Přejít na obsah

Chronograf


JKsro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já si cvakám jen tak pro zábavu. A někdy taky když nemám po ruce mobil a potřebuju odměřit 3,5 minuty na správné vyluhování lógru ve french pressu:)

 

Schválně jsem zvědav, kolik lidí odpoví, že ho fakt potřebují. V 99% jde podle mě jen o touhu po určitém vzhledu hodinek, ne o praktické využití. Jako ostatně skoro u každé komplikace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám hodinky s chronem- 11 ks, protože se mě chrono na hodinkách mooooc líbí. U použití je to jiné- použil ( vyzkoušel jsem ho ) pouze u 4 z nich. U ostatních hodinek neběžel ani na vyzkoušení, ale chrono tam je :smile_anim: a krásně se na něj kouká ( jsem asi divnej ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám a když jsem měl tak nepoužíval.Ted už vím,že je to pro mě věc kterou nepotřebuju a prodražuje servis,takže jestli někdy v budoucnosti tak jen u modelu,který se čistý nedělá.Potřebuju jen day-date,ale i v tom jsem udělal kompromis,date ok

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

V praxi pořád, nemám v autě palubní počítač, takže počítadlo kilometrů, zapnuté stopky a průběžně si počítat průměrnou rychlost, ale chybí mi rattrapante na měření mezičasu... Na Sinnech 103St to trošku supluje otočná luneta. Nebo při sportu, kdy si měřím časy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V praxi pořád, nemám v autě palubní počítač, takže počítadlo kilometrů, zapnuté stopky a průběžně si počítat průměrnou rychlost, ale chybí mi rattrapante na měření mezičasu... Na Sinnech 103St to trošku supluje otočná luneta. Nebo při sportu, kdy si měřím časy...

 

Není to nebezpečné? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V praxi pořád, nemám v autě palubní počítač, takže počítadlo kilometrů, zapnuté stopky a průběžně si počítat průměrnou rychlost, ale chybí mi rattrapante na měření mezičasu... Na Sinnech 103St to trošku supluje otočná luneta. Nebo při sportu, kdy si měřím časy...

 

Jde to i bezpečnejc, když víš, kolik jsi měl najeto, když jsi vyjel a v kolik ( hodiny v autě máš, ne ? ). Ale taky neustále čumím na hodinky, co když hodiny v autě maj poruchu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...