Přejít na obsah

Fortis FLIPPER


libor2002

Doporučené příspěvky

Jenže já nemám ani na jednom ze strapů vyndavací stěžejky. Jak dopadl pokus vyndat ty co tam mám, jsi asi viděl. Teď potřebuju jenom sponu, silikon zatím drží.

Hele,ted to nejak pores sam. Az se 29.9 vratim do cr,sejdem se a ja ti venuju par nahradnich dilu. Musis se ale pripomenout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele,ted to nejak pores sam. Az se 29.9 vratim do cr,sejdem se a ja ti venuju par nahradnich dilu. Musis se ale pripomenout!

 

Ok, snad do té doby přesvědčím manželku, že to chce jiný hodinky. Snažím se jí vnutit tohle, když trvá na baterce. Když se mi to nepodaří, ozvu se. Každopádně Fortisky bych rád vyslal do světa, sřejmě jako samotný modul, jestli po tom někdo skočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Jungmanky chodím na levné silikony (ne kozy prodavčky :-) ale řemínky). Je fakt, že jednou, kdysi, jsem si tam nechal řemínek i nasadit, a chtěli nějakých 40Kč......

 

Mě už tam nikdo nedostane. Ten hodinář je arogantní nevychovanej debil. Od doby, co jsem zašel k Frýdlovi, už se mi nechce jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, snad do té doby přesvědčím manželku, že to chce jiný hodinky. Snažím se jí vnutit tohle, když trvá na baterce. Když se mi to nepodaří, ozvu se. Každopádně Fortisky bych rád vyslal do světa, sřejmě jako samotný modul, jestli po tom někdo skočí.

To neni spatna volba. Co se tyce tech fortis,klidne pak napis,me to problem nedela- daruji ti to co mam,zdarma. Hodinky se me libej,ale znacce delaj ostudu tema nedodelkama,ani nizka cena to neomlouva. Me uz to unavuje a uvazuju o tomtez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

Tak jsem se dnes vydal k hodináři na výměnu baterie. Když jsem si ale pro hodinky přišel, vynadal mi, že si o ně zlomil nástroj za 800 Kč a bez jediné slova omluvy mi je vrátil s tím, že nejdou otevřít a mám se obrátit na autorizovaný servis. Když jsem se podíval na pouzdro, tak me popadl amok. Marnými pokusy o otevření je totiž silně poznamenánal. Nechci to nechat být, proto se zde v jiné sekci chystám napsat o tomto hodináři recenzi a budu přemýšlet, co s tím dělat dál.

Po teto zkusenosti, dnes mi dosla baterka, jsem si je radsi doma otevrel sam, uplne v pohode, obyc no name "svycarakem", bez nejmensiho poskozeni pouzdra,dynko je krasne odsazeny akorat na nuz, opatrne zapacit a je dole, sice mam dozivotni vymenu zadarmo v koskomu,ale vorejpat si nenecham zadny hodinky, radsi si je zkur.vym sam :-). Foto toho dvoudolarovyho inhausu :-) :-)

post-13493-0-08832400-1443431120_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem lexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po teto zkusenosti, dnes mi dosla baterka, jsem si je radsi doma otevrel sam, uplne v pohode, obyc no name "svycarakem", bez nejmensiho poskozeni pouzdra,dynko je krasne odsazeny akorat na nuz, opatrne zapacit a je dole, sice mam dozivotni vymenu zadarmo v koskomu,ale vorejpat si nenecham zadny hodinky, radsi si je zkur.vym sam :-). Foto toho dvoudolarovyho inhausu :-) :-)

 

Hele, to máš asi štěstí. Na mých si zmiňovaný hodinář zlomil nástroj, za čož mi pak vynadal. V Koscomu použili kladívečko. Mimochodem jsou uvnitř pěkně hnusný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Lexa- ted jsem na toto narazil,ty to mas pouze zaklapavaci? Je mozny,ze fortis delal obe moznosti? Ja na svych mam sroubovaci dynko ( upozornuju predem,kupovano v koscomu)? Zacinam byt z tehle hodinek lehce zmaten.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vcera sem v koskomu nechal vymenit baterku v ramci "dozivotni vymeny baterky zdarma", tak nejak jsem to pochopil ze nebudu platit praci, pouze zaplatim baterii, tak ne, nepllatil jsem vubec nic ,mile prekvapeni,trosku jsem se bal ze budou nadavat ze jsem si je doma otevrel sam, v pohode, a pro jistotu, asi jsem vypadal jak debil, jsem udelal centrofixem znacku kde je na dynku vykroj pro osicku od korunky, aby ho naklapnul spravne, asi jsem moc neduverivej, ja proste davam vsem hodinkam co mam stejnou peci, at jsou to sra.cky za trojku nebo za pade

Upraveno uživatelem lexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera sem v koskomu nechal vymenit baterku v ramci "dozivotni vymeny baterky zdarma", tak nejak jsem to pochopil ze nebudu platit praci, pouze zaplatim baterii, tak ne, nepllatil jsem vubec nic ,mile prekvapeni,trosku jsem se bal ze budou nadavat ze jsem si je doma otevrel sam, v pohode, a pro jistotu, asi jsem vypadal jak debil, jsem udelal centrofixem znacku kde je na dynku vykroj pro osicku od korunky, aby ho naklapnul spravne, asi jsem moc neduverivej, ja proste davam vsem hodinkam co mam stejnou peci, at jsou to sra.cky za trojku nebo za pade

Bud rad,zes je otevrel. Ja mam dvoje a jedny jsem tam musel nechat do druheho dne- neslo to otevrit. Druhe otviral 3 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Bud rad,zes je otevrel. Ja mam dvoje a jedny jsem tam musel nechat do druheho dne- neslo to otevrit. Druhe otviral 3 hodiny.

Fakt nevim co stim kdo dela za divadlo, strcil jsem nuz naplocho ostrim a zapacil a odskocilo to samo , napoprve a hned,snad jsem mel stesti nebo z p.dele kliku :-)

Upraveno uživatelem lexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt nevim co stim kdo dela za divadlo, strcil jsem nuz naplocho ostrim a zapacil a odskocilo to samo , napoprve a hned,snad jsem mel stesti nebo z p.dele kliku :-)

Asi jo,mels stesti. Vcera jsem videl dalsi- dojebany od hodinare. Ja fakt u svych myslel,ze tam mam zavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...