Přejít na obsah

STEINHART Nav.B- Chrono Limited Gold Edition


mic321

Doporučené příspěvky

Nevím jak ve skutečnosti,ale na obrázku tam ty ručky vůbec nepatřej,jsou jako z jinejch hodinek.V tomhle případě za mě raději žádnej Gold Edition.Viděl bych jemně orámované značky u hlavních indexů,pak bych ty ručky bral.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v čem konkrétně?

 

Cretino-spíš menší jsem čekal,už dělaj všelijaký rozměr,takových 42mm by bylo :speak_cool:

 

..mas asi pravdu, vela ludi si pyta pilotky vo velkosti 42mm - kto vie, mozno ich S nakoniec aj vyrobi..

Ja by som chcel ale vyskusat povodny rozmer 55mm (viem, sialenost), tie limitky od Laca boli ale cenovo trochu mimo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tmavě modře orámované ručičky neměnili 70 let a tak nějak k B-Uhr patří, a to zlato může někomu připadat jako tah k zaujetí širší klientely

 

No vidíš,přišel jsi na to,každá změna má nějaký účel,jenom čas ukáže jestli to byl správny směr,mně spíš zajím proč nepoužít jiné rozložení sčítačů,třeba 3,9 a ta datumovka klidně na 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..mas asi pravdu, vela ludi si pyta pilotky vo velkosti 42mm - kto vie, mozno ich S nakoniec aj vyrobi..

Ja by som chcel ale vyskusat povodny rozmer 55mm (viem, sialenost), tie limitky od Laca boli ale cenovo trochu mimo

 

Něco v tomto rozměru dělalo i Aristo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...