Přejít na obsah

Chronograf


JKsro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chronograf jsem často využíval na svých Poljotech 3133. Hlavně při vaření čaje, délky cesty do práce nebo měření délky pauzy na oběd. Akorát mi teda často nestačil 30ti minutový sčítač. Moje příští chrona musí mít i sčítač hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník swanieck

Nekonečná porada...kecy, tlachy a zas jen kecy o ničem. Na zápěstí mám ale chrono a tak zkouším zadržet dech.

Kdybych seděl v Bruselu na těch xx hodinových jednáních, tak můžu konkurovat lovcům perel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mel jsem jedny chronografy od Certiny a meril jsem si ruzny kraviny. Bavilo me to. Kdyz se odporoucely, tak uz jsem koupil hodinky bez a taky jsem se s tim naucil zit - vajicka se daj zmerit I s pomoci otocne lunety. Ted kupuju hodinky i bez otocne lunety a bojim se, ze mi bude chybet... ale kdo vi?

 

Odesláno z mého SM-T211 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem LukashX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

Nekonečná porada...kecy, tlachy a zas jen kecy o ničem. Na zápěstí mám ale chrono a tak zkouším zadržet dech.

Kdybych seděl v Bruselu na těch xx hodinových jednáních, tak můžu konkurovat lovcům perel

Tak to si budu muset chronograph taky pořídit, mluvíš mi z duše :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je normální u strojku Ronda 5040d, že při použití stopek, běží setinová ručička pouze v délce 30 vteřin a pak se zastaví. Vteřinová a minutová pak běží dál a setinová se po zmáčknutí tlačítka stop přesune na nějakou hodnotu na ciferníku. Má to tak dělat např. v důsledku šetření baterie, nebo by měla setinová ručička běžet furt a je problém ve strojku. Jedná se o nové hodinky, ale doposud jsem chronograf neměl. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...