Přejít na obsah

Seiko SNA413 Flight Chronograph-poradíte


ravod

Doporučené příspěvky

Nazdárek lidi. Tak mám v červnu kulatý narozky a rád bych k nim dostal něco kulatého na ruku. Uvažoval jsem o těchto Seiko SNA413 Flight Chronograph. Máte někdo nějakou zkušenost. Ať již pozitivní nebo negativní. Co sklíčko-není vypouklé a moc vystouplé na povrch ? Z fotek, které jsem viděl na webu mi to není moc patrné. Díky všem za příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomto foru jde predevsim o mechanicke hodinky. Kdyz budes par dni procitat tak pravdepodobne ochoris a ......... pochopis proc mechaniky! :D

Přesně tak taky jsem chtěl koupit quartz a po pár dnech čtění fóra jsem se rozhodl pro Seiko SNZ211 a jsem spokojen :o). Zd jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přidat. Mám Seiko chronografy, starší model SQ100 - ten co má tlačítka i na levé straně - jsem s nimi několik let velmi spokojen, ale hádejte co jsem si pořídil - Seiko white Samurai, (a to jsem si říkal, že žádné další hodinky vlastně už nepotřebuji). Ne náhodou ovlivněn chronomagem, jako předchozí. Nicméně Tvá volba vypadá dobře.

Více hodinek vrrr, vrrr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek lidi. Tak mám v červnu kulatý narozky a rád bych k nim dostal něco kulatého na ruku. Uvažoval jsem o těchto Seiko SNA413 Flight Chronograph. Máte někdo nějakou zkušenost. Ať již pozitivní nebo negativní. Co sklíčko-není vypouklé a moc vystouplé na povrch ? Z fotek, které jsem viděl na webu mi to není moc patrné. Díky všem za příspěvek.

Jenom jsem chtěl podotknout tyto hodinky jsem chtěl taky koupit, ale v černé barvě cena kolem 7000,-- na této stránce http://www.ehodinarstvi.cz/SEIKO-SNA411-le...ecke_g2138.html Zde byly nejlevnější jinak všude cena kolem 12000,--. Odradila mne však dle prodejce jejich malá velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na můj vkus jsou dost přeplácaný, jak zde již kolega zmínil.

Ještě víc by mi vadila zjevná inspirace hodinkami Breitling. Vedle nich by vypadaly jako špatná kopie.

 

Radši bych doporučil zainvestivat do modelů, které jsou nezaměnitelné, jako např Seiko Samurai apod.

Ano preferuji mechaniku - automatiše úr :)

 

V sekci Prodej narazíš na dobré hodinky za slušné ceny.

 

Doporučuji přečíst si více, protože pár našich členů koupilo hodinky na baterky a pak litovali a stejně skončili u mechaniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Neuraž se, ale jsou tak přeplácané, že se stěží pozná to nejdůležítejší, a to je kolik je právě hodin :( .

Samozřejmě, pokud se Ti líbí tak si je kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už od listopadu verzi s černým číselníkem, taky z ehodinarstvi.cz, byly v akci za 5950 :)

Sklíčko je vypouklé poměrně dost, nejsou to hodinky do práce pro automechanika. Já pracuji v kanceláři, a přestože se občas napiju víc, než bych měl, je zatím bez škrábanců. Jsem s nimi naprosto spokojený, jen bylo zpočátku těžké najít pro ně pohodlnou polohu na ruce, vroubkování šroubovacích tlačítek chronografu má tendenci nepříjemně škrábat ruku, když se hodinky nosí moc volně nebo moc blízko k ruce. Tato modrá verze mě moc neoslovuje, ale pokud se ti nepřestane líbit, budeš určitě spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...