Přejít na obsah

Budíky, nástěnné a XXXL Primky


Doporučené příspěvky

 

Dvoje osmidenní bruselky.

 

Smím se zeptat na kolik tě vyšly? Taky po nich pokoukávám - alespoň jedny mít doma by se mi líbilo.smile_anim.gif

 

Cena se odvíjí od barvy a stavu od pár stovek do pár tisíc. Podle výskytu barev jsou černobílé, bíločerné (na fotce), fialové (na fotce), modré, žluté a jiné barvy neznám - třeba mě někdo doplní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyhle. A musím říct, že jsou úžasné. Viděl jsem ještě bílé a dle známého hodináře jsou prý i černé a červené.

post-23666-073464100 1350243857.jpg post-23666-069062200 1350243882.jpg

 

tyhle varianty vidím prvně bravo, to jsou ty kousky odhadem za pár tisíc, asi tak za dva

fialové mám dvoje, jedny s černým okrajem a druhé s černou linkou, a modré jsem měl také s černým okrajem, ale ty se mi nehodily do vitrín, tak šly na aukro

a když mezi bruselské hodiny dáš bruselskou rybu...

 

post-953-091500400 1350245668.jpg

 

 

anebo takhle

 

post-953-017654400 1350245979.jpg

 

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já odolával budíkům co se dalo, ale nezvládl jsem to. Ale ty na poličce mezi soškama od Tolji, tak ty jsou super !!! Takové prostě musím mít !!! Že já vůl na tohle fórum pořád lezu !!! :suicide_anim: Ještě že Prim nedělal věžové hodiny ! :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle varianty vidím prvně bravo, to jsou ty kousky odhadem za pár tisíc, asi tak za dva

fialové mám dvoje, jedny s černým okrajem a druhé s černou linkou, a modré jsem měl také s černým okrajem, ale ty se mi nehodily do vitrín, tak šly na aukro

a když mezi bruselské hodiny dáš bruselskou rybu...

 

post-953-091500400 1350245668.jpg

 

 

anebo takhle

 

post-953-017654400 1350245979.jpg

To je co zač ty hranaté?Ty semi líbí.Nebyla by lepší fotka?Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové Tolja a PetrM , tohle mi nedělejte, vždyť mne znáte z vlákna o PRIM závislosti, hrdinně se tam ubráním budíkům a Vy teď na mne s osmidenkama- že se netydíte, Vy dva , takový citový vydírání, FUJ!!!! Ježišmarjá ty jsou krásný :notworthy:

Jděte všichni do háje!! Já už si na bruselské párkrát jen tak ze cviku přihodil, ale vždycky mne někdo naštěstí zatlouk. Jenže teď abych začal naostro. Zatracenej život, ze já sem vůbec lezu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte všichni do háje!! Já už si na bruselské párkrát jen tak ze cviku přihodil, ale vždycky mne někdo naštěstí zatlouk. Jenže teď abych začal naostro. Zatracenej život, ze já sem vůbec lezu!

Honzo, nedej se, vydržíme to spolu, my se tomu postavíme, viď, že jsou vlastně hnusný, ty barvy jsou děsný, celý je to křivý a ten mosaznej blatník...no nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já odolával budíkům co se dalo, ale nezvládl jsem to. Ale ty na poličce mezi soškama od Tolji, tak ty jsou super !!! Takové prostě musím mít !!! Že já vůl na tohle fórum pořád lezu !!! :suicide_anim: Ještě že Prim nedělal věžové hodiny ! :whistle:

 

Ale dělá i pěkné bicí whistle.gif

 

http://aukro.cz/nadherne-starozitne-bici-hodiny-prim-super-cena-i2712313778.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle varianty vidím prvně bravo, to jsou ty kousky odhadem za pár tisíc, asi tak za dva

fialové mám dvoje, jedny s černým okrajem a druhé s černou linkou, a modré jsem měl také s černým okrajem, ale ty se mi nehodily do vitrín, tak šly na aukro

a když mezi bruselské hodiny dáš bruselskou rybu...

 

anebo takhle

 

post-953-017654400 1350245979.jpg

 

 

Tak ten hranatej budík mě s..l celý dětství. Hlasitě tikal a nepříjemně zvonil :-)

Ještě někde u našich bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je co zač ty hranaté?Ty semi líbí.Nebyla by lepší fotka?Dík

 

 

Tož to je budíček. Rezerva nátahu a přesnost nic moc, ale vypadá moc pěkně. Poprvé jsem ho spatřil na návštěvě v kanceláři u šamana přes primky cigiho a od té doby jsem po něm šel jak vohař, až jsem ho jednou ulovil z deky na burze, za kilčo. Je víc materiálů a variant číselníků. Dělaly se plastové (jako na fotce) anebo plechové - ty už podle mě nejsou tak povedené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte všichni do háje!! Já už si na bruselské párkrát jen tak ze cviku přihodil, ale vždycky mne někdo naštěstí zatlouk. Jenže teď abych začal naostro. Zatracenej život, ze já sem vůbec lezu!

 

 

 

 

Ony se taky dělaly budíky a nástěnné hodiny Sport?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na ty už jsem taky koukal- apage, Satanas!!!!!

 

Ty mají imho tak hnusnou bednu a číselník, že se hodí pouze do kotelny, nebo do kadibudky. Kdyby neměly nápis Prim, tak do nich nikdo ani nekopne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte všichni do háje!! Já už si na bruselské párkrát jen tak ze cviku přihodil, ale vždycky mne někdo naštěstí zatlouk. Jenže teď abych začal naostro. Zatracenej život, ze já sem vůbec lezu!

 

Tak který chceš?

 

post-953-001101900 1350314674.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...