Přejít na obsah

Letecká bunda


F.B.

Doporučené příspěvky

Zdravím pánov i dámy :gunsmilie:

 

už dlhšiu dobu uvažujem o leteckej bunde, nemám ešte na 100% ujasnené, či sa má jedna o klasickú "pilotskú" do pásu, alebo o nejakú 3/4 zateplenú parku.

 

Potešia ma Vaše reakcie, skúsenosti, rady či tipy a odporúčanie kde si po takúto časť garderóby chodíte Vy...

 

Mám hodne nekonfekčnú postavu (som vysoký a štíhly) a tak mi bežné veľkosti nie vždy sadnú, a i keď browsujem rôzne internetové obchody, pre kúpou si musím bundu určite vyskúšať.

 

Najväčší výber som našiel zatiaľ tu: http://www.armyshop-praha.cz/512-bundy?orderby=price&orderway=desc

 

Vopred dík za príspevky.

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

http://www.bullarmys...ie.asp?kat=0004

Víceméně stejná nabídka. Firmou Alpha Industres nic nezkazíš. Mám od nich leteckou asi pátým rokem a max. spokojenost.

 

jj, i tú stránku poznám. No zavrhol som ju, lebo nemajú kamenný obchod v Prahe. A na Moravu teda čas ísť nemám.

 

jj, AI je môj favorit, no nebudem sa brániť ani niečomu inému.

 

dík za reakciu inak :rolleyes:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letecké bundy na zimu jsou pěkně nahouby, každým rokem držkuju, že si koupím něco jiného - táhne na záda, mají tendence se vyhrnovat a nahoře povolovat zip + je potřeba nosit šálu, jinak to schytá krk angínou. Mluvím teda o klasice ALPHA CWU McGUIRE a MA-1. Obecně CWU mi přijde ještě o něco víc naprd, protože má kapsy udělané tak, že do nich nedáš pohodlně ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, i tú stránku poznám. No zavrhol som ju, lebo nemajú kamenný obchod v Prahe. A na Moravu teda čas ísť nemám.

 

jj, AI je môj favorit, no nebudem sa brániť ani niečomu inému.

 

dík za reakciu inak :rolleyes:

 

F.

 

 

Kamenný obchod měli, kousek od Karláku. Něco jsem tam kdysi kupoval. Ale jestli tam dneska je to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letecké bundy na zimu jsou pěkně nahouby, každým rokem držkuju, že si koupím něco jiného - táhne na záda, mají tendence se vyhrnovat a nahoře povolovat zip + je potřeba nosit šálu, jinak to schytá krk angínou. Mluvím teda o klasice ALPHA CWU McGUIRE a MA-1. Obecně CWU mi přijde ještě o něco víc naprd, protože má kapsy udělané tak, že do nich nedáš pohodlně ruky.

 

Právě proto jsem si koupil N3-B. Odpadá i problém s kapsama.

post-24177-057614300 1352043849.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamenný obchod měli, kousek od Karláku. Něco jsem tam kdysi kupoval. Ale jestli tam dneska je to nevím.

 

Sakra, no to by bolo skvelé, lebo cenovo sú zatiaľ z tých obchodov, čo som online prebehol, úplne najlepšie. No na stránke nič také nevidím...idem im napísať.

 

Ešte ma napadá. Tá bunda od AI čo máš, to je parka alebo "pásovka"? Skúšal som nejaké pásovky, a neboli dobré - vyhŕňali sa mi pri pohybe, rukávy to isté. Chovali sa úplne inak, ako bežné bundy do pásu, čo som doteraz nosil...

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letecké bundy na zimu jsou pěkně nahouby, každým rokem držkuju, že si koupím něco jiného - táhne na záda, mají tendence se vyhrnovat a nahoře povolovat zip + je potřeba nosit šálu, jinak to schytá krk angínou. Mluvím teda o klasice ALPHA CWU McGUIRE a MA-1. Obecně CWU mi přijde ještě o něco víc naprd, protože má kapsy udělané tak, že do nich nedáš pohodlně ruky.

