Přejít na obsah

Seiko Samurai


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

to Kamil: ano, cena se mi zdála podezřelá... určitě bych se o poštovném nejdříve informoval, ale, že by to vyletělo až na 100USD tak to je opravdu mazec...

No tak jsem se informoval! Doprava 45USD a nema to box! Takze je to presne jak jsem cekal. Clovek nahodil relativne nizkou cenu, kterou dohani predrazenym postovnym. Na obalce pak bude postovne 20USD a on si necha 25. A 190USD bez boxu a s rizikem CLA/DPH (ktere muze, ale nemusi nastat) uz to tak dobry kseft neni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, ani to nebyl PowerSeller. Prece jenom je lepsi nakupovat od nekoho primo z oblasti, kde se takove hodinky vyrabeji a od nekoho, kdo se na prodej konkretni znacky primo specializuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady nový i když na Chromag chodím již delší dobu nehlášeně, zatím necítím dostatek dobornosti na účast v diskuzi.

Takže pouze dotaz, neboť zatím mám zkušenosti pouze se strojky-automat švýcarskými a německými(tyto rok výroby do 1990). Umožňuji strojky v Seiko Sport 5, Samurai i manuální nátah? Jedná se o kalibr 7S36 (7S26). Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady nový i když na Chromag chodím již delší dobu nehlášeně, zatím necítím dostatek dobornosti na účast v diskuzi.

Takže pouze dotaz, neboť zatím mám zkušenosti pouze se strojky-automat švýcarskými a německými(tyto rok výroby do 1990). Umožňuji strojky v Seiko Sport 5, Samurai i manuální nátah? Jedná se o kalibr 7S36 (7S26). Díky za info.

Ne, ani ruční nátah ani hacking.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Jsem tady nový i když na Chromag chodím již delší dobu nehlášeně, zatím necítím dostatek dobornosti na účast v diskuzi.

Takže pouze dotaz, neboť zatím mám zkušenosti pouze se strojky-automat švýcarskými a německými(tyto rok výroby do 1990). Umožňuji strojky v Seiko Sport 5, Samurai i manuální nátah? Jedná se o kalibr 7S36 (7S26). Díky za info.

Ne, ani ruční nátah ani hacking.

Co znamena hacking?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IWO: Když vytáhneš korunku do nastavovací polohy, zastaví se ti vteřinovka - to je hacking.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
jo ty jakoby vnitrni dilky jsou lestene a ty vnejsi kartacovane.. vypada to dost dobre

Ach jo, ty dvoubarevný tahy se mi nelíbí... a titanový hodinky už mám. Je to škoda, jinak se mi ty bílý samuraje líbí moc :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...