Přejít na obsah

NEPŘENOSNÉ HODINY


speedmaster1

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Máš to vše moc pěkné, ale moc si se mnou nepokecáš, však se někdo určitě chytne :smile_anim:

Vyrábí to i dnes, tak to se budu muset porozhlédnou, jestli nebude někde něco na prodej, ale asi to bude zatím mimo moje finanční možnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to vše moc pěkné, ale moc si se mnou nepokecáš, však se někdo určitě chytne :smile_anim:

Vyrábí to i dnes, tak to se budu muset porozhlédnou, jestli nebude někde něco na prodej, ale asi to bude zatím mimo moje finanční možnosti.

škoda peněz. patří to do školy nebo muzea a ne domu. a krom toho většinou to chodí cca 8 hodin na nátah, což vystačí na vyučování. jinak já jsem tan model měl v obyváku u tv a to se nedá poslouchat, setrvačka váží možná 200 gramů a je to strašně hlasitý i pod poklopem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já dal dohromady a už více jak rok šlapou a dělají radost jedny pendlovky Junghans. Ale asi to není zase ono co?

já spíš uctívám závažovky, jsou mnohem přesnější a mají většinou delší kyvadlo a tedy pomalejší kyv.což třeba v ložnici působí uklidnujíjim dojmem.

post-748-079455800 1351716455.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. to odbíjení v ložnici s trojkama musí být docela zajímavé.. :-) Ono je fajn, vědět po sluchu i v noci, kolik je hodin, ale v ložnici bych je nechtěl.. :-) Stačí, že je slyším z obyváku přes celý byt :-) Jinak, ale jsem také příznivcem těchto krásných strojů a rád s jiným nadšencem o nich pokecám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. to odbíjení v ložnici s trojkama musí být docela zajímavé.. :-) Ono je fajn, vědět po sluchu i v noci, kolik je hodin, ale v ložnici bych je nechtěl.. :-) Stačí, že je slyším z obyváku přes celý byt :-) Jinak, ale jsem také příznivcem těchto krásných strojů a rád s jiným nadšencem o nich pokecám :-)

taky mam čtvrtky v obyváku a je to slyšet přes zed. dřív jsem měl v ložnici hodiny co odbíjí melodii big-ben, to byl hloupej nápad. ted jsou pod postelí a nechci je ani vidět. k podteli jsou nejlepší jednozávažovky s dlooouhyyymm kyvadlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to muselo být také zajímavé.. melodie big-benu.. :-) No jednozávažovky by možná byly fajn, i když nevím, nemám to odzkoušené. V ložnici mám rád ticho. U trojek v obyváky taky usnu a nebudí mě ani jejich odbíjení. Zvyknout se dá na všechno. Jako malý jsem u nich usínal a tak nějak se mi to vžilo, že mi to nevadí, ale možná v tom nyní sehrává roli únava (když usnu v obyváku). Teď pro hledám pěkné závažové dvojky - jedny moc krásné restaurované mi utekly a druhých taky moc pěkných se paní majitelka nechce vzdát, tak uvidím.. zatím jsem v příjemné fázi hledání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to muselo být také zajímavé.. melodie big-benu.. :-) No jednozávažovky by možná byly fajn, i když nevím, nemám to odzkoušené. V ložnici mám rád ticho. U trojek v obyváky taky usnu a nebudí mě ani jejich odbíjení. Zvyknout se dá na všechno. Jako malý jsem u nich usínal a tak nějak se mi to vžilo, že mi to nevadí, ale možná v tom nyní sehrává roli únava (když usnu v obyváku). Teď pro hledám pěkné závažové dvojky - jedny moc krásné restaurované mi utekly a druhých taky moc pěkných se paní majitelka nechce vzdát, tak uvidím.. zatím jsem v příjemné fázi hledání :-)

dvouzávažovky nemam, natož pěkný, ale po praze a i na netu je toho relativně dost a dá se vybrat. neni to tak dlouho co jsem prodal tyhle trojky.

post-748-036712800 1352043986.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...