to tu nekde resilo. Jestli se nepletu, tak ten zakladatel zjistoval, jak se reknou "watches" v ruznych svetovych jazycich, a cesky se mu to libilo nejvic. Jinak sam Cech neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se to tu nekde resilo. Jestli se nepletu, tak ten zakladatel zjistoval, jak se reknou "watches" v ruznych svetovych jazycich, a cesky se mu to libilo nejvic. Jinak sam Cech neni...

 

..mozno len klatil slovenku na univerzitnom intraku, ale nebol by to politicky korektny pribeh do medii :)

 

viac japonskych nezavislych radosti TU

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Byl to nejpříjemnější pokec na letošním Basileji. Když jsem se ho zeptal jakej je tam podíl cnc práce, tak se tak upřímně asijsky nafouk, votočil ruce dlaněma nahoru a řekl, že to celý udělal těmadle rukama. Abych rozstřelil přicházející trapnej okamžik, při kterým se většinou jen koulí vočima a obdivně chrochtá, tak jsem se zeptal, jestli nemá nějakou malou "karesansui".....že ty hodinky musel udělat "ten co nosí kameny". Na to se celej rozsvítil a já si musel dobrovolně prohlídnout asi stovku fotek jak Hajime pižlá tydle hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...