Přejít na obsah

Fortis FLIPPER


libor2002

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dneska jsem je náhodou viděl v Koscomu ve výloze a musím přiznat, že ty černý jsou dost podobný vojenským Marathon Navigator, jejichžto design se mi fakt líbí; tudíž se mi líbí i tyhle. Marathony ale splňují jako jedny z mála hodinek vůbec současné US Army normy na hodinky, což se o těchto Fortiskách říci nedá a navíc mají tritium.

 

Cena je suprová - ovšem hlavně za ten nápis Fortis :-), což asi majitele současných Fortisek zde docela vytáčí :-)) Navíc nemůžou říct, že jde o fake. Možná si je koupím jen kvůli tomu :-)

 

Na druhou stranu, bez nápisu Fortis by měly cenu tak pětikilo, jak už tu bylo zmíněno.

 

Cílovka je jasná - Fortisky do každé rodiny! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si je byl dnes prohlédnout. Na první pohled to nevypadá úplně špatně, na ruce jsou příjemné, výměna barev je zajímavá věc, prostě hravé hodinky. Nelze jim nic vytknout (ani cenu, protože každé zboží má svého zákazníka).

Vytýkal bych pouze značce Fortis, která by měla být profilem někde jinde, než u plasťáku s nápisem China na dýnku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

While in Hollywood the best of the best receive the Oscars, in Germany this year's first international film festival Berlinale saw international actors, creatives, and a show up of the who is who in the business.

The German issue of the cult magazine Interview, establish by Andy Warhol, welcomed a selected group of festival attendees in their beauty launch in Soho house, Berlin.

The celebrities' welcome gift bags included the FORTIS COLORS cult watch from the late 60s, launched by FORTIS in the course of the Swiss watch manufacturer's centennial.

 

The Clou:

The watch-module and interchangeable straps can easily be changed within seconds for

an alternative and always different look!

 

post-4368-019607500 1361457926.jpg

zdroj: Fortis facebook

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...