 

jj, a preto by som chcel nájsť nejakú, ktorá by takýmito problémami netrpela :) ale to bude asi hodne ťažké, ako Vás tu čítam....

 

mňa láka napr. M51 http://www.bullarmyshop.cz/zbozi.asp?kod=1244

 

alebo čosi iné zateplené, 3/4.

 

Táto sa mi páči: http://www.armyshop-praha.cz/letecke-bundy/418-us-n2b-letecka-bunda-cerna-s-3xl.html a príde mi byť i za super prachy, že by som si okrem nej mohol kúpiť i nejakú parku :D ale obávam sa, že bude trpieť neduhmi tých všetkých leteckých do pásu...

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to buď Jenštejnská nebo Trojanova. Je to v přízemí činžáku. Bundu jsem si tam zkusil, ale neměli barvu co jsem chtěl, tak mi to poslali na dobírku. Ale je to asi fakt čtyři nebo pět let.

 

Napísal som im, že či ešte majú kamenný shop v Prahe, uvidíme - potom vložím info.

 

Ta první je moc dlouhá, tak do půli stehen, no a u druhé počítej s výše popsanými neduhy.

 

S takou dĺžkou u parky problém nemám, ale hlavne - som hodne vysoký (nad 190 cm) čiže to budem ešte hodnotiť ako plus.

Sakra, tak to ma teda mrzí, že asi nenájdem nejakú pilotskú do pásu, ktorá by také neduhy nemala :(((

 

A čo tie "kožené"? Také isté negatívne skúsenosti s onými neduhmi?

M3691M1.jpg

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z toho, co hledáš, si pořiď tu parku N3 B. Nevím, jak dlouho ji už mám, tahám ji pokaždé celou zimu, je furt jak nová , pevnej materiál, zapínání až ke krku, zesílený šití u kapes, dobrý zipy. sestava N3 na zimu + M65 na jaro a nemusíš řešit jiný bundy :)

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z toho, co hledáš, si pořiď tu parku N3 B. Nevím, jak dlouho ji už mám, tahám ji pokaždé celou zimu, je furt jak nová , pevnej materiál, zapínání až ke krku, zesílený šití u kapes, dobrý zipy. sestava N3 na zimu + M65 na jaro a nemusíš řešit jiný bundy :)

Eště sem tě v tom neviděl ale těším se.

post-13313-096042300 1352045965.jpg

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosím M65 od podzimu do jara. V zimě nasadím vložku a na to lítání v Praze z auta do práce a naopak to bohatě stačí. Už slouží několik let a až za nějakejch 10 let doslouží, tak vím co si zase koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman I. : N3B máš origo Alpha ?

snad jo :D

 

 

 

Eště sem tě v tom neviděl ale těším se.

Máš na co, jen si připadám se svojí bosou hlavou v téhle bundě příliš jemně. Jo, vlastně vloni jsem v zimě ve tmě pod kandelábrem u Sokolovny potkal v téhle bundě Sonnyho.C, bez pozdravu jsem něco zamumlal a dal mu ruku na rameno a mohl se leknutím pos.rat :D

post-1551-052802400 1352046739.jpg

post-1551-086601300 1352046767.jpg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Máš na co, jen si připadám se svojí bosou hlavou v téhle bundě příliš jemně. Jo, vlastně vloni jsem v zimě ve tmě pod kandelábrem u Sokolovny potkal v téhle bundě Sonnyho.C, bez pozdravu jsem něco zamumlal a dal mu ruku na rameno a mohl se leknutím pos.rat :D

 

Tie fotky vyzerajú skvelo, práve sa do N3B pomaly ale isto zamilovávam :D

 

A ktorú to máš verziu? http://www.armyshop-praha.cz/hledat?orderby=position&orderway=desc&search_query=alpha+N3b&submit_search=Hledat Tu mi ich našlo až 7, a vyzerajú, že sa líšia...

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...