Přejít na obsah

Longines Master Collection Moon Phase


olinka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Ano, ukazatel měsíční fáze skutečně zobrazuje, je-li správně nastaven, aktuální fázi měsíce. Uplatňuje se hlavně při lovu vlkodlaků a pro vedení menstruačního kalendáře u žen a dívek. Konec hlášení... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ja si splnil taky sen, poridil jsem si 3D televizi a nvite k cemu je to 3D :alien1:  :lol2:

To znam to je uplne na h***o to ti udela takovej rozplizlej radkovanej obraz to vubec nepouzivej nebo si zkazis oci, ted mne napada neni to nahodou pro ty co maj zkazeny zrak treba to pak vidi v pohode ? Budu muset neco nastudovat taky chci novou TV a vsude rikaji ze to 3D u vsech lepsich modelu, ale ja mam zatim dobrej zrak !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olinka: Jak to dopadlo, jsou doma? Nenapinej!

 

Jinak krome myslivcu a divek pred prechodem je moonphase hlavne k tomu, aby se s tim clovek kochal, jako se vsim co je na hodinkach navic krome rucicek ukazujicich cas:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník maryskov

Olinka: Jak to dopadlo, jsou doma? Nenapinej!

 

Jinak krome myslivcu a divek pred prechodem je moonphase hlavne k tomu, aby se s tim clovek kochal, jako se vsim co je na hodinkach navic krome rucicek ukazujicich cas:-)))

Navíc Longines s Lunární fází jsou dost komplikované, a díky stejnobarevným ručičkám (jsou krásně modré, což o to), ale chvilku vždycky trvá než čas z ciferníku odečtete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Gratulace k nádherným hodinkám. V poslední době se rozhlížím také po některých hodinkách s měsíční fází a tyhle jsou také v mém hledáčku. Šťastných vlastníků bych se rád zeptal jak je to s tloušťkou hodinek? (na fotografiích vypadají jako pořádné cibule  :) ) Tento údaj jsem hledal na internetu, ale bohužel jsem neuspěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam je a tluste mi rozhodne nepripadaji. Z meho pohledu jsou naprosto vyvazene. Jinak je najdes vcetne fotek v prodejnim vlakne - http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/62033-longines-master-collection-moon-phase/?hl=longines

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...