Přejít na obsah

BY0080-57E


Návštěvník MartinKocurek

Doporučené příspěvky

Co je to dobrá koupě? Hodinky jsou subjektivní věc. Buď se ti líbí a chceš je za každou cenu a nebo ti tu lidi začnou říkat svoje názory a do smrti si nevybereš :D Spíš jen poznámku k technologii automatického seřizování: Už se tady v několika vláknech řešilo, že je potřeba si dát pozor, pokud takové hodinky kupuješ v cizině. U nás se hodinky seřizují podle německého signálu DCF77. Takže si musíš zjistit, jestli zvolený model tenhle signál "umí". Signály třeba z Japonka, Anglie nebo USA sem prostě nedoletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MartinKocurek

Co je to dobrá koupě? Hodinky jsou subjektivní věc. Buď se ti líbí a chceš je za každou cenu a nebo ti tu lidi začnou říkat svoje názory a do smrti si nevybereš :D Spíš jen poznámku k technologii automatického seřizování: Už se tady v několika vláknech řešilo, že je potřeba si dát pozor, pokud takové hodinky kupuješ v cizině. U nás se hodinky seřizují podle německého signálu DCF77. Takže si musíš zjistit, jestli zvolený model tenhle signál "umí". Signály třeba z Japonka, Anglie nebo USA sem prostě nedoletí.

 

jojo, me se libi, a prave sem se dival, ze tyhle umi EU,USA,CHINA i *** signal..narozdil od Promasteru oficialne prodavanych v CZ.

nikdy sem nenakupoval z japonska. mam trochu obavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V EU jsou vysílače 2. Měl bys mít jistotu, že umí DCF77. Pokud jde o mě, hodinky nikdy přes internet v cizině nekupuju, takže s tímhle problémem ti nemůžu nijak poradit. Ale je tu dost jiných. Tak snad se někdo připojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupě dobrá, umí to téměř všechny světové seřizovací signály /Japan, China, North America, Europe/, cena vč. shippingu cca 19000 kč velmi slušná. Neměl bych strach z objednávky.

 

Dobrá volba je i toto:

 

http://www.seiyajapan.com/product/C-ATD53-3012/CITIZEN-ATD53-3012-Direct-FlightPerfex-Multi-3000.html

 

 

cenově malinko výše, než tvůj tip, ale se Seiyou zde na fóru panují jen ty nejlepší zkušenosti /včetně mne/. Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MartinKocurek

Dopatral sem se nakonec k tomuto modelu CITIZEN The Pilot BY0081-54E Radio Controlled. Coz je pry evropska verze a ta se da koupit i unas za 18 tis. Na aukru prodava tento clovek: Prodejce KucharikPetr (533). Mate nekdo s nim zkusenost? Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupě dobrá, umí to téměř všechny světové seřizovací signály /Japan, China, North America, Europe/, cena vč. shippingu cca 19000 kč velmi slušná. Neměl bych strach z objednávky.

 

Dobrá volba je i toto:

 

http://www.seiyajapan.com/product/C-ATD53-3012/CITIZEN-ATD53-3012-Direct-FlightPerfex-Multi-3000.html

 

 

cenově malinko výše, než tvůj tip, ale se Seiyou zde na fóru panují jen ty nejlepší zkušenosti /včetně mne/. Takže asi tak...

 

Při dnešním kurzu je to spíš tak 20 000,- Kč. K tomu si dej 20% DPH a jseš na 24 000,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MartinKocurek

Od Kucharika jsem sice nic nebral, ale parkrat jsem se ho na něco ptal a vždy ochotně komunikoval. Takže asi v pohodě.

 

nabizi je za 17890Kc, coz mi prijde dobra cena. jsou v titanu, i kdyz me by se vic libila ocel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, co se týká pana Kuchaříka, jen ty nejlepší reference. Bral jsem od něj jednou z jeho nabídky a pohoda, potom jsem si vybral pro manželku na watcheshub a on je objednal, zaplatil a nechal poslat na moji adresu s tím, že mu je zaplatím, až mi přijdou. Dost jsem čučel, pro něj jsem byl cizí člověk a nechtěl ani zálohu. Takže doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